[quote name='agucha007']odpowiedź..
"[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mieszkam w Cierpicach, tj. pod Toruniem... Myślę, że z racji choroby Gabrysia mogłabym go "trzymać" w domu. Mam już jednego pieska, ale on mieszka na podwórku, w osobnym ogrodzeniu - dla ludzi jest niegroźny, ale z innymi pieskami to już różnie bywa. Koczuje u nas też podstarzały dziki kot, niegroźny dla jakiejkolwiek istoty ;)[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Czy mogłabym jeszcze prosić o informację ile kosztują leki dla Gabrysia?
I tak, jeśli się ostatecznie zdecyduję, to oczywiście możemy się umówić po świętach na wizytę :)
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Pozdrawiam :)"[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
nie wiem czemu ale ja jakoś pesymistycznie jestem nastawiona do tego maila... jaką mamy pewność, że Gabryś będzie w domu "trzymany" jak napisała... jednego ma w osobnym ogrodzeniu (ciekawe jak wielkie i czy pies jest wypuszczany...)...
no ale poczekajmy na kolejną odpowiedź:)