Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. sliczne fotki i nowa Sonia [IMG]http://images62.fotosik.pl/1058/bcebac35847fe9a3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1055/1ebd586865c19893gen.jpg[/IMG]
  2. [quote name='epe']Ten przepis dotyczy również hodowli![/QUOTE] dotyczy każdego kto jest w posiadaniu psa
  3. [quote name='DORA1020']Dziekuje Malgoska:) zdjecia sa naprawde sliczne:) kilka umiescilam na 1 stronie ,w 2 poscie. wkleilam link do wydarzenia,dzieki Tyska za wydarzenie:) chociaz tam takie pustki............zaprosilam troche znajomych,chociaz ja na Fb ...prawie mnie tam nie ma Malgoska czy moglabys mi tak "oprawic" zdjecia jeszc ze jednemu psiakowi? ma na imie Daktyl,jest czarny,sredni,i sznse na adopcje ma podobna jak Sonia.[/QUOTE] a gdzie znajdę jego fotki?
  4. oczywiście każdy może się pobawić ze zdjęciami; to jest bardzo proste [IMG]http://images62.fotosik.pl/1056/f5d146498af0f61agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1056/25f233004fb1c235gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1057/ee33567acc0b511bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1054/79a6412467bbb3cegen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1054/edc29ea410efcb10gen.jpg[/IMG]
  5. [quote name='barb']A może Marta wspólnie z Dexterką ? Ze środkow Barta skarbnik wrocilaby za paliwo. Jaki powinien być optymalny termin takiej wizyty ?[/QUOTE] świetny pomysł
  6. ona jest taka śliczna musi znaleźć super domek
  7. [IMG]http://images61.fotosik.pl/1053/52f2de6cd81e9c11gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1056/da6606ef3a378189gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1056/4d91d11be54a942dgen.jpg[/IMG]
  8. Sonia w nowej odsłonie [IMG]http://images62.fotosik.pl/1056/838cd123620e09d1gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1056/87527251cccc96acgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1053/bd097fc20f323089gen.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Bogusik']Popieram,więc lepiej poczekać do wizyty po adopcyjnej :smile:Trzeba zapytać Pana w Fb czy mógłby ją przeprowadzić...?[/QUOTE] a może ktoś inny by pojechał? Marta72? dałabyś radę?
  10. a macie zdjęcie?
  11. i ja się melduję :)
  12. [quote name='epe']Pozwolenie od starosty na posiadanie psa rasy lub mix charta.[/QUOTE] takie pozwolenie powinna mieć betkak juz w momencie posiadania psa; w końcu pies jej u niej, zajmuje się nim, chodzi do weta i zbiera na niego pieniądze;
  13. [quote name='andzia69']jutro postaram się zadzwonić - nie chcę byc upierdliwa, bo wiem, że doktor zalatany na razie pan doktor umieścił Karo u siebie :) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=775949625769056&set=a.775933079104044.1073741892.522564734440881&type=1[/URL][/QUOTE] super:) może Karuś znajdzie szybciej domek
  14. [quote name='Ty$ka']Murko, masz jakieś filmiki Soni? Wiem, że boi się aparatu, ale może jakieś cichaczem zrobione? Ot, choćby w kojcu z Larim, jak sobie leżą czy coś robi na dworze, czy bawi się z Hanią. Z takich drobnych filmików, jakbyś mi przysłała i z kilku zdjęć mogłabym utworzyć laicki filmik. Nad tym poniżej pracowałam niecałe 5min, jest beznadziejny, ale ludzie wolą oglądać niż czytać... i bardziej do nich trafia filmik, miałam większe zainteresowanie psem do adopcji zawsze po montażu tak prostego filmu: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=hFCnmv5sZ6o&list=UUeYm3dhRH5EGTvMAzHNoCjQ[/URL][/QUOTE] bardzo fajny filimik:)
  15. [quote name='czarna anda']trzyma sie jakos - ma swoej wzloty i upadki - jest na lekach - luminalu oraz keprze - ataki pojawiaja sie zadko ale sa - dosc niewielkie krotkie - tak juz bedzie. Jagna zcasem ma zaburzenia rownowagi - sa dni kiedy kiepsko chodzi - ale sa i takie kiedy chetnei idzie kawal drogi na lake - w tak apogode jak dzisiaj jesj samopoczucie jest do bani - narazie nie m aobjawow wznowy guza - w badaniach ostatnich krwi wszystko oki - tarczyca w normie dosaje fortyron w dawce 800 mg dwa razy dziennie i jest nie zle ":)[/QUOTE] czyli operacja odniosła skutek to dobrze jakieś aktualne fotki?
  16. [quote name='DONnka']Po małej zdrowotnej "zapaści" znowu jest dobrze :multi: Iwona jest uparta a Jagusia też się łatwo nie poddaje :) Znowu chodzi samodzielnie :happy1: [URL="https://www.facebook.com/ChataZwierzaka"]Fundacja Chata Zwierzaka[/URL] Jagna znowu " stanela na nogi" trwalo to chwile, wymagalo sporej dawki pracy zarowno mojej jak i Jagny - wazne ze sie udalo a Jagna chce i dlatego walczy - bo sama chce i poki mi starcza sil bede ja w tym wspierac [URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=456047617849875[/URL][/QUOTE] [quote name='DONnka'][URL="https://www.facebook.com/ChataZwierzaka"]Fundacja Chata Zwierzaka[/URL] Wczoraj Jagna miala wizytę kontrolną - pobrano krew zbadano ogolny stan Jagny - werdykt- jest dobrze :happy1: Pobralam Jagnie wymaz z ucha po odstawieniu antybiotykow w uchu widze jakies nieodbitki ropne - zatem zdecydowałam wraz z lekarzem ze robimy ponowny wymaz zeby wiedziec co w uchu siedzi i jak z tym mozna powalczyc. Wyniki badan super - brak stanu zapalnego w biochemi wszystko oki - Jagna nie ma zadnych atakow padaczkowych. Lekarz kazal utrzymac dawki dotychczasowych lekow - tzn Kepra 750 plus luminal 50 mg plus eltroxin 400 mg dwa razy dziennie plus Nolpaza 40 mg raz dziennie oarz gasprod 10 mg 3 razy dziennie. Jagna miala zrobiony takze laser na ranke na łapce - po roznego rodzaju zastrzykach po odpadnieciu strupa zrobil sie stan zapalny - laser szybko pomoże mu isc precz:) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=460038720784098[/URL][/QUOTE] [quote name='Malgoska']co u Jagny?[/QUOTE] [quote name='DONnka']Bardzo dziękujemy w imieniu Ligii :loveu: Postaram się potwierdzić, bo Iwona ostatnio nie ma czasu na zaglądanie na wątki i wydarzenia :roll: Kilka dni temu Jagusia miała zły dzień, nie chciała jeść... Iwona zawiozła ją do lecznicy gdzie zrobiono badania krwi. Wyniki wskazywały na anemię Jagna dostała kroplówki z witaminami. Wygląda na to, że jej stan się ustabilizował, wrócił apetyt i normalna przemiana materii. Na początku stycznia Jagna ma umówioną wizytę kontrolną pod kątem neurologicznym. Trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że oponiak nie odrasta :thumbs: Witamy i zapraszamy :)[/QUOTE] [quote name='Malgoska']a co slychac w chacie?[/QUOTE] co słychac u Jagny?
  17. Jezu jaki biedny Jak można wyrzucić psa Właściciele niech drżą o swoją starość
  18. piękne towarzystwo, cudne fotki Kapri - księżniczka chyba do budy się nie nadaje ..............
  19. bazarek idzie dobrze są sliczne fanty zaglądajcie
  20. [quote name='BORYSboxer']Właśnie dołączyłam do wydarzenia...coś mało nas tam...[/QUOTE] trzeba porozsyłać i zaprosić ludzi
  21. [quote name='dexterka']Halszko sorry ja nie widziałam tego tekstu :oops: Jest bardzo ładny. Jak tylko się zbiorę to dopiszę troszkę "praktycznych" informacji. A tymczasem.... Filet lubi pływać :) [URL]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/FiletVelFilon#6021452630018812754[/URL][/QUOTE] super:) jaki szczęśliwy pies
  22. [quote name='Elisabeta']Malgoska, bo mnie tam nie ma. :oops: Tylko podczytuję wydarzenia otwarte dla niezarejestrowanych...:p[/QUOTE] a to będzie zamknięte?
  23. [quote name='Ty$ka']Wydarzenie kiepskie., naprawdę. I jeszcze z fanpejdżowego profilu - zapomniałam się przestawić, teraz można jedynie odwołać wydarzenie i zrobić z prywatnego, bo nie da się w inny sposób zmienić organizatorów czy powołać adminów. O zdjęcia poproszę, bo jestem z tych zabieganych ;) Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] nic nie zmieniaj super jest teraz tylko trzeba je zaludnić
×
×
  • Create New...