Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. serio????????????już?????????? takie krótkie wakacje miał królewicz.
  2. odwiedzam Karusia i zdrówka życzę dla naszego przystojniaka
  3. ja również zapraszam na bazarek dla naszego ślicznego psiaka:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253526-markowe-ciuchy-torebki-walizka-dla-Bart%C5%82omieja-do-21-06-14-godz-22-00?p=22194457#post22194457[/url]
  4. ogłaszajcie go jako dostojny mieszaniec; śliczny jest sam w sobie czy on był diagnozowany pod kątem trzustki? _Dunaj_ w Krakowie charty są zgłaszane nadal i nadal wydaje sie na nie pozwolenia
  5. odwiedzam sunieczkę
  6. [quote name='barb']To już jedenasty dzień od adopcji.[/QUOTE] może dexterka cos napisze
  7. odwiedzam milusińkich i trzymam za domek
  8. Karsivan 53 zł jakby ktoś był zainteresowany wysyłka gratis
  9. [url]https://www.facebook.com/photo.php?v=10152304108852576&set=vb.32799215298&type=2&theater[/url]
  10. [quote name='barb']Większość osob, ktore są na wątku jest z Bartem bardzo dlugo więc to pamiętają : Wojtuś, Dominikabenkert, baster i lusi, Jadwiga, yolanovi, AgataP - przepraszam jeśli kogoś pominęlam. Wlaściciele wyprowowadzili sie i podobno pozostawili Barta samego w domu. Przynajmniej taką wersję przekazał człowiek który wynajmował im dom. II adopcja zaczyna się na 33 stronie wątku.[/QUOTE] straszne przypomina historię Grysia, tylko ten niestety pozostawiony uciekł i nie ma go do dziś
  11. [quote name='barb']Adopcja odbyla się w lutym, dokladnie 3 lutego. Dwadzieścia dni pożniej odbyła się wizyta poadopcyjna. W sierpniu okazalo się, że Bart zostal podobno już w marcu porzucony przez nowych wlaścicieli. Dlatego teraz musimy mieć absolutną pewność.[/QUOTE] jak został porzucony? zostawili go samego? jak skończę bazar na Bartłomieja to się wczytam
  12. [quote name='barb']Wczoraj przeczytalam całą historię jego drugiej adopcji.[/QUOTE] ja jeszcze nie
  13. [quote name='barb']Czy są jakieś nowe wieści z domu Barta ?[/QUOTE] też jestem ciekawa
  14. odwiedzam Suzi
  15. obowiązkowo trzeba go zaszczepić ale musi być w pełni zdrowy
  16. [quote name='halcia']Ecia obserwuje,chyba zrozumiała,ze jak klaszcze jej przed nosem,to nie po to ,by ją straszyc,tylko złapac muche czy komara.Więc pomaga jak umie,ale obok,na siedzaco :)Pokaze Wam,mojego kolejnego pupila ...Wodnik :)Tak sobie bida radzi w upały :)[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10300516_799063513437511_5115080364442806965_n.jpg[/IMG][/QUOTE] no słodki jest :) masz go u siebie?
  17. słoneczko kochane biegło do swojego domku :)
  18. [quote name='halcia']Etka robi sie psem pracujacym. :) Stara sie łapac muchy :) Wczoraj od 9 do 18 była beze mnie,bo byłam w schronisku.Jak wróciłam to z radości dostała szału z bieganiem i podskokami,az nie wyrabiała na zakrętach.Dzis mam pełno siersci w buzi od tych czułosci,ociera sie pysiem o twarz,rozdaje krokodylki i własnie padła i zasypia...ADHD :) albo mocny sen.[/QUOTE] kochana Ecia a jaka użyteczna
  19. [IMG]http://images64.fotosik.pl/1058/501a65daaac30365gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1058/c24847187e1dfb40gen.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Elisabeta']Dora mnie kiedyś przepędzi... :oops: Ale co ja poradzę, że w piątek Ty$ka szukała zdjęc Daktylka i Jej wysłałam namiary... Malgoska, Daktylek nie ma swojego wątku. Jego zdjęcia są na tej stronie wątku bezdomniaków w poście 5157: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSORÓW-DLUGI/page207[/URL] A następne obrazki od Ciebie bardzo mi się podobają... :loveu:[/QUOTE] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1057/97ae1951133fbc94gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1057/cdaca73f3fe1b281gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1055/f26d5f399c4f29f4gen.jpg[/IMG] jak macie jeszcze inne zdjęcia tego pieska to poproszę
×
×
  • Create New...