Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Gosiapk'][B]Basia1968[/B] wyraziła zainteresowanie przyjęciem Jedyneczki [B]na DT[/B] i objęcia jej opieką weterynaryjną. Ma bardzo dobrego weta w okolicy. DT bezpłatny, ale potrzebne będzie zbieranie funduszy na weterynarza. Transport byłby potrzebny do Tarnobrzega, to ok. 200km od missiaa.[/QUOTE] czy to ta sama Basia, która chciała również zająć się Farcią (tą z operowaną łapką). Farcia znalazła DS
  2. Jaki piękny. I kolejny uratowany. Brawo.
  3. Piękny pies. Będę zaglądać.
  4. Może on potrzebuje więcej czasu? Ja też nie znam tej rasy. Przeszłaś tyle , on też, nie poddawajmy się.
  5. [quote name='togaa'][B]Smyczku [/B]! ściskany i obcałowywany jest codziennie po całości, bo jakże inaczej . Ach, jak się wtedy kokosi, wdzięczy ,rozaniela...Cały śmierdzący, zasiurany brzuchol wywala do góry i to swoje... .Aaaaaa...Aaaaa...Aaaaaa.. Ładniutki niezaprzeczalnie, zwłaszcza po buzi… Ale kocha się Go głównie za osobowość, charakter , psio-ludzkie relacje i reakcje… Z żadnym z moich psów nie mam takiego kontaktu jak z[B] Lolem.[/B] I to samo zapewne odczuwa [B]Oneczka 03[/B] u której spędził z pół roku. On jest cały nastawiony na człowieka. Z nim porozumienie jest bez słów. Wystarczy gest, mimika twarzy...Łapie w lot. Pełne braterstwo dusz… Bywa nieznośny, czasem bardzo - ale to moja wina.. Nie mam siły z nim „pracować” , gdyż każda jego głupota totalnie mnie i domowników rozbawia , rozbraja i zachwyca … Kocham go jak głupia, zresztą Jego nie da się nie kochać. Nie myślę o przyszłości, bo wtedy strach ściska za gardło i lęki człowieka nachodzą… Ufam ,że dogomaniackie [B] Anioły [/B]które nad Nim czuwają ,trwać będą przy Nim do końca Swiata… Aaaa… zebrało mi się na ckliwości, przez tą [B]3 rocznicę Lolusiowego [/B]szczęścia w nieszczęściu…[/QUOTE] Togaa on już jest Twój i inaczej być nie może.
  6. [quote name='karusiap']Nie wiadromo, chyba ze sto przynajmniej.....zobacze co mu lekarze wpisali w wieku jak bede placic.[/QUOTE] może jednak 99?
  7. Leonek, ale wprowadziłeś zamieszanie... Masz charakterek i już. Czas ukoi rany Twoje też i będzie dobrze.
  8. Co tam u Niuni? Pieniążki z bazarków powoli spływają, jak będa już wszystkie to przelejmy na maleństwo.
  9. [quote name='togaa'][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9459/sam8223.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3572/sam8222.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5521/sam8226.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6233/sam8231.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/511/sam8232.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczny psiaczek
  10. Dobrze, że zabieg się udał. Ile piesek ma lat?
  11. śliczna ta Adelka
  12. [quote name='prosiaczkowo']Kołnierz poszedł nareszcie won!!!! I jest taka śliczna bez niego - jak główeczkę przekręca i uszka stawia ...:* Drut też przebił skórkę i dziś weterynarz ma obciąć to co wystaje. No i nieśmiertelna rehabilitacja od początku tygodnia :)[/QUOTE] a nie będzie lizała, gryzła łapki bez kołnierza???
  13. [quote name='kkasiiiar']U mnie cala drogę przesiedziała albo przespała na kolanach, bardzo grzeczna byla raz jej sie zdarzylo zwymiotowac, takie maleństwo ze wogule nie czułam ze cos mam na kolanach ;) [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7066/6808834878_af3e0f408b_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7208/6954944815_e08a885af7_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7177/6808835398_1b62e3aba6_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7179/6954945293_e20e9420bc_z.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczne obie Panie, dobrze, że malutka uratowana
  14. jak dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.
  15. Co tam u Farci słychać??
  16. Jakie decyzje w sprawie suni??
  17. [quote name='wojtuś']Kochani Iwonia i Romi wracają z powrotem do Radwanowic, byli już przed Krakowem i tel od Pani, że Sunia uciekła. Dzwonił właśnie Romi, podjechali pod ogrodzenia, Sunia siedziała przed bramką, Iwonia wyszła z auta, zawołała i sunia od razu podeszła:) teraz Iwonia w domu z Panią i sunią, pewnie instukcja jak postępować z pieskiem tuż po przywiezieniu - obróżka i smycz, Iwonia i Romi już chyba nie mają sił po dzisiejszym dniu, [B]znów sms od Romi - zabierają jednak sunię do Iwonii[/B][/QUOTE] Ta dziewczyna jest nieoceniona. Nie dziwię się, że te psy uciekają. One wszystkie chcą być z nią.
  18. zapraszam na bazarek dla Agatki http://www.dogomania.pl/threads/224057-Pluszaczki-i-ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-na-Agatk%C4%99-do-12.03.12-godz.20.00?p=18762799#post18762799
  19. [quote name='Isadora7']No co się gapisz... kocham jeść :loveu: zjedzone, tak szybko :-( pusty talerzyk już mam jedzonka nie ma trzeba sie położyć... to też lubię :) chrrrr chrrrr chrrrr przepiękna jest Agatka czy to były kanapki z żółtym serem?
  20. [quote name='edytka850']Agaty walka z chorobą dzień 4 U nas nadal nudy nudy i nudy - wątek po prostu upadnie chyba z nudów :) :) :) Ale poważnie mówiąc nic się nie dzieje / na szczęście !!! / Dzisiaj zakończyliśmy pierwszy cykl chemii ufff !!! strach przed negatywnymi skutkami był ogromny a tu nic - Agata zero objawów :) Czekamy obecnie nadal na wynik histopatologii i we wtorek idziemy na zdjęcie szwów. Rana wprost cudna - suchusieńka, czyściutka. Agata spaceruje - naprawdę to lubi, podbiega natychmiast gdy zabieram smycz, cieszy się. Co do charakteru Agaty to caly czas jesteśmy zachwyceni :) Dziewczyna jest cud, miód, malina. Pozdrawiamy wszystkie cioteczki - Agata i reszta Oby tak było do końca. Mocno przytulamy Agatkę.
×
×
  • Create New...