-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Malgoska replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
slicznotek -
jak tam Dinka po reaktywacji forum? Sporo postów poznikało....
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
no i poznikało..... -
wszystko poznikalo i mój bazarek też....
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobrze, że się udało ale trochę wierzyłam, że on jeszcze żyje :-( -
jak tam nasza niunia?
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z jakiego okresu pochodzą te wpisy? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Jeśli Farcia będzie miała zdejmowany kamień z zębów, to problem z nieprzyjemnym oddechem powinien minąć. Potem możesz raz w tygodniu przecierać zęby razem z dziąsłami kawałkiem cytryny, może pomóc w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Osobiście używam kropelek i problem pcheł i kleszczy mam na kilka miesięcy z głowy. Trzeba mieć na względzie, że dotykanie gołymi rękami obroży może być niebezpieczne, czyli głaskanie odpada. Takie jest moje zdanie, ale może inni się wypowiedzą.[/QUOTE] moja po obróżce przeciwkleszczowej wyłysiala.... w miejscu gdzie miała ją założoną tylko kropelki -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206804-JURAND-staruszek-nie-żyje-(-Żegnaj-piesku[/URL]-( mam nadzieję, że żadne psieski od Ciebie tam nie trafiły -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206804-JURAND-staruszek-nie-żyje-(-Żegnaj-piesku[/URL]-( mam nadzieję, że żaden pies od Was tam nie trafił -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206804-JURAND-staruszek-nie-żyje-(-Żegnaj-piesku[/URL]-( mam nadzieję, że żaden z Twoich podopiecznych nie trafił do chauwy -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no chyba, że tak Boże wykończyła psa w 2 miesiące brak słów -
[quote name='anka_szklanka']Kleszcze koniecznie! Ja znalazłam na sobie już dwa, z czego jeden po dosłownie 3 minutowym wyjsciu przed dom!! U nas na mazowszu jest pogrom jeśli chodzi o babeszje, naprawde... :( A tymczasem Lolka, zdaje sie o kleszczach nie myśleć... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bn6A8oeM4Wg/T3nDncjIa_I/AAAAAAAAFV8/SYrhuqMI-Zw/s800/IMG_1934.jpg[/IMG][/QUOTE] cudna psinka
-
Zamieszczone przez [B]chauwa[/B] Uffff... Już po pierwszej wizycie weterynarza. Dziewczyny bardzo się bały ale zniosły dzielnie wszystkie badania. Mają już swoje książeczki. Koszt wizyty 175zł. Od Malvy dostałam 184zł. Zostało im u mnie 9zł. Weterynarz u Loli stwierdził problemy z biodrami o czym pisałam już wcześniej po własnych obserwacjach.[B] Zalecił zakup tabletek na powyższe schorzenie w cenie 75zł (ilość na 3mc leczenia), [/B]dodatkowo dają komfort jeśli psa boli przy chodzeniu, w jej przypadku jest to pewne bo powłóczy nogami po dłuższym leżeniu w bezruchu(sen). Zakup zostawiam do decyzji zainteresowanych. Określił jej wiek na większy niż 8lat(ciężko stwierdzić przez brak 80% zębów). Fortunie nic nie dolega, nie wliczając wychudzenia i panicznego leku przed obcymi. Jak dojdzie do normalnej wagi 30kg (teraz wazy trochę ponad 20kg) będzie pięknym psem:smile: trudno uwierzyć w tak tanie leki na 3 miesiące, nieźle ściemniała dziewczyna czy ona kiedykolwiek przedstawiała jakiekolwiek rachunki od weta?
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śnieg śniegiem ale słońce i zieleń drzew jest inna w zimie jak ona ściemniała trzeba zaczać sprawdzać te tymczasy -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja nie wiem czy operanie się na zdjęciach coś da.... np to zdjęcie jakby na jakimś balkonie dodane w styczniu a z dala jakby wiosna, jesień, na pewno nie zima. to oszustka jest ten pies już dawno nie żył a ona pewnie brała kasę i ściągała następne -
8 psów po zmarłym właścicielu, stracily wszystko, pozostał lęk...:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia'][IMG]http://cap34.caption.it/12093/captionit2024550217D31.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczna psiunia -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
Malgoska replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powodzenia oby się udało -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Jak tam Trus? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']No to operacji nie było, bo doktor wziął urlop. Jedziemy we wtorek - ma być wyjęcie druta, zjdęcie kamienia z zębów i obcięcie pazurów, kto wie, czy nie podcięcie ścięgien). Ile się ten piesek nacierpi :( Z sikaniem ok, miała w sobotę zamiar zrobić na dywan koopę, już się rozsiadała heh dobrze, że zauważyłam ;) Pędziłyśmy zaraz na dwór. A w nocy zakaszlałam sobie, nie minęło kilka sekund już była obok mnie w łóżku hihi[/QUOTE] Niunia kochana przybiegła na ratunek do Ciebie miejmy nadzieję, że ta operacja będzie już ostatnia wszystko dobrze sie zagoi i maleńka będzie już tylko szczęsliwa -
słodka Lolusiowa pupeczka
-
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
Malgoska replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']No to zaczynaj, sciagaj decyzje wojta na zezwolenie prowadzenia schroniska, obecna uchwale, protokoly pokontrolne z PIW rowniez protokoly pokontrolne z nadzorowanej dzialanosci zarobkowej zgodnie z art 8, z iloma gminami ma podpisa umowe bo to tez powinien wiedziec PIW jako ze L Ci napewno tego nie poda, z jakim zakladem utylizacyjnym ma podpisana umowe? W pismach zaznacz ze oczekujesz terminowej odpowiedzi do 14 dni po otrzymaniu Twojego pisma zgodnie z ustawa o dostepie do informacji publicznej art 13. pkt 1. Majac te kwity w reku, mozna dopiero dowiedziec sie gdzie uderzyc. O te same pisma my tez mozemy sie zwrocic, beda juz pytac dwie org a ktora jeszcze? bo jakos nie widze zeby mozna bylo napisac jedno pismo w imieniu kilku org. Choc moze epe bedzie pamietac jak to przebiegalo z pismem do PIW w sprawie Wotyszek, bo tam wystepujemy w 5 org.[/QUOTE] Jesli GIW wydał swoją opinię - macie odpowiedź od niego? Pisać trzeba wszędzie: PIW - skraga na schronisko z terminem na odpowiedz PIW - zatwierdza programy zwalczania bezdomności (do końca marca powinny być zatwierdzone) - na pewno ma je do wglądu. Tam jest napisane z kim gmina podpisuje umowy (powinno być). Gmina - skarga z terminem na odpowiedź TOZ - skraga na schronisko WIW - skraga na PIW, za brak jakichkolwiek działan, opis schroniska, GIW - skarga na PIW i WIW za brak jakichkolwiek działań pisma wysyłać mailem, pocztą i faksami jak się da oprócz tego proponuje porobić dobre zdjęcia i wysłać pismo do urzędów, PIW, gmin mailami w całej Polsce gdzie się da. Poza waszym terytorium nikt nie wie co tam się dzieje. Powinni wiedzieć wszyscy! -
[quote name='ona03']Nie wiem :niewiem: ale chyba nie :evil_lol::scared: [B]Lolisiu[/B] :loveu:, ciekawe do kogo trafisz :evil_lol:[/QUOTE] do mnie :multi: