-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']a czy to nie ta sama wyżełka? [URL]http://tablica.pl/oferta/zaginela-suczka-wyzel-IDZ1PJ.html#d10c8d2c;r:4;s:[/URL] Patrzę czy ktoś dobków albo bernardynki nie szuka a znalazłam jeszcze takie coś: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,16226,Zaginiony,Miedziana_Gora,Silny.html[/URL] [IMG]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/mini/16226_1_1335203963.jpg[/IMG] czy ten owczarek nie jest podobny do tego po prawej [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7261/6987146340_700a69972e.jpg[/IMG][/QUOTE] wg mnie bardzie podobny do tego: chyba, że to ten sam? [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7133241791/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7222/7133241791_9fceaa6d58.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/mini/16226_1_1335203963.jpg[/IMG] Iwonka musi spojrzeć -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5448/gucio5.jpg[/IMG] jaki jestem śliczny i jak mi tu dobrze chyba tu zostanę..... -
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Malgoska replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
piękny Rokus, a jak zdrowie pieska? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Gufiś - model przepiękny. Czy Mikrusek ma tendencje do ucieczek? Np jak ogrodzenie byłoby otwrte.. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
tą bernardynkę może by zgłosić do fundacji bernardyny? -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje piesek? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']no nie wiem, ja mam codziennie pierwszy spacerek ok 5ej, najpierw koty budzą Erysia, ten myśli, że już jest dzień i idzie spacerować. Rzecz jasna Tunia, Sarcia i Kora dają znać Gufisiowi, że skoro Eryś już łazi... to one też mogą nio i idziemy razem. Z pół godzinki Iw ma na ewentualne posprzątanie mieszkania zanim wstanie TŻ= śpioszek ;), wraca do łóżeczka i wstaje jak się uda ok 8ej. Spoko spoko, przyjadę zatem na mleczko i może z mleczkiem dla Rosy, ale nie wcześniej niż koło południa. Mam jutro troszkę jeżdżenia więc dam Ci znać odpowiednio wcześniej, że jadę zobaczyć nowo-narodzoną ;) I nie pracuj już. W końcu w święto pracy odpocząć należy ;) Romi jak wiem też dziś ciężko pracował. Odpocznijcie, bo nie będziecie mieć mnie siły do szpitala zawieźć i odwiedzić ;) heh ![/QUOTE] odpocznijcie.... i kto to mowi.... kto powinien odpoczywać:):)? do spania:):) -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
co tam słychać u Farciuni? -
co tam u Dineczki?
-
dziewczyny, karsivan nie działa na kości, stawy itp on działa ogólnie na pobudzenie, dokrwienie, dotlenienie mózgu i narządów. Poza tym na efekt też chwilę trzeba poczekać. Moja sunia dostała go po wylewie, ma 14 lat i bardzo szybko doszła do siebie (oczywiście dostała również sterydy i combivit) i własnie nawet po wylewie zaczęła być bardziej ruchliwa i kontaktowa. Przewaznie przepisuje się go psom starszym na ogólną poprawe zdrowia. Jeśli Bari ma jakieś inne problemy to na pewno trzeba wprowadzić jeszcze dodatkowe leczenie. badania na pewno ujawnią wszystko. Myslę, że nerki u niego są do podleczenia, ale poczekajmy na badania. A czemu lekarz odłożył ten artfleks jeśli Bari go wczesniej brał?
-
.Mundek pojechał do domku .Czekamy na wieści...
Malgoska replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
można prosić o link na fb porozsyłam troche trzeba czasu na pewno byłas dziś u niego? -
.Mundek pojechał do domku .Czekamy na wieści...
Malgoska replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
piesek jest śliczny czy on od 10 lat w tym polu mieszka? czy może to to babsko go wywaliło i teraz chce dobić? ktoś potrafi zrobić wydarzenie na fb? na pewno by ruszyła sprawa. -
z bazarku uzbierało się 140 zł, jak tylko otrzymam wszystkie wpłaty, przeleję na konto Kajtusia.
-
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
w sumie na tym filmiku ma uśmiechnięty pyszczek musiał być kiedyś bardzo zraniony przez człowieka ja nie znam się na tej rasie, oby wszystko się ułozyło najlepiej dla niego. Będziemy czekać na dalsze relacje. -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
Ja nie chcę się odzywać po też posypią się gromy ale nie wiem, czy toyocie chodziło o taką zamianę??