Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. odwiedzam Filonka Bartusia jakieś nowe wieści fotki?
  2. [quote name='Gusiaczek']Też nie umiałam, ale, jak życie pokazało, to nie takie trudne. Podkreślam: jestem tuman i ignorant komputerowy - mało rozumiem, co ono do mnie gada ;) Za sprawą pomocy Sprawnych ogarnęłam: zaczęłam od zalogowania się na fotosiku, ale okazało się, że przy bazarkowaniu muszę dopłacać do interesu. Wskazano mi program picasa3 - bezpłatny i prosty w obsłudze, jak budowa cepa. Jeszcze muszę się naumieć przesyłania zdjęć z telefonu na kompa ;) O!, jako i ja :)[/QUOTE] z telefonu na kompa kabelkiem, blu tez mozna albo jak masz zainstalowaną pocztę w telefonie to wysyłasz sama do siebie ( :) ) email wraz z załącznikami z telefonu, a potem otwierasz go na kompie i zapisujesz załączniki.
  3. biedna malutka śpi więcej pewnie po luminalu trudno się dziwić, że się nie bawi, człwowiek po takim ataku dochodziłby tygodniami do siebie trzymam za królewnę; żeby odespała i doszła do siebie żadnego innego leczenia?
  4. Togusiu będzie dobrze trzymajcie się :)
  5. i co z psiakiem od wczoraj? też nikogo nie znam z tamtych okolic
  6. [quote name='Mortes']Wczoraj byłam u Rudego ... u niego bez zmian :( czyli samotny , mały piesek w kojcu ...:( Zakupiłam od Grzenki kiełbaski dla niego :) Niestety nie ma szczeniaczki i szczeniaczka :( Pan bardzo pokrętnie tłumaczył że piesek wpadł pod samochód a sunię ktoś otruł (???) Oczywiście że w to nie wierzę !!! Ale co mam zrobic ??? Jak zaczne podskakiwac to Rudy tez zniknie .... Powiem szczerze mam dosc tej rodziny.... chciałabym móc odebrać Rudego i zapomnieć o nich.... Zdjęcie i paragon wieczorem ...[/QUOTE] a nie mogłabyś go zabrać do Białogonkowa?
  7. [quote name='Nikaragua']nad nasze morze :) tak pomyślałam o namiociku jako cień dla Niki, w zeszłym roku robiliśmy jej cień z plecaczka, torby i koszulek ;)[/QUOTE] też jestem nad naszym morzem można też parasol kupić :) namiociki też są :)
  8. [quote name='Nikaragua']Dokładnie tak :) :) Mam teraz wolne to i spacery (jak nie jest tak upalnie jak dziś) są dłuższe, i spuszczam ją w bezpiecznych miejscach ... więc zapasy smakołyków maleją. Jestem jeszcze aż 3 tygodnie w domu[/QUOTE] a gdzie się wybierasz na wakacje? widziałam, że szukasz namiociku
  9. [quote name='Makila']Mam 12 psów w hoteliku. Pomaga mi moja mama. Część psów to dogomaniackie, mam też psy z Krakowskiego TOZ-u i od wolontariuszek z poza dogo. Przyjeżdżają też psiaki na czas wyjazdu właścicieli.[/QUOTE] i tych wszystkich masz 12? czy samych dogomaniackich?
  10. a nie powinna brać leków przeciw padaczkowych? jak dobrze, że doszła do siebie
  11. [quote name='tanitka']Kochane kibicki, coś się dzisiaj złego wydarzyło. Wróćiłam po pracy do domu i zamiast radosnie podskakującej Śnieżki mnie witajacej w drzwiach znalłąm półprzytomną Śnieżką w odchodach i wymiotach, nie mogąca się z tego podnieść. Podniosłam ją, ale łapki były jakby powykręcane, a pies półprzytomny. Po zabiegach higienicznych, na ledwo utrzymujacych ja nóżkach poszła jeść i poszła w tempie 1000 letniego żółwia siku. Potem ułożona przez nas pod kocykiem, termoforem spała 4 godziny wstrząsana drgawkami. Teraz wstała, ale to nie jest "koziołkująca" Baśka, to jest pies w stanie w jakim do mnie przyjechała. Kroczek za kroczkiem, głowa spuszczona, smutek w oczach i nieustanne jęczenie. Postanowiłam jej dac dziś spokój i jeśli nic nie bedzie lepiej do jutra to pójdziemy jutro do weta. załamka.....[/QUOTE] nie czekaj do jutra z lekarzem; jutro może być za późno
  12. no co tam u Romanka? Szelcia wyjeżdża na wakacje i pytamy co u królewicza?
  13. łobuziara jedna tylko żeby nie uciekła
  14. odwiedzam Toleczkę
  15. po sądziedzku zapraszam na bazarek dla Białogonków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254189-warto-pomaga%C4%87-dla-Bia%C5%82ogonk%C3%B3w-do-20-07-2014-godz-22-00[/url]
×
×
  • Create New...