[quote name='Gusiaczek']Też nie umiałam, ale, jak życie pokazało, to nie takie trudne. Podkreślam: jestem tuman i ignorant
komputerowy - mało rozumiem, co ono do mnie gada ;)
Za sprawą pomocy Sprawnych ogarnęłam: zaczęłam od zalogowania się na fotosiku, ale okazało się, że przy bazarkowaniu muszę dopłacać do interesu. Wskazano mi program picasa3 - bezpłatny i prosty w obsłudze,
jak budowa cepa.
Jeszcze muszę się naumieć przesyłania zdjęć z telefonu na kompa ;)
O!, jako i ja :)[/QUOTE]
z telefonu na kompa kabelkiem, blu tez mozna
albo jak masz zainstalowaną pocztę w telefonie to wysyłasz sama do siebie ( :) ) email wraz z załącznikami z telefonu, a potem otwierasz go na kompie i zapisujesz załączniki.