Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='barb']U sharki kupujacy wplacal jej calość a ona przelewala mi za koszt przesylki. Takie rozwiązanie nie byloby zbyt klopotliwe dla Ciebie ? Mam kilka rzeczy przeznaczonych wcześniej na inne bazarki i nie wiem czy osoby dla, ktorych je trzymam będą z nich korzystać. Jeśli nie to prześle fotki do Ciebie. :lol: Postaram się też jeszcze coś poszukać. Nie byłyby to super atrakcyjne fanty ale nigdy nie wiadomo co akurat sie sprzeda. ;)[/QUOTE] może być tak, nie ma sprawy, tylko może niech zainteresowany się wypowie, no i przydałby się wątek tamtych piesków.
  2. [quote name='barb']A moze być opcja wysylki fantów z innego miasta ?[/QUOTE] może być tylko trzeba uzgodnić koszty przesyłki i kupujący musiałby wpłacać w dwa różne miejsca, za rzecz zakupioną i za koszt przesyłki. No i muszę dostać foty.
  3. ja mogę zrobić bazarek ale nie mam za bardzo z czego, więc jak cos macie to mogę podjechać odebrać i zrobić.
  4. [quote name='Basia1968']Fantów mam naprawdę bardzo dużo, tylko nie mam kiedy i jak robić bazarków.[/QUOTE] ja wogóle nie wiem, który to Aduś i gdzie ma swój wątek.
  5. jestem na zaproszenie jaka bidunia kochana jeśli ktoś zrobi wydarzenie to poproszę link do rozsyłania
  6. Tunia jest prześliczna! A Korcia i Sarenka chyba muszą znaleźć razem domek...one są nierozłączne.
  7. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7100/7301339520_ba47c699f4.jpg[/IMG] to jest cuuuuuuuuudne
  8. Fajnie, że wróciła. Wszyscy się martwili.
  9. [quote name='krakowianka.fr']do schroniska...???? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! kilka stron wczesniej napisalam kilka pytan, odpowiedz na nie prosze. np ad pytania nt bazarku, takie rzeczy sie robi, zbiera ciuchy i inne i wystawia. bedziemy podnosic bazarek, rozglaszac... mozemy pomoc, ale tu trzeba teraz codziennie dzialac. a psiaki juz tyle przeszly, schronisko teraz je dobije...[/QUOTE] Wojtuś, jesli masz jakieś rzeczy na bazarek to mogę zrobić.
  10. [quote name='iwoniam']JEDYNECZKA ZAGINĘŁA?? O NIE..................... Dziękuję Ci za info, ; ((((((((((((((((((((((((((((((((([/QUOTE] Dinka wróciła do domku, Basia napisała.
  11. Jak dobrze! Czyli już wiesz, że to uciekinierka, musisz jej pilnowac teraz :):): łobuziara. Na łowy poszła.
  12. [quote name='Basia1968']Małgoś oni byli napici i to dobrze. Gość jak mi powiedzial o znalezionej suni w Złotej to uwierzyłam, nie pytałam o nic praktycznie więcej tylko o łapkę zdeformowaną - potwierdził, ale od razu zapytał o nagrode. Oczywście powiedziałam, ze pieniądze przywiozę. Napisałam do Moniki i miałyśmy jechać 0 21.30, pocz ym zadzowniłam i chciałam powiedzieć, że będziemy około 22. Odebrała kobieta i pwiedziała, ze ona mieszka w Sandomierzu przy Rynku, a ten kolega jest ze Złotej i to ona ma trzy suczki i ma problemy z nimi i chciała wydać jakbym nie znalazła swojej. Kobieta chyba też nie była trzeźwa:-([/QUOTE] ano tak,chętnych teraz będzie sporo do podrzucania.... żeby się znalazła Dinusia.
  13. a może warto byłoby to sprawdzić.
  14. jakies nowe fotki Nineczki Farciulki
  15. Basia obejrzałaś wszystkie dziury? Może trzeba przyjechać pomóc w poszukiwaniach? To niemożliwe żeby się zapadała pod ziemie tak po prostu.
  16. [quote name='krakowianka.fr']apropos -Iwoniu, jak juz dopelzniesz to daj znac czy Tuni albo jaikms innym kudlatym zrobic plakaty albo co innego...?[/QUOTE] to Iwonka wraca do domu???
  17. to może musi brac zastrzyki? A co powiedział lekarz? Jaka diagnoza? Może on ma mocznicę?
  18. [quote name='black_sheep']:(:(:( bardzo mi przykro... Karolinko jakie to szczęście, że mu pomogłaś, że pan Tomek to taki dobry człowiek!!! Gdzie są teraz Ci, którzy wpisali go na tę głupią listę?![/QUOTE] na jaką liste?
×
×
  • Create New...