-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']U sharki kupujacy wplacal jej calość a ona przelewala mi za koszt przesylki. Takie rozwiązanie nie byloby zbyt klopotliwe dla Ciebie ? Mam kilka rzeczy przeznaczonych wcześniej na inne bazarki i nie wiem czy osoby dla, ktorych je trzymam będą z nich korzystać. Jeśli nie to prześle fotki do Ciebie. :lol: Postaram się też jeszcze coś poszukać. Nie byłyby to super atrakcyjne fanty ale nigdy nie wiadomo co akurat sie sprzeda. ;)[/QUOTE] może być tak, nie ma sprawy, tylko może niech zainteresowany się wypowie, no i przydałby się wątek tamtych piesków. -
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Malgoska replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
piękny model i piękne fotki -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']A moze być opcja wysylki fantów z innego miasta ?[/QUOTE] może być tylko trzeba uzgodnić koszty przesyłki i kupujący musiałby wpłacać w dwa różne miejsca, za rzecz zakupioną i za koszt przesyłki. No i muszę dostać foty. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ja mogę zrobić bazarek ale nie mam za bardzo z czego, więc jak cos macie to mogę podjechać odebrać i zrobić. -
[quote name='Basia1968']Fantów mam naprawdę bardzo dużo, tylko nie mam kiedy i jak robić bazarków.[/QUOTE] ja wogóle nie wiem, który to Aduś i gdzie ma swój wątek.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tunia jest prześliczna! A Korcia i Sarenka chyba muszą znaleźć razem domek...one są nierozłączne. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7100/7301339520_ba47c699f4.jpg[/IMG] to jest cuuuuuuuuudne -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
pięknotek rośnie :):):) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jaki on już duży!!!!! -
Fajnie, że wróciła. Wszyscy się martwili.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']do schroniska...???? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! kilka stron wczesniej napisalam kilka pytan, odpowiedz na nie prosze. np ad pytania nt bazarku, takie rzeczy sie robi, zbiera ciuchy i inne i wystawia. bedziemy podnosic bazarek, rozglaszac... mozemy pomoc, ale tu trzeba teraz codziennie dzialac. a psiaki juz tyle przeszly, schronisko teraz je dobije...[/QUOTE] Wojtuś, jesli masz jakieś rzeczy na bazarek to mogę zrobić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']JEDYNECZKA ZAGINĘŁA?? O NIE..................... Dziękuję Ci za info, ; ((((((((((((((((((((((((((((((((([/QUOTE] Dinka wróciła do domku, Basia napisała. -
Jak dobrze! Czyli już wiesz, że to uciekinierka, musisz jej pilnowac teraz :):): łobuziara. Na łowy poszła.
-
[quote name='Basia1968']Małgoś oni byli napici i to dobrze. Gość jak mi powiedzial o znalezionej suni w Złotej to uwierzyłam, nie pytałam o nic praktycznie więcej tylko o łapkę zdeformowaną - potwierdził, ale od razu zapytał o nagrode. Oczywście powiedziałam, ze pieniądze przywiozę. Napisałam do Moniki i miałyśmy jechać 0 21.30, pocz ym zadzowniłam i chciałam powiedzieć, że będziemy około 22. Odebrała kobieta i pwiedziała, ze ona mieszka w Sandomierzu przy Rynku, a ten kolega jest ze Złotej i to ona ma trzy suczki i ma problemy z nimi i chciała wydać jakbym nie znalazła swojej. Kobieta chyba też nie była trzeźwa:-([/QUOTE] ano tak,chętnych teraz będzie sporo do podrzucania.... żeby się znalazła Dinusia.
-
a może warto byłoby to sprawdzić.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jakies nowe fotki Nineczki Farciulki -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[*] żegnaj Truś -
Basia obejrzałaś wszystkie dziury? Może trzeba przyjechać pomóc w poszukiwaniach? To niemożliwe żeby się zapadała pod ziemie tak po prostu.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']apropos -Iwoniu, jak juz dopelzniesz to daj znac czy Tuni albo jaikms innym kudlatym zrobic plakaty albo co innego...?[/QUOTE] to Iwonka wraca do domu??? -
Dinka wracaj.
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']:(:(:( bardzo mi przykro... Karolinko jakie to szczęście, że mu pomogłaś, że pan Tomek to taki dobry człowiek!!! Gdzie są teraz Ci, którzy wpisali go na tę głupią listę?![/QUOTE] na jaką liste?