Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. hop wątku :)
  2. to jest myśl ;) oby się udalo,oby ;)
  3. Rozliczenie: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Arkadiusz G - 20 PLN Iwona G- 20 PLN Aryste- 20 PLN Dawid N- 15 PLN Kasia K- 20 PLN Małgorzata K- 30 PLN Sonia 1974 - 10 PLN to tyle, reszta może dojdzie po weekendzie, a jak coś będziemy odsyłali tą kasę... [/FONT][/COLOR]
  4. Gloria, on zajmuje pojedynczy boks (jesionowa, nie kwarantannik), więc tak czy owak, byłby tam jeden pies. Ale to prawda, miejsce zajmuje i generalnie znamy podejście do niego personelu schroniska...
  5. [quote name='kizimizi']SImona my znamy od 3 lat, w schronisku jest od tzw. zawsze niestety :([/QUOTE] ojejku.. to mnie zmartwiłyscie... szkoda, cholera... niestety pełno takich psów wszędzie ostatnio...
  6. no to generalnie cały plan nam pada. jak tak dalej pójdzie to nie będzie sensu go wyciągać, jak nie mamy jak za niego zapłacić. Ludzie zaczną się wykruszać, a później dług spanie na Madzie albo na mnie. I co wtedy... nie mam pojęcia co robić. za 20 minut wstawie kto ile wpłacił.
  7. podliczone, mamy 135 złotych na koncie... przelewy z dziś dojdą po weekendzie więc spokojna głowa :)
  8. hej, dopiero wchodzę na wątek! ale super info! no pewnie, że tymczas będzie najlepszy! mój chłopak księguje, zaraz bede wiedziała ile wpłynęło.
  9. hopsa również wieczorem :)
  10. do góry Zekuś ;)
  11. hop Zekulek.
  12. Martuchny

    Metamorfozy

    Wpadam z moim Scratem :-D 2 lata temu, wyciorowaty i chudy, jeszcze w schronisku [IMG]http://imageshack.us/a/img89/5417/scrat06.jpg[/IMG] I u mnie po jakimś dłuższym czasie, chyba po pół roku ;) Lśniący, barczysty i zadowolony dziad :lol: [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7458/p3280060l.jpg[/IMG]
  13. Czemu by nie, fajna zabawa :diabloti: 1. Kundelki :wolfie: 2. Łajka Rosysko-Europejska 3. Cocker Spaniel Angielski 4. Alaskan Malamute 5. Siberian Husky 6.Łajka jakucka 7. Charcik włoski 8. Nowofundland 9. Owczarek Niemiecki 10. Szpic niemiecki :-D
  14. Śliczny ten Simon :-D dziwie się w sumie że nie ma domku. Trzy lata w schr to jeszcze nie koniec świata, my w Bydgoszczy mamy jakieś 20 psów co już ponad 3 lata czekają ale co nie zmienia faktu, że bardzo współczuję. Może dzięki jego wątkowi ktoś się znajdzie, bądźmy dobrej myśli ;)
  15. matko.... okropna rzecz. tylko żeby udało się to świństwo jak najszybciej wyleczyć. Cokolwiek to jest. A z fotek nie da się za wiele wywnioskować. Oby wszystkie znalazły domki....
  16. hahaha, uśmiałam się jak go zobaczyłam w tej wersji :) cudowny psiak, i uśmiechać się potrafi ładnie :eviltong:
  17. mamy bernardyna w schronisku, Hortona: [url]http://tnij.org/t8w3[/url]
  18. hop piesku...
  19. hahha, jakie trio xD
  20. Prosimy o pomoc dla Bydgoskich Staruszków: Kenza(6084/12), i Bogusia (0864/12). Kenzo zachorował i kaszle,nie ma możliwości, by dostał boks bez innych psów a Boguś ma chore spojówki. Ich rocznikowy wiek to Kenzo-12 lat i Boguś- 14 lat. Kenzo jest po kastracji. Oba pieski są bardzo chude i źle radzą sobie w schronisku. Kenzo jest nielubiany przez swoich kolegów, a Boguś za żadne skarby nie może przytyć i generalnie nie jest z nim zbyt dobrze. Chłopacy są leczeni, ale wiadomo, że starsze psiaki i schroniskowe warunki przy chorobie nie sprzyjają. Mimo to są w stosunku do ludzi kochane i przymilne, oba są z mieszkania i potrafią się w nim ładnie zachowywać. Przesyłam wątki do naszych staruszków: Boguś: [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/bogus,3063.html[/url] Kenzo: [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/kapsel-vel-kenzo,2723.html[/url] a oto nasi chłopcy: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9914/kenzi.jpg[/IMG][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8135/bogui.jpg[/IMG] może znalazłby się jakiś DT? :-(
  21. ale to nie była ironia! mi się podoba ;)
  22. uprzedziłam mojego chłopaka, o tym że wkrótce będą wpływały pieniądze na Zekkusia ;) możecie zacząć wpłacać ;) konto gdzieś tam już podałam, poproszę Madź, żeby podała konto w poście z deklaracjami.
  23. Dzieki Homerka- ja go pisałam :P
  24. Zekkuś jest bardzo grzeczny na spacerach. Nawet duży malamut z którym byłam, który nie tolerował innych psów nie budził w Zekkim żadnej chęci do spięcia ;)
×
×
  • Create New...