Prosimy o pomoc dla Bydgoskich Staruszków: Kenza(6084/12), i Bogusia (0864/12).
Kenzo zachorował i kaszle,nie ma możliwości, by dostał boks bez innych psów a Boguś ma chore spojówki.
Ich rocznikowy wiek to Kenzo-12 lat i Boguś- 14 lat. Kenzo jest po kastracji.
Oba pieski są bardzo chude i źle radzą sobie w schronisku. Kenzo jest nielubiany przez swoich kolegów, a Boguś za żadne skarby nie może przytyć i generalnie nie jest z nim zbyt dobrze. Chłopacy są leczeni, ale wiadomo, że starsze psiaki i schroniskowe warunki przy chorobie nie sprzyjają.
Mimo to są w stosunku do ludzi kochane i przymilne, oba są z mieszkania i potrafią się w nim ładnie zachowywać.
Przesyłam wątki do naszych staruszków:
Boguś:
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/bogus,3063.html[/url]
Kenzo:
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/kapsel-vel-kenzo,2723.html[/url]
a oto nasi chłopcy:
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9914/kenzi.jpg[/IMG][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8135/bogui.jpg[/IMG]
może znalazłby się jakiś DT? :-(