Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. fajnie, że się chłop klimatyzuje :) trzymam kciuki za dalsze postępy ;)
  2. łoo, trzymamy kciuki :) oby wszystko poszło dobrze :)
  3. nic nie przyszło przez ostatnie dwa dni. Ale i tak mamy sporo ;)
  4. mam nadzieje, że dziś jeszcze wstawie to co przyszło ostatnio na psiaka :)
  5. Podziwiam wasze samozaparcie, ja nie moge się w ogóle zabrać, jadę głównie arkusze.... No, dlatego pewnie jeszcze w tym roku się nie spotkamy na weterynarii :( Ola, ja studniówkę mam pojutrze, miłej zabawy :diabloti:
  6. super! jak będę miała dołożę Wam do pdt... narazie jestem spłukana przez naszego Zekkiego.
  7. dzieki Iga, dopisujemy ;)
  8. Duuuuużo Was ;) ja też się wybieram, składam papiery do Olsztyna i Poznania (najbliżej ;)) ja się martwię o chemię, bo szczerze mówiąc zbyt lotna nie jestem, ale jeśli chodzi o biologię na spoko. Liczę się z tym że za pierwszym rzutem się nie dostanę, ale co mi szkodzi maturę poprawić w następnym roku z młodszym rocznikiem i wtedy się dostać. Biorę pod uwagę, że jak się nie dostanę to pójdę na tech. wet, ale z dalszym startowaniem na weterynarię do Olsztyna(wymarzony ;)). W zasadzie nie widzę siebie w innej profesji ;)
  9. dzień dobry Zekki ;)
  10. hah, ok, trzymam za telefon kciuki, nie choleruj, nie opłaca się :diabloti:
  11. to ja dzwoniłam :P zadzwonię około 20. a oto przelewy z wczoraj!:multi: Madź - 20 PLN :) Natalia - 20 PLN :) Ementos - 15 PLN :) agusiazet - 50 PLN :-D a to oznacza 105 złotych! a co kontynuuując daje 135 + 220 + 105 = 460 :multi:a to jeszcze nie koniec :razz:
  12. jejku jejku od wczoraj wieczora mnie nie było a tyle się podziało! będę dziś dzwonić. w schronisku psy jedzą tzw 'mix z czegokolwiek' więc bosch super luksus :-D załatwimy dla niego wszystko, tylko żeby się udało...
  13. ale że co się porobiło, kaski mamy już sporo, wszystko jest giciolo malabonga :) teraz tylko czekamy na wyjazd. dzwoniłam do Karilki, ale połączenie jakby się nie łączyło, będę pisała pw.
  14. nieno, Madzia go zarezerwuje i bedzie git :-D dzwoniłam do Karilki, ale nie odbiera, jeszcze bede próbować. a oto nowe przelewy!: Gloria- 20PLN:multi: ewu - 50 PLN:multi: Małgorzata B. - 10 PLN :multi: Gosiaczek 1984 - 50 PLN :multi: Panna Marple - 50 PLN :multi: Martuchny - 20 PLN :cool3: i mój xboy- 20 PLN czyli dodatkowe 220 :crazyeye:
  15. już za tydzień jak dziewczyny będą, ogon nie bedzie już tym samym ogonem :( chyba że ktoś cyknął fotkę :diabloti:
  16. ponieważ wcześniej tak się dzieje, że nie mogę jechać, zadzwonię z wieczora czy możemy przyjechać 09.02.12 ;) mam nadzieję , że Karilce będzie odpowiadał ten termin ^^
  17. ale... Zekki jest po kastracji ;)
  18. ekstra, nie moge sie doczekać wyjazdu z Zekkim i Madzią :diabloti:
  19. Jasne, wstawiaj wszystko :)... może coś się dla nich znajdzie.
  20. hop Zekkuś ;)
  21. zaglądam ;) w schronisku jak ostatnio go widziałam to był dość wesoły ;)
  22. Gosiaczek1984, w schronisku w ciągu roku pożegnałam 6 moich psów do których byłam bardzo przywiązana, jeden zmarł mi na rękach. Rozumiem co czujesz, ale trzeba się niestety z tym pogodzić i wziąć w garść do ratowania innych. Madzia, to sie da załatwić jakoś, pogadam z kilkoma osobami, to powinno dać się jakoś zrobić. Musimy zapytać Karilki czy zwyczajnie nam nie wystawi faktury za usługę.
×
×
  • Create New...