Podsyłam info od ingi.mm - nie wiem czy to wasze rejony ale może coś pomożecie:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220181-MACIEJOWICE-gmina-szuka-dobrego-schroniska-dla-swoich-bezdomniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBCIE[/url]!!!!
Tak się zastanawiam czy najgorszą karą dla oprawcy, nie byłoby publiczne - we wszystkich mediach pokazanie i opisanie co zrobił. Niech się wypowie przed kamerą i niech go wszyscy zobaczą.... Sympatia sąsiadów gwarantowana!!!