[quote name='Dogo07']Ale to zdjęcie jest świetne :).
[url]http://img853.imageshack.us/img853/7283/pa023310.jpg[/url]
Jeśli można , bo tam Lolek bardzo fajnie wyszedł, to dam go z krótkim opisem kontaktem na fb.[/QUOTE]
Mnie też się podoba to zdjęcie:) Ma takie chochliki w oczach, że hohohho:) Takie małe djabolątko:P