Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Zapraszam na bazarek - z którego 50% dochodu zostanie przekazany na pokrycie kosztów sterylizacji HUSKY: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225490-ORIFLAME-do-12-04-!!!-dla-HUSKY-I-BIRMY-PEŁNA-OFERTA?p=18930735#post18930735[/url]
  2. Zapraszam na bazarek z kosmetykami AVON - pełna oferta - połowa zysku będzie przeznaczona na Spajka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225462-AVON-pełna-oferta-do-12-04-na-ZNAJDKI-I-SPAJKIEGO-ZAPRASZAMY[/URL]!!!
  3. Dzięki pomocy ANNAA4 zapraszam na powstały bazarek AVON dla Znajdek i Spajkiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225462-AVON-pełna-oferta-do-12-04-na-ZNAJDKI-I-SPAJKIEGO-ZAPRASZAMY[/URL]!!!
  4. [quote name='Annaa4']Może założyć wątek dla tego niewidomego psiaka i spróbować zebrać pieniądze na tomografie ? Ja mogę się podpiąć prowadzenia i zbierania funduszy.[/QUOTE] Aniu - może jak zalozysz wątek to 50% z kosmetykowego bazarku byśmy właśnie na tą tomografie przeznaczyli?
  5. [quote name='Annaa4']a jak duży to koszt tej tomografii ?[/QUOTE] 2 lata temu na SGGW koszt tomografii wynosił 600zł... Mialam Bokserkę która miała padaczkę i podejrzewano że ma guza mózgu ( przerzut gruczolakoraka czy jakoś tak się skurczybyk nazywal ) więc są to dosyć spore koszta a teraz cennik pewnie waha się w tych okolicach myślę...
  6. i ja też na sekundkę zaglądam
  7. [quote name='tatankas']Dla Rudka i Wiki wszystkie ogłoszenia aktywne :)[/QUOTE] Zbombarodwałam troszkę fejsika linkami z ogłoszeniami psiaczków Wiki i Rudka :)
  8. Przelew dla znajdek z bazarku Oriflame w wysokości 42 zł również poleciał - po otrzymaniu prośba o potwierdzenie:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224347-KONIEC-rozliczam-ORIFLAME-dla-znajdek-i-Soboty-do-22.03-zapraszamy[/URL]!!!
  9. Przelew dla znajdek z bazarku Avon w wysokości 68 zl poleciał:) po otrzymaniu wpłaty proszę serdecznie o potwierdzenie na wątku:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy[/URL]!!! Pozdrawiam :)
  10. Przelew w wysokości 68zł poleciał dla Kaniska :) po otrzymaniu prośba o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy[/URL]!!! Pozdrawiam :) i dziękuję wiernie podrzucającym i kupującym :)
  11. o kurcze - niesamowita historia....normalnie az łza sie kręci w oku ze wzruszenia :) sama widzialam Maksia :) wyszedł nawet na schody mnie przywitać gdy odbieralam roślinki z bazarku :) Śliczny, wspaniały piesek :):):)
  12. Jesli ktoś jeszcze chcialby dorzucić grosik dla Kaniska w zamian za kosmetyki - zapraszam po raz ostatni na bazarek z mojej stopki - dzisiaj koniec :)buziaki dla Kaniska :)
  13. [quote name='wolf122']Zaglądam do Szczęściarza i pozdrawiam Domek Kanisa;)[/QUOTE] Zaglądam do Kaniska :)
  14. [quote name='bajk21.']Bonsai, ja bym chętnie sprawdziła, ale na razie nigdzie nie jeżdżę, ale poproszę dziewczyny z Radzymina lub lekarkę z lecznicy w Radzyminie, proszę podaj na e-mail adres i napisz coę o psiaku dla którego trzeba sprawdzić domek, napewno to zalatwię. Igam, pieniądze możesz wplacić w Radzyminie w lecznicy ul. Strzelcow Kaniowskich numeru nie pamiętam, ale ta ulica jest krótka i na tej ulicy jest tylko jedna lecznica. Jak byś wpłacala, to powiedz, że na psy pani Boczkowskiej, one same odejmą, ale poproś o paragon, że wpłaciłaś na moje psy, bo różnie to potem wygląda, zdarzylo się, że wpłata zniknęła, a bez paragonu niczego nie udowodnimy. Jak ja wpłacam, to od raz pilnuję, żeby zdejmowaly z ogólnego długu. Owczarek znaleziony w Markach przez znajomą znalazl wlaścicieli, był z Kobyłki i ma 13 lat. Pani ma go zaczipować, napisać na obroży nr tel i przede wszystkim go pilnować, bo miał niesamowite szczęście, że nie potrącił go samochód jak biegl pod prąd i niestety nie slyszal klaksonów bo jest gluchy i slabo widzi, ale moja znajoma z uporem maniaka objeżdżała w kólko jezdnię aż go złapała, mial szczęście że na nią trafił. Dziewczyna byla tak zdenerwowana, że jak dojechała z nim do mnie już w nocy, to płakala jak dziecko.[/QUOTE] Pani Jolu - bo to jest niesamowite przeżycie...i trzeba mieć mocne nerwy aby potrafić opanowac emocje w takich chwilach. Szczęśliwie że się wszystko dobrze skończyło :)
  15. [quote name='Igam']Pluszowego niech kupią, będzie najgrzeczniejszy na świecie :angryy:[/QUOTE] Też może im coś nie pasować.....co za ludzie.....
  16. Cioteczki za dwa dni kończy się bazarek z kosmetykami Avon i Ori - więc od razu przeleję pieniądze - niewiele ale zawsze coś :( Nieustannie na bazarek Zapraszamy :)
  17. Ja również zaglądam do Kaniska :)
  18. [quote name='Cantadorra']Kanis wygląda uroczo :) Świetnie się prezentuje. Miło jest popatrzeć na błyszczącego,zadowolonego, ładnego psiaka.[/QUOTE] Przystojniak z niego :)
  19. [quote name='Aleksandra95']zapisuje, jutro robie bazarek. ;)[/QUOTE] Czekamy :)
  20. a może Nelka?:)Nela, Nelusia?:) Nelunia ?:)
×
×
  • Create New...