Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. [quote name='Cantadorra']Słuchajcie, mamy tu bazarek dzięki kejciu i bric-a-brac i proszę o rozsyłanie i podnoszenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224348-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pe%C5%82na-oferta-zapraszamy!!!?p=18801613#post18801613[/url][/QUOTE] Zapraszamy :)
  2. Ja wrzucę wieczorkiem na fejsa swojego :D
  3. [quote name='kakadu']mowiłam, że agis da czadu? :)[/QUOTE] Mówiłas mówiłaś :) dziękujemy!!!
  4. Zapraszam na bazarek długo obiecywany ale już jest :)3h skanowania i kilka wklejania. Ukłony i podziękowania dla bric-a-brac :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224348-Avon-do-22.03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy!!!?p=18801613#post18801613[/URL]
  5. Udalo sie ustalić pewne fakty - ale narazie chyba nie mogę o tym napisać - szukamy wśrod rodziny tego pana ( córki ) jak uda się coś ustalić Zoja lub Kociabanda2 napewno o tym napiszą :)
  6. [quote name='kasiajock']Witam wszystkich!!!na jutro między 12 a 13 godziną jestem umówiona z panią z hoteliku kanisa moge go jutro zawieść ale nie wiem co z karmą czy mu ja jutro ktoś tam dostarczy czy mam mu zabrać troche tej co jadł u nas ?zawioaę mu jego zabawki i tabletki przeciwbólowych zostało 6 to ma na 6 dni ranigast ma 24 ale te mu potem będe dowozić i te na stawy też mu zawiozę na miesiąc i tez mu potem bede dowozić nie wiem co z tymi przeciwbólowymi czy ktoś mu je dokupi bo musi je brać codziennie .jest mi naprawde źle że tak musi być a jutro to mi chyba serce pęknie jak będe go musiała tam zostawić.wczoraj zrobiłam przelew na kaniska 50 złotych tak jak się zaoferowałam.[/QUOTE] Kasiu spójrz na to wszystko z innej strony - uratowalaś go przed schronem gdzie móglby zostać zagryziony...itp....nie zawsze w życiu jest gładko i pięknie i czasem trzeba podejmować takie decyzje. Nie zawsze możemy zostawić psiaka w domu - w hoteliku będzie mial dobrze i będziemy szukać mu domku :)
  7. [quote name='kakadu']nie pomyslalam o tym, zeby to wykorzystywac inaczej niz w celu zawstydzenia rozmowcy, ktory wypiera sie wlasnych slow ;) i to tez wlasciwie byla ogolna refleksja - wiadomo, ze nikt sie nie bedzie wyglupial z tkimi metodami; raz tylko nagrywalam rozmowe z pania z firmy przesylajacej karme dla psow, ktora wisiala mi pare zlotych i łgała, ze juz zrobili przelew chyba ze 2 tygodnie, ale uprzejmie o tym poinformowalam na poczatku rozmowy ;) pieniadze drugiego dnia byly na rachunku...[/QUOTE] To była taka moja ogólna refleksja :) nie koniecznie do tego tematu :):):) w przygotowaniu już bazarek Avonu - częściowo dla Kaniska :) jak otworzę poinformuję na wątku :)
  8. Poleciał przelew na kwotę 38 zł z bazarku AVON - po otrzymaniu prosze o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223624-koniec-rozliczam-Avon-pełna-oferta-katalogowa***dla-znajdek-08.03.2012[/URL]
  9. Poleciał przelew na kwotę 68 zł z bazarku Oriflame - po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223434-koniec-rozliczam-ORIFLAME-pełna-oferta-katalogowa-na-znajdki-do-08.03[/URL]-**********
  10. Nowy bazarek dla znajdek - kosmetyki Oriflame - na znajdki zostanie przekazane 50% zysku Zapraszamy!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224347-ORIFLAME-dla-znajdek-i-Soboty-do-26.03-zapraszamy[/URL]!!!
  11. [quote name='kakadu']wiesz co? tez mi przyszlo do glowy, ze chyba wszedzie trzeba chodzic z dyktafonem, bo inaczej to nie da rady...[/QUOTE] takie mamy prawo że nawet jak nagrasz coś z czym ktoś będzie chciał Cię oszukać to ta osoba założy Ci sprawę że nagrałaś bez jej wiedzy...tak to niestety u nas działa.....i sąd tym się zajmie a nie tym czym powinien...takie życie
  12. [quote name='bric-a-brac']O rety, już wczoraj? No to faktycznie wcześnie.... Ja wczoraj swoim kotom zamówiłam na allegro, ale to tak, żeby już w domu leżały w razie czego. Ale jak już są kleszcze, to nie ma co czekać... Nienawidzę kleszczy, brzydzę się ich. Przez nie nie chodzę do lasu, chociaż mam blisko... Paula, zamawiać na allegro, czy w lecznicy masz normalne ceny fiprexów?[/QUOTE] ja też się brzydzę pozatym później pół wieczora miałam wrażenie że coś po mnie łazi:D chyba psychicznie się tak nastawilam :):):)
  13. [quote name='bric-a-brac']Wpłynęły deklaracje od Inci oraz mimiś , serdecznie dziękujemy :Rose: :Rose: :Rose: Niedługo pewnie trzeba będzie pomyśleć o zafiprexowaniu.[/QUOTE] Ciotki koniecznie!!! mój Cygan wczoraj przytargał na grzbiecie juz kleszcza....mimo że od 2 tyg chodzi w obróżce przeciwkleszczowej - dzieki temu kleszczor chodzil po nóżce i nie wbił się. Od razu na allegro kupiłam Fiprex - zazwyczaj zakrapiałam w kwietniu a tu już robale daja o sobie znać :(wstretne paskudztwo!!!!
  14. [quote name='zoja.']Kociabanda, temat, wbrew pozorom, żyje. Kejciu działa i jak zadziała to da znać do mnie, a ja do Ciebie -łańcuszek sobie zrobimy ;) Zatem cierpliwości upraszam, OK?[/QUOTE] Mam nadzieję że coś uda mi się dowiedzieć jutro - jesteśmy w kontakcie. Kurde ciężki temat... :(
  15. Wszem i wobec informuje Cioteczki i Wujków aby szykowali kaskę na bazarek Avon i Oriflame ktory już niedługo :) i częściowy zysk będzie przeznaczony dla Kaniska :)
  16. Poprosze o kontakt na PRIV osobę która ma dane tego pana ( imię nazwisko i adres z umowy adopcyjnej )
  17. Ciotki - czy umowa adopcyjna była podpisana? jesli tak to zgłaszamy sprawę na policję - ja pracowałam na policji więc mogę się rozpytać jak to rozwiązać formalnie - ale taka opcja istnieje tylko gdy została podpisana umowa adopcyjna...
  18. Piękniochy :) z tego dwupaku :)ostatnie podrygi pewnie w śniegu :)patrząc na pogodę za oknem :D
  19. [quote name='kakadu']to tylko, zeby nie bylo, ze kakadu sprawe olala i sie nie odezwala - kejciu zapytala mnie o "wydarzenie" kanisa, wiec zgodnie z prawda odpisalam, ze nie ma mnie na fb (bo haslo "wydarzenie" z fb mi sie kojarzy), ale ze bedziemy w kontakcie i ze bardzo dziekuje za chec pomocy; pozniej sie okazalo, ze nie chodzilo o wydarzenie, a o watek kanisa (do ktorego link byl w bazarku, ktory widziala kejciu wiec nie sadzilam, ze go nie ma); tak wiec po wyjasnieniu tych wszelkich watpliwosci, niejasnosci i nieporozumien stanelo na tym, ze bazarek na kanisa bedzie pozniej, czyli 8 marca, za co jesteśmy bardzo kejciu wdzieczni bo naprawde kazda zlotowka sie liczy i kazda pomoc na wage zlota;[/QUOTE] Poprostu troszkę się nie dogadałyśmy :) ale najważniejsze zostało ustalone :) nikt nie mówi że Kakadu olała sprawę :)spokojnie :) jesteśmy w kontakcie :)
  20. Do fundacja psom tez wysłałam maila ze zdjęciami w sobotę - ale jeszcze nie odpowiedzieli :( czekamy
×
×
  • Create New...