Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Czy Sunia ma jakiś dług w lecznicy???czy koszta pokryli nowi właściciele?ja mam do rozliczenia bazarek kosmetykowy dla suni było 50% więc proszę o informacje jaki jest stan konta suni - czy przekazujemy pieniądze na inną bidę?
  2. WOOW Zoja. dziękujemy!!!
  3. Wiera ma ogon jak Bassenji :) jak nic rasowa :)
  4. [quote name='ZZPON']Jolu damy radę :) Granat mi rąk nie urwał ;) Psinka sama jej nie przytacha, a jeść musi :)[/QUOTE] Gosiu a ile ma byc tej karmy ? moze do mnie do pracy by ja przeslac i ja w sobote najprawdopodobniej bede jechala do p. Joli do znajdek.pl i bym Ci podrzucila bo bede samochodem????
  5. a czy znalazlaby sie jakasosoba ktora mogla by sie tym zajac i zaopiekowac sunia po ewentualnym zabiegu?moze jakos z pomoca cioteczek na dogo udaloby sie kase uzbierac
  6. Zapraszam na bazarek kosmetykowy dla SKINNIEGO!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225705-KoSmEtYkoWy-dla-Skinniego-19-04"][COLOR=#4444ff]KoSmEtYkoWy dla Skinniego - 19.04[/COLOR][/URL]
  7. może jakieś pilne ogłoszenia trzeba zrobić na portalach - i może wydarzenie na facebook - może ktoś wypatrzy ? :(
  8. w jakiej miejscowości jest Sunia?:(
  9. Zaglądam do Suni
  10. [quote name='UlaFeta']no to czekam na wiadomosc dzieki za checi:multi:[/QUOTE] chęci są zawsze - tylko gorzej z czasem :( ale może sie uda :)
  11. [quote name='UlaFeta']Paula moze bysmy w sobote 21 zrobily nalot na przytulisko a moze ktos jeszcze chetny? Ponoc wskazana:lol:[/QUOTE] Wstępnie jestem chetna :) ale bliżej określę się w polowie tyg:)
  12. Ciotki do kogo mam pisać w sprawie bazarku dla Nexta???? :)
  13. [quote name='paula82']Nira nie ma szczęścia niestety, dom miał być, ale ludzie okazali się kłamcami, chcieli tylko "wyrwać" psa, sądząc, że nikt się dalej nie będzie nią interesował. Ze mną rozmawiali inaczej, czytali umowę, pytali o wszytko, ze wszystkim się zgadzali, mówili, że ją wysterylizują itd. a korzystając z okazji, że mnie nie było przy rozmowie z p. Jolą mówili całkiem co innego, że ich niby o niczym nie informowałam, że nie mieli pojęcia co w umowie itd. Kłamcy w całej rozciągłości, tylko po co? We wtorek jest umówiona na sterylizację, podejrzewamy, że z poprzedniego domu wróciła w ciąży. Biedna sunia, tyle przeszła i ciągle pod górkę.[/QUOTE] Dobrze że Jej nie wydałyście kobitki tym ludziom !!! napewno znajdzie swój domek - udostępniam info na facebook
  14. ZAPRASZAM NA ALEXOWY BAZAREK: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225706-Kosmetykowy-dla-ALEXA-na-leczenie-do-19-04-zapraszamy?p=18949758#post18949758[/URL]
  15. p. Jolu w związku z awarią DOGOMANII ponownie niestety proszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków na moich bazarkach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224348-koniec-rozliczam-Avon-do-22-03-na-Znajdki-i-Kanisa-pełna-oferta-zapraszamy!!!/page7[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224347-KONIEC-rozliczam-ORIFLAME-dla-znajdek-i-Soboty-do-22-03-zapraszamy[/URL]!!!
  16. [quote name='mala_czarna'][CENTER][COLOR=#ff0000][B]Uwaga, uwaga!!![/B][/COLOR] Bardzo proszę żeby wszystkie osoby, które wpłaciły mi deklarację za kwiecień napisały na wątku Spajkusia!!! Dzieki pracom na Dogomanii i przebudowie strony, wszystko trafił piękny, sążnisty szlag. Od dzisiaj zaczę chyba wszystko w excelu odnotowywać bo się ze złości zaraz popłaczę chyba. [/CENTER] [/QUOTE] Ja proszę wszystkei osoby licytujące w bazarku kosmetykowym dla SPAJKA o ponowne uzupełnienie :( bazarek powinien się wczoraj skończyć :(:(:( nie mamy postu rozliczeniowego :(:(:( piatek 13 tego!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  17. [quote name='szafranekm']Jestem u suni , zaraz przejrzę bazarek - na razie nie jestem w stanie wesprzec finansowo większą sumą, ale postaram się wyszukać coś na bazarku.[/QUOTE] Serdecznie zapraszamy :)
  18. [quote name='Annaa4']Jak dzisiaj rozmawiałam z p. Jolą to mówiła że jak Junior sę tylko lepiej czuje to ujada na towarzysza niedoli z klatki obok. Stan jest nadal poważny ale mały walczy.[/QUOTE] Trzymam kciuki za Juniorka :(
  19. [quote name='obraczus87']Kejciu bardzo dziękujemy!!!!!!!! :)[/QUOTE] To ja dziękuje że moge pomóc :)
×
×
  • Create New...