Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. [quote name='joteska']kejciu, bardzo Ci dziękujemy za deklarację bazarkowa, każdy grosz jest tu naprawdę na wagę jego zycia[/QUOTE] w czwartek lub piątek będą nowe bazarki kosmetykowe dla Iwana - zaczynamy zbierać do skarbonki :):):)
  2. Ja mogę zadeklarować bazarki Avon i Oriflame cały cza stylko dla Iwana - ale nie ma na nich za bardzo zainteresowania - ale zawsze jakies niewielkie pieniądze do puli by były - konieczny jest dobry marketing - i wg mnie musimy podjąc decyzję czy wszyscy walczymy - do końca o Iwanka - niestety musimy pamiętac że są też inni podopieczni u p. Joli :(ale sama tego nie udźwignie - musimy Jej pomóc i podjąć mądrą i wspólną decyzję
  3. [quote name='paros']na Krakvecie jest napisane " Od dnia 1 maja do dnia 16 maja proszę o zgłaszanie w tym temacie potrzebujących dofinansowania schronisk lub innych podmiotów pomagających bezdomnym zwierzętom....... W okolicach dnia 16 maja utworzona zostanie ankieta (również w tym wątku), w której będzie możliwość głosowania na wcześniej zgłoszone podmioty pomagające zwierzętom......" [B]czyli po 16-tym maja mobilizujemy siebie, znajomych i nieznajomych czyli wszystkich do głosowania na znajdki [/B][/QUOTE] Ten opisik widzialam:) myślałam że cosik przeoczyłam:)stąd moje pytanie :) więc czekamy do 16:D
  4. [quote name='paros']własnie zgłosiłam znajdki na Krakvecie [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15289&p=130179#p130179[/URL][/QUOTE] CIoteczki a jak można oddać głos?:D
  5. [quote name='kakadu']szkoda, że z domku nic nie wyszło... :shake: sama wiem, ze czasem sie chce pomóc i ktoś powie, że chce psa, ty narobisz nadziei, a tu sie człowiek wycofa, bo juz znalazł innego psa, albo zrezygnował i trzeba swiecić oczami... sama świece, tylko nawet nie wiem przed kim, bo mi wątki poznikały po tej awarii i nie pamiętam kto do mnie pisał w sprawie suni (była z siostrą) takiej mini oneczki z warszawy - może kojarzycie czyj to był wątek? :roll:[/QUOTE] :(:(:(:(:(
  6. oby same dobre wieści były :)
  7. Jestem z NDM więc popytam znajonych z Twierdzy czy nie kojarzą suni
  8. Dziewczyny - proszę o potwierdzenie otrzymania pieniązków z bazarku dla Skinniego na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225705-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAM-AVON-KoSmEtYkoWy-dla-Skinniego-19-04[/URL]
  9. Ja dzisiaj w pracy więc też nie pomogę z autkiem :(
  10. Zapraszam na szybko sklejony bazarek dla ARONKA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226606-Perfumy-Kubek-NICI-torebeczki-dla-ARONA-do-14-05?p=19041620#post19041620[/URL]
  11. Zapraszam na szybko sklejony bazarek dla ARONA: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226606-Perfumy-Kubek-NICI-torebeczki-dla-ARONA-do-14-05?p=19041620#post19041620[/URL]
  12. [quote name='Nutusia']Szkoda, że chłopak młodość w hotelu marnuje, ale tak sobie myślę, że jak już znajdzie dom, to taki, że och! Że wszyscy powiedzą "warto było czekać"![/QUOTE] I za to trzymam mocno kciuki!!!
  13. czy Aronek je taka karmę Zerknijcie na to: [URL="http://allegro.pl/royal-canin-hepatic-pies-12-kg-okazja-i2318287684.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/royal-canin-hepati...318287684.html[/COLOR][/URL] ? może warto zrobić szybką zrzutkę - bo cena chyba atrakcyjna???
  14. [quote name='Igiełka']super plakat :)[/QUOTE] Zoja. jest niesamowita w tych tematach :)
  15. Nie wypytywałam p. Joli o Niego bo Jej akurat nie było w czasie jak ja byłam z Olą i dziewczynami - więc myślę że najlepiej będzie jak p. Jola się wypowie na Jego temat. Ja to tylko wygłaskałam :) naprawdę jest piękny :) mam nadzieję że szybko znajdzie domek
  16. Zerknijcie na to: [URL]http://allegro.pl/royal-canin-hepatic-pies-12-kg-okazja-i2318287684.html[/URL] Może warto ?
  17. Przystojne " ciasteczko " z tego Spajka :)
  18. [quote name='mmmonika']I dobre i niedobre te wiesci. Do Aronka jadą jeszcze ode puszki hepatic (sprawdziłam tracking - dziś powinny być na miejscu) Poszukam leków w internetowych aptekach - z tego co widzę rozbieżność cenowa jest dość duża. Deklaruję zakup kolejnego wora karmy za 2 tygodnie.[/QUOTE] Pięknie dziękujemy w imieniu Aronka!!
  19. Widziałam się wczoraj z Iwankiem - piękne psisko!!!bardzo potrzebna pomoc finansowa - po 7 maja zrobię bazarek kosmetykowy dla Iwana na który już serdecznie zapraszam :) Na chwilkę obecną bazarkuję również dla znajdek na bazarkach do których link w sygnaturce :)
  20. Jutro planujemy mały zjazd u p. Joli :) ktoś jeszcze chetny???
×
×
  • Create New...