Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Ubranka (z takim samym ociepleniem) w których chodzą w mroźne dni - Dianka i Promyczek, psiaki dostały od psiarzy z Królowego. Dziękujemy
-
-
10 psiaków po domu / ogrodzie biega
-
aaaa, to "maleńka" Julka, w tym roku skończy 10 lat. Jak ten czas leci, przyjechała do nas w wieku około 6 miesięcy (z ostatnim mleczakiem w pysku)
-
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Miś pozdrawia w 2024 roku, wszystkiego dobrego Pogoda nie rozpieszcza..., mróz, śnieg, śnieg z deszczem ! -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Moli@ replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[*] -
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
-
+ 80zł / 28.12 E.R. - 35,98zł / 29.12 tablety uspokajające (sylwester, nowy rok) ________________________ 233,78zł / 29.12.2023 Stan konta "Psy i spółka"
-
Zaopatrzyłyśmy się w tablety uspokajające dla stada przed sylwkiem... Kupiłyśmy 1 opakowanie 90 tab / 35,98zł (paragon) 29.12 Na zdjęciu - 2 opakowania, drugie Julki (kupiłyśmy wcześniej)
-
Wpłynęło na konto - 80,00 PLN / 28.12 od E.R. dla "PSY I SPOLKA " Dziękuję
-
Świąteczny poranek przywitał nas deszczem, wiatrem..., 6 stopni na plusie. Psy mokre, łapki/podwozia w błocie...
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
-
-
-
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu