Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Witamy serdecznie:-). Etna jeszcze nie wie że tyle osób o niej wie i myśli i robi co się da by ją wyciągnąć z klatki:-)
  2. Naszukałam się wątku MIKI w dziale "psy do adopcji" a wątek już w dziale "Już w nowym domu":-)
  3. Ewciu kochana, ja porozsyłam nr konta ale jeszcze się wstrzymuję do informacji z DS MIKI. Bo jesli tam jest coś nie tak i MIKA miałaby wrócić do hotelu to nie będzie szansy na wyciągnięcie Etny. Ale jesli wieści o MICE będą optymistyczne to zabieramy się za Etnę :jumpie: i wtedy prześlę nr konta.
  4. Bardzo dziękuję Melu :kiss_2: . Jeśli można, to proszę o wpłatę jednorazową bo na początku będzie dużo wydatków typu sterylka, obroża przeciwpchelna, pewnie zwykła obróżka, może jakieś badania...
  5. Bardzo dziękuję :calus: . Tak, dane te same co w przypadki MIKI.
  6. Bardzo dziękuję:-). Wierzę, że ziarnko do ziarnka, grosik do grosika i stanie się cud...
  7. No, niefajna sytuacja z TIMIM :shake: . Założyłam wątek Etnie, zapraszam : http://www.dogomania.com/forum/topic/143130-etna-z-karceru-czy-ma-szans%C4%99-na-normalne-%C5%BCycie-pom%C3%B3%C5%BC-odmieni%C4%87-jej-los-dorzu%C4%87-grosik-do-skarbonki/
  8. Założyłam osobny wątek ETNIE, żeby nie zaśmiecać wątku MIKUNI. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale nie chcę potem mieć koszmarów że nic nie zrobiłam w temacie ETNY... Zapraszam na nowy wątek. http://www.dogomania.com/forum/topic/143130-etna-z-karceru-czy-ma-szans%C4%99-na-normalne-%C5%BCycie-pom%C3%B3%C5%BC-odmieni%C4%87-jej-los-dorzu%C4%87-grosik-do-skarbonki/?p=15816061
  9. Deklaracje stałe :przeniesione z MIKI (suni z tego samego przytuliska)+ nowe: Poker-20zł (przez 5 miesięcy od października):X,,XI,,XII,I,II, Czarna Kafka-10zł (od 01.2015): I,II WIGA-10zł :X,XI,XII,I,II,III edek-10zł (od października):X,,XI,XII,I,,II Elisabeta-30zł (od października):X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI, magenka1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,II,III Marycha35-15zł (od pażdziernika):X,,XI,XII,I,,II bakusiowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Sara2011-20zł (od października):X,, XI,XII,I,II ewa gonzales-5zł (od października):X,XI,XII,I,, Bonsai-10zł (od października):X,,XI, XII,I,II Dulska-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Maruda666-10zł (od października):X,,XI,XII,I, certusowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II markofix1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,,II,III Razem deklaracji: 220zł (potrzeba 360zł) Deklaracje jednorazowe: Elisabeta -100zł/wpłacone Mela Jakimiuk-120zł/wpłacone Mattilu-42zł/wpłacone ewa gonzales-5zł/wpłacone Poker- bazarek Gabi79-bazarek jeśli ktoś zaoferuje fanty ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- :iloveyou:Wykaz wszystkich wpłat : 709zł - majątek po MIKUNI Poker-20zł/06.10.2014/deklaracja październik Sara2011-20zł/06.10.2014/deklaracja październik Mela Jakimiuk-120zł /08.10.2014/jednorazowa Marycha35-15zł/10.10.2014/stała październik ewa gonzales-15zł/13.10.2014/stała październik, listopad, grudzień, ewa gonzales-5zł/13.10.2014/jednorazowa bakusiowa-20zł/13.10.2014/stała październik Elisabeta-100zł/13.10.2014/jednorazowa Elisabeta-90zł/13.10.2014/stała październik, listopad, grudzień, Maruda666-10zł/14.10.2014/stała październik, Dulska-20zł/15.10.2014/stała październik, Bonsai-10zł/20.10.2014/stała pazdziernik WIGA-30zł/20.10.2014/stała pazdziernik-grudzien WIGA-20zł/20.10.2014/jednorazowa certusowa-20zł/20.10.2014/stała październik edek-10zł/21.10.2014/stała październik Mattilu-42zł/28.10.2014/jednorazowa Poker-20zł/29.10.2014/stała listopad magenka1-10zł/31.10.2014/stała listopad markofix1-10zł/03.11.2014/stała listopad Maruda666-10zł/14.11.2014/stała listopad Marycha35-15zł/14.11.2014/stała listopad Dulska-20zł/17.11.2014/stała listopad ewa gonzales-10zł/17.11.2014/jednorazowa bakusiowa-20zł/18.11.2014/stała listopad Bonsai-10zł/18.11.2014/stała listopad certusowa-20zł/19.11.2014/stała listopad edek-10zł/20.11.2014/stała listopad Sara2011-20zł/20.11.2014/stała listopad Poker-20zł/01.12.2014/stała grudzień magenka1-10zł/01.12.2014-10zł/stała grudzień markofix1-10zł/01.12.2014-10zł/stała grudzień Bonsai-10zł/09.12.2014/stała grudzień edek-10zł/12.12.2014/stała grudzien Maruda666-10zł/12.12.2014/stała grudzien Marycha35-15zł/12.12.2014/stała grudzien Dulska-20zł/15.12.2014/stała grudzień Bakusiowa-30zł/15.12.2014/stała grudzień +10zł nadwyżki certusowa-20zł/19.12.2014/stała grudzień Sara2011-20zł/20.12.2014/stała grudzień Bonsai-10zł/22.12.2014/stała styczen Poker-20zł/29.12.2014/stała styczen magenka1-10zł/31.12.2014/stała styczen markofix1-10zł/02.01.2015/stała styczen Marycha35-15zł/07.01.2015/stała styczeń Elisabeta-180zł/08.01.2015/stała styczeń - czerwiec ewa gonzales-5zł/12.01.2015/stała styczeń WIGA-30zł/12.01.2015/stała styczeń-marzec bakusiowa-20zł/12.01.2015/stała styczeń bakusiowa-5zł/12.01.2015/jednorazowa ? edek-10zł/13.01.2015/stała styczeń Sara2011-20zł/13.01.2015/stała styczen Maruda666-10zł/14.01.2015/stała styczeń Dulska-20zł/15.01.2015/stała styczeń certusowa-20zł/20.01.2015/stała styczen magenka1-10zł/30.10.2015/stała luty markofix1-10zł/02.02.2015/stała luty Bonsai-20zł/02.02.2015/behawiorysta Bonsai-10zł/02.02.2015/stała luty Elisabeta-50zł/02.02.2015/behawiorysta Marycha35-15zł/11.02.2015/stała luty edek-10zł/11.02.2015/stała luty bakusiowa-20zł/11.02.2015/stała luty Dulska-20zł/16.02.2015/stała luty Sara2011-20zł/18.02.2015/stała luty Certusowa-20zł/19.02.2015/stała luty Poker-20zł-24.02.2015/stała luty magenka1-10zl/27.02.2015/stala marzec Czarna Kafka-20zł/02.03.2015/stała styczen-luty markofix1-10zł/02.03.2015/stała marzec Razem wpłaty: 2281zł Wykaz wydatków: -180zł -hotelik za październik (za 15 dni) -50zł-koszt dojazdu na sterylkę, tabletki/18.11.2014 -360zł-hotelik za listopad/30.11.2014 -372zł-hotel za grudzien/30.12.2014 -372zł-hotel za styczeń/30.01.2015 -20zł-odrobaczenie/03.02.2015 -312zł-hotel za luty (za 26dni)/26.02.2015 Razem wydatki: 1666 zł Aktualny stan konta (wpłaty minus wydatki): + 615zł
  10. Tak wyglądają rezydencje psiaków: :placz: :
  11. Najnowsze informacje: 26.02.2015 Etna pojechała do DS. Zamieszkała w Chróstniku k.Lubina. Trzymamy kciuki! 17.10.2014 ETNA opuściła przytulisko "G" i zameldowała się w hoteliku u LILUtosi:). Link do albumu ze zdjęciami ETNY (autorstwa LILUtosi): https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/6072356624161084033 ------------------------------------------------------------------------------------------- Zakładam ten wątek, żeby pomóc (a przynajmniej spróbować pomóc) suni ETNIE , która spędza swe najpiękniejsze lata w strasznym miejscu. Etna mieszka w pewnym przytulisku koło Kalisza, zamknięta w zagnojonym karcerze, bez spacerów, obecności człowieka, często bez czystej wody . Opieka człowieka nad psami z tego przytuliska ogranicza się do rzucenia garści karmy i nalaniu do brudnej miski wody przez pracownika oczyszczalni , na terenie której znajdują się kojce i to nie codziennie. Niektóre psy wegetują tam tak latami. Te straszne warunki, brak obecności człowieka negatywnie odbija się na psychice zwierząt. Warunki, w jakich przebywa ETNA obrazują zdjęcia poniżej. ETNA to około 1,5 roczna sunia, jest energiczną, wiecznie uśmiechniętą suczką. Jest przyjazna zarówno wobec ludzi, jak i psów. Lubi ruch i spacery ale w obecnych warunkach to niemożliwe. Jest nieduża, sięga łydki i zmieści się na kolanach. Nie znamy jej historii, jednak na głowie ma ślad po dawnej ranie, być może jest po wypadku a być może to dzieło człowieka, jednak nie wpływa to na jej zdrowie ani zachowanie.   Etna mogłaby pojechać do hoteliku pod Wrocławiem do LILUtosi ale jak zwykle wszystko rozbija się o pieniądze. Bardzo prosimy o najmniejsze chociaż deklaracje, zarówno stałe jak i jednorazowe. Doba w hoteliku to 12 zł (z karmą). Oto ETNA:      
  12. Jakie szczęśliwe mordeczki :jumpie: .
  13. To ja jeszcze raz zapytam: kto jeszcze może przenieść deklarację z MIKI na Etnę? A może ktoś mógłby zadeklarować jakiś bazarek gdyby udałoby się wyciągnąć Etnę?
  14. Porozsyłałam prośby o przeniesienie deklaracji na Etnę ale 50% osób nie otrzymało PW, myślę że z powodu zapełnienia skrzynki odbiorczej. I nadal stoimy w miejscu :shake: Tak sobie myślałam dzisiaj o MICE. Siedziała biedna 3 lata w tym karcerze i biedna pewnie nadal by tam siedziała zapomniana przez cały świat a wystarczyło nam tylko 1,5 miesiąca i sunia grzeje dupcię w DS. @LILU-czy Pańcia Miki odzywała się może ? Ciekawe jak MIKA się miewa!
  15. Kto jeszcze da szansę Etnie? Bardzo proszę.... :help1: Ze też wszystko zależy od tych pieniędzy!!!! :placz:
×
×
  • Create New...