Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Mureczko, poproszę jeszcze o trochę zdjęć "nowego" Dolarka, zrobię mu ogłoszenia w nowej odsłonie :).
  2. Kasiu, napisz proszę ile kosztowała cała operacja pod kryptonimem "Fryzjer" ? :) Dojazd, obcięcie, środki uspokajające itd.
  3. Bałam się trochę tego obcięcia "na zapałkę" ale uważam że Dolarek ślicznie wygląda :). I na pewno lepiej się czuje, jest mu chłodniej :). Można teraz rzec, że Dolarek wygląda jak milion dolarów :) Dziękuję Mureczko <3
  4. Dzisiaj kolejny telefon ale sunia mieszkałaby w budzie i miałaby do dyspozycji duży ogród. Państwo szukają towarzyszki dla swojego ON-ka. Niby zimą i w burzę zabieraliby psiaki do domu ale tak na co dzień na dworze. Podziękowałam bo nie chcę aby Nutka mieszkała na dworze, chociaż z Panią bardzo miło mi się rozmawiało.
  5. Dzisiaj miałam telefon w sprawie Nutki. Pani chodząca o kulach niestety, nie uważam aby to był odpowiedni domek dla energicznej Nutki. Z Panią mieszka syn i to on miałby wychodzić z Nutką na spacery , syn jednak pracuje i co będzie jak będzie długo w pracy albo gdzieś wyjedzie? Jakoś ten odpowiedni domek nie może natrafić na Nutkę :(
  6. Pieniążki wpłynęły. Bardzo ślicznie dziękuję <3 50zł-J.Szymańska (FB)/14.08.2017/stała VIII 50zł-Iwstar58/14.08.2017/dekl.jednorazowa 50zł-bakusiowa/14.08.2017/na fryzjera
  7. Kochani, czy ktoś mógłby ująć Dolarka w bazarku lub dorzucić grosik choć jednorazowo??? Dolarkowi kończą się pieniążki, ciężko go będzie utrzymać w hoteliku :(.
  8. Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Dolarka <3 -20zł -Livka/stała VIII -20zł-Sara2011/Stała VIII
  9. Serdecznie dziękuję za wpłatę deklaracji stałych od darczyńców <3 20zł-Dulska/07.08.2017 20zł-Dorota Wandrychowska (FB) 30zł-Monika Frąckiewicz (FB) 10zł-magenka1/10.08.2017 20zł-Sara2011/10.08.2017
  10. Havanko, niestety póki co cisza:(. Zupełnie nie rozumiem tej ciszy, Nutka jest ładną sunią, ma śliczne zdjęcia a telefon milczy jak zaczarowany :(.
  11. Kolejny szczęśliwy psiak dzięki Anuli i Bogusik<3
  12. W środę zabieram Małpeczkę do szafirki :)
  13. Bardzo dziękuję Havanko <3. Oby Twoja ręka była szczęśliwa i przyniosła domek Nutce :).
  14. Nie, nikt nie dzwonił :(. Z transportem do dobrego domu zawsze można pomóc. Ale dobrze że jest jakikolwiek odzew. W końcu musi być TEN telefon.
  15. Wpłynęły kolejne wpłaty od darczyńców, za które serdecznie dziękuję <3 20zł-Sybil/02.08.2017/stała VIII i IX 20zł-Dulska-02.08.2017/stała VIII 30zł-koja/03.08.2017/stała VIII 50zł-M.Koscielak (FB) /02.08.2017/stała VIII Fryzjer dla Dolarka umówiony na 17 sierpnia :)
  16. Dziękuję darczyńcom za kolejne wpłaty dla Nutki: 10zł-Czarna Kafka/01.08.2017/stała VIII 10zł-markofix1/01.08.2017/stała VIII 10zł-dorota1/03.08.2017/stała VIII 30zł-certusowa/02.08.2017/stała VIII Wczoraj miałam telefon o Nutkę od Pani z Krakowa. Pani miała zadzwonić jeszcze do Kasi i porozmawiać bo najbardziej interesował ją stosunek do dzieci ( Pani ma 4-letniego syna). Gdyby się zdecydowała to miała do mnie dzwonić aby organizować wizytę PA. Niestety póki co nie zadzwoniła :(.
  17. Nutka na początku ważyła 14 kg. Być może teraz waży już więcej. 14 kg to nie jest duży piesek ale patrząc na Nutkę faktycznie można odnieść wrażenie że jest dużą sunią.
  18. Dziękuję Kasiu. Zarówno zdjęcia jak i sama Nutka przepiękne! Zdecydowanie Nutka powinna być już w swoim domu, zrobię jej nowy pakiet ogłoszeń z nowymi zdjęciami. Bardzo dziękuję <3
  19. No to kolejna porcja wieści Axelkowych: "Witam Panią, Dawno się nie odzywałam, ale nareszcie udało mi się - po raz pierwszy - nagrać Axela telefonem. Przesyłam zatem link do filmików. Przyznaję, że są trochę nieudane, ale to pierwsze moje działania. Inne będą lepsze. https://www.dropbox.com/sh/310lec1h8yyku06/AAA2QmUqtdPXfQ4mXKJCXtUCa?dl=0 Na pierwszym filmiku Axel wita mnie po pracy, odprowadza z garażu do domu. Następne, to z moja bratową wygłupiają się na podłodze w przedpokoju. Zrobił się leniwy, bo przytył. Teraz to chyba będziemy go odchudzać, bo przeholowaliśmy z "dożywianiem". Ale od dłuższego czasu nie ma obawy, że przeskoczy przez płot, bo już nawet na słupku się nie opiera, bo nie może. Aksio lubi spacery, ciągnie dalej, choć już nie tak mocno. Chyba że zobaczy innego psa, albo kury. Nie wiem czemu interesują go kury. Niedaleko naszego domu jakaś Pani ma kilka kurek, Aksio skrada się gdy podchodzi do zagrody i potem wpatruje się w nie z zainteresowaniem, ale nie goni. Może ma jakieś wspomnienia. Usiłowaliśmy go wykąpać. Dał się zaprowadzić do łazienki, ale o włożeniu go do wanny to już nie było mowy. Nie uciekał, ale cały się trząsł. Daliśmy więc spokój z kąpielą w wannie i teraz będziemy próbować na ogrodzie. Psiunia jest już coraz mądrzejszy, to znaczy rozumie co do niego mówimy i to wykonuje - oczywiście jak chce. Dużo się już nauczył, i jeszcze się uczy. Jest grzeczny, spokojny. Czasami ma tylko napady wariactwa i biega jak najęty, ale to raz na jakiś czas. Chciałam go wziąć nad morze, ale nie chce wsiąść do samochodu. Poza ty, długa podróż też mu nie sprzyja - chyba. Jeszcze się chyba boi, że go gdzieś wywieziemy i zostawimy. Zatem nie chcemy go stresować i na razie zostaje w domu. Dalej lubi się pieścić. Co rano musi być porcja pieszczot, dopiero potem idziemy na spacerek. Jest bardzo piękny, sierść na ogonie mu odrosła i ma kitę jak lis. Zwraca uwagę na ulicy. Jesteśmy z niego dumni. W ogóle jest bardzo kochany i o tym wie, bo robi z nami co chce. Zaczyna wymuszać różne rzeczy, np. szczeka gdy chce iść na spacer i to natarczywie. "Zna się już na zegarku", bo pora spaceru jest święta i wie o której musi wyjść i nie ma zmiłuj się. Pani Mariolko, piszę chaotycznie, jak zwykle, ale to z braku czasu. Obiecuję, że niedługo nagram lepsze filmy i prześlę. Nie można go "łapać" w kadrze, bo bardzo szybko się przemieszcza - jak widać na filmie. Pozdrawiam serdecznie i do "usłyszenia". Super domek się trafił Axelkowi :). Jestem bardzo szczęśliwa.
×
×
  • Create New...