-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
elik kochana, naprawdę jestem niezmiernie wdzięczna <3. Bardzo ale to bardzo gorąco dziękuję Tobie oraz deklarowiczom Huzarka za tak ogromną pomoc :). Bardzo ta pomoc przyda się Dolarkowi, który jest troszkę w słabej kondycji finansowej i bardzo nam te pieniążki podreperują budżet:). Konto to samo, co podane dla pay pal :). Ta niedziela jeśli chodzi o "psie sprawy" jest dla mnie bardzo szczęśliwa :). Jeszcze raz bardzo dziękuję.......
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Trochę kędziorka :) -
I jeszcze opuścił schron bezimienny foksik, spoza galerii Psów z Radys ale też z Radys :)
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzieci chyba lubi :) W porównaniu do Buźki to wielkopies :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nareszcie opuściłem Radysy -
Ja wiem, bo jestem w temacie, bo z Buźką jedzie do szafirki także mój foksik pudlowaty :). W związku z pewnymi zaistniałymi okolicznościami psiaki dojadą do szafirki dopiero jutro a do jutra pozostaną u koleżanki, która je wiozła z Radys. Buźka podobno przekochana, malutka, strasznie się cieszy, na dworze tarza się z radości w trawie, podobno jest przesłodka ).
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam info że foksiu już na pokładzie auta:). -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bogusiu, bardzo, bardzo Ci dziękuję <3 -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziewczyna miała być w Radysach po psiaki albo dzisiaj wieczorem i wtedy foksik byłby u szafirki jutro rano lub jutro koło południa albo będzie w Radysach jutro rano wtedy foksik byłby u szafirki jutro wieczorem/w nocy. Takie dwie opcje dziewczyna rozważała. Na którą się zdecydowała to nawet nie wiem, cały dzień spędziłam w szpitalu bo mój tata jest bardzo ciężko chory i nawet do niej nie zadzwoniłam aby zapytać kiedy jedzie. Przez FB ta dziewczyna mi napisala tylko ze już wszystko sama dograła z szafirkami (odbiór foksika i Buźki od kiyoshi) i żebym się o nic nie martwiła. Jak będę wiedziała coś więcej to napiszę. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Z całego serca dziękuję <3. Konto podeślę :). -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Slicznie dziękuję :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :). Może ktoś wrzuci grosik do skarbonki foksika ? -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poniżej link do FB :). https://web.facebook.com/events/994893910651964/?active_tab=discussion&__xt__=33.{"logging_data"%3A{"profile_id"%3A994893910651964%2C"event_type"%3A"clicked_view_event_posts"%2C"impression_info"%3A"eyJmIjp7Iml0ZW1fY291bnQiOiIwIn19"%2C"surface"%3A"www_events_permalink"%2C"interacted_story_type"%3A"1058178634193603"%2C"session_id"%3A"f04884216ead61eb2a1fef742437523c"}} -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, foksik będzie wyjeźdzał z Buźką do hoteliku u szafirki. W tej chwili z FB ma 60zł deklaracji stałych i 125zł jednorazowych. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hoooop! Kto mi pomoże wyjść zza krat? -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, to prawda. Oby nie jakiś "zadzior" :). -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wstawiam zbiorczą fakturę za szczepienie, czipowanie, odpchlenie i odrobaczenie oraz nr czipa. Przy adopcji zarejestruję czipa w Safe Animal na nowego właściciela. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oby nie :). Ale też pomyślałam, ze może to być mały łobuziak :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Podrzucę foksia, może ktoś dojrzy wieczorkiem :) -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś mógłby wposmóc finansowo, to będę niezmiernie wdzięczna .