Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Kilka fotek z półgodzinnego pobytu u mnie, niezbyt udanych ale niunia ewidentnie nie lubi się fotografować a mój aparat też za nią nie nadążał :).
  2. elik kochana, naprawdę jestem niezmiernie wdzięczna <3. Bardzo ale to bardzo gorąco dziękuję Tobie oraz deklarowiczom Huzarka za tak ogromną pomoc :). Bardzo ta pomoc przyda się Dolarkowi, który jest troszkę w słabej kondycji finansowej i bardzo nam te pieniążki podreperują budżet:). Konto to samo, co podane dla pay pal :). Ta niedziela jeśli chodzi o "psie sprawy" jest dla mnie bardzo szczęśliwa :). Jeszcze raz bardzo dziękuję.......
  3. I jeszcze opuścił schron bezimienny foksik, spoza galerii Psów z Radys ale też z Radys :)
  4. Dzieci chyba lubi :) W porównaniu do Buźki to wielkopies :)
  5. Nareszcie opuściłem Radysy
  6. Ja wiem, bo jestem w temacie, bo z Buźką jedzie do szafirki także mój foksik pudlowaty :). W związku z pewnymi zaistniałymi okolicznościami psiaki dojadą do szafirki dopiero jutro a do jutra pozostaną u koleżanki, która je wiozła z Radys. Buźka podobno przekochana, malutka, strasznie się cieszy, na dworze tarza się z radości w trawie, podobno jest przesłodka ).
  7. Otrzymałam info że foksiu już na pokładzie auta:).
  8. Bogusiu, bardzo, bardzo Ci dziękuję <3
  9. Mój kochany okruszek. Jaki on jest śliczny i rozczulający :). Zobaczył że w domku jest fajnie i przyjemnie i już chce tam mieszkać :). Dziękuję Hop! za kolejne cudne zdjęcia <3 .
  10. Dziewczyna miała być w Radysach po psiaki albo dzisiaj wieczorem i wtedy foksik byłby u szafirki jutro rano lub jutro koło południa albo będzie w Radysach jutro rano wtedy foksik byłby u szafirki jutro wieczorem/w nocy. Takie dwie opcje dziewczyna rozważała. Na którą się zdecydowała to nawet nie wiem, cały dzień spędziłam w szpitalu bo mój tata jest bardzo ciężko chory i nawet do niej nie zadzwoniłam aby zapytać kiedy jedzie. Przez FB ta dziewczyna mi napisala tylko ze już wszystko sama dograła z szafirkami (odbiór foksika i Buźki od kiyoshi) i żebym się o nic nie martwiła. Jak będę wiedziała coś więcej to napiszę.
  11. Z całego serca dziękuję <3. Konto podeślę :).
  12. Dzień dobry :). Może ktoś wrzuci grosik do skarbonki foksika ?
  13. Dolarek jeszcze nie ze wszystkimi psiakami się zapoznał, nie wiem czy miał okazję już poznać się z Hiltonkiem. To już Hop! pewnie powie jak wejdzie na wątek :)
  14. Poniżej link do FB :). https://web.facebook.com/events/994893910651964/?active_tab=discussion&__xt__=33.{"logging_data"%3A{"profile_id"%3A994893910651964%2C"event_type"%3A"clicked_view_event_posts"%2C"impression_info"%3A"eyJmIjp7Iml0ZW1fY291bnQiOiIwIn19"%2C"surface"%3A"www_events_permalink"%2C"interacted_story_type"%3A"1058178634193603"%2C"session_id"%3A"f04884216ead61eb2a1fef742437523c"}}
  15. Tak, foksik będzie wyjeźdzał z Buźką do hoteliku u szafirki. W tej chwili z FB ma 60zł deklaracji stałych i 125zł jednorazowych.
  16. Hoooop! Kto mi pomoże wyjść zza krat?
  17. Tak, to prawda. Oby nie jakiś "zadzior" :).
  18. Wstawiam zbiorczą fakturę za szczepienie, czipowanie, odpchlenie i odrobaczenie oraz nr czipa. Przy adopcji zarejestruję czipa w Safe Animal na nowego właściciela.
  19. Oby nie :). Ale też pomyślałam, ze może to być mały łobuziak :)
  20. Podrzucę foksia, może ktoś dojrzy wieczorkiem :)
  21. Jeśli ktoś mógłby wposmóc finansowo, to będę niezmiernie wdzięczna .
×
×
  • Create New...