Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na konto foksika wpłynęła pomoc od Tianku-10zł . Ślicznie dziękuję za wsparcie foksio-dalamtyńczyka :)
  2. Bardzo pięknie dziękuję za ogromną pomoc:). Pewnie jutro pieniążki już będą to potwierdzę :).
  3. Kędziorek w nowej odsłonie "bezkędziorkowej" :).
  4. Hihi, jutro będzie u fryzjera więc nie wiem czy nadal będzie czocherkiem :)
  5. Jutro foksik będzie miał SPA i już nie będzie śmierdiuszkiem :)
  6. Na konto foksika wpłynęły poniższe wpłaty za które bardzo ślicznie dziękuję :). 55zł -Anka Szklanka /18.10.2017/jednorazowa 30zł-Marta Krupa /20.10.2017 /stała +jednorazowa 20zł-seramarias /23.10.2017/jednorazowa 10zł-Anula/23.10.2017/stała 50zł-Bogusik /23.10.2017/jednorazowa
  7. Dziekuję Ci aniu75 za przedłożenie kandydatury Dolarka a wszystkim decydentom za jej akceptację <3
  8. Z radością melduję, ze Dolarek odziedziczył spadek po Huzarku w kwocie 200zł. Dziękuję bardzo za uwzględnienie Dolarka przy podziale pieniążków, bardzo one mu pomogą i podreperują budżet :).
  9. Z wielką radością melduję, że pieniążki w kwocie 200zł zaksięgowane są na koncie Dolara/Donalda z Radys, który obecnie przebywa w hoteliku u Hop!. Kochani, bardzo ale to bardzo dziękuję Wam za uwzględnienie Dolarka przy podziale pieniążków po Huzarku. Bardzo one mu pomogą, ja będę spokojniej spać. Jesteście kochani, po stokroć dziękuję :).
  10. Dziękuję kochani za chęć pomocy:). Znalazłam na FB osobę która zrobi PA.
  11. Szukałam na kilka frontów i osoba z FB (wyciągająca również radysiaki) zgodziła się zrobić PA. Dam znać jak będzie ustalone kiedy wizyta będzie a później oczywiście jej rezultaty.
  12. Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla Lemoniady we Wrocławiu na ul. Osiedlowej. Kto może pomóc, please ?
  13. Pilnie szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA na ul. Osiedlowej we Wrocławiu? Czy ktoś może pomóc ?
  14. Dziękuję Kasiu za piękne zdjęcia, zresztą jak wszystkie Twoje. Może sesja jesienna przyniesie domek Nutce. Taką mam nadzieję. Kasiu, jeszcze ogromna prośba. Jakbyś na jakimś spacerze albo w domu mogła cyknąć jej zdjęcie przy człowieku, żeby było widać jej wielkość przy człowieku. Może ludzie myślą że ona jest wielkości owczarka? Niby w ogłoszeniu jest podana waga ale ręce opadają jak ludzie czytają treść ogłoszeń. Wielu pyta o dane które są zawarte w ogłoszeniu.
  15. Z półgodzinnego przystanku u mnie :)
  16. SPA umówione na wtorek :). Bardzo dziękuję Anula Tobie i Bogusik :).
  17. Slicznie dziękuję. Konto podeślę :). Gorąco dziekuję Anula :). Widziałam dzisiaj foksika, sierść w nieciekawym stanie, szczególnie na dupince :(.
×
×
  • Create New...