-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dandys powoli może zacząć się pakować. W następną sobotę Państwo przyjadą po niego do szafirki. Państwu zależy aby zabrać go na weekend i Pani załatwi sobie dodatkowo kilka dni urlopu aby w te pierwsze dni pobyć z nim i wprowadzić go w nowe środowisko :). Dandys zamieszka we Wrocławiu, na jego obrzeżach, na nowo budowanym osiedlu, będzie miał sporo terenów do spacerowania. Do towarzystwa będzie miał świnkę morską, mam nadzieję że jej nie zje :). -
U Emi wszystko bardzo dobrze. Pani mówi o niej w samych superlatywach. Jest przekochana, przesłodka, bardzo mądra, wszyscy ją uwielbiają a i Emi wszystkich kocha a dzieci to wprost uwielbia. Pani mówi że to cukiereczek który osłodził ich życie. Pośmiałyśmy się trochę, bo Pani mnie zapytała czy ona jest Zamościa (chyba wczesniej nie rozmawiałysmy o pochodzeniu Emi) bo pierwsze szczepienie w książeczce ma zrobione w Zamościu no i ma wpisane imię Helga. I z tego imienia pośmiałyśmy, komu przyszło do głowy takiej kruszynie (nawet tylko do dokumentacji) nadać imię Helga :).
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
W sobotę o godz.15 odbędzie się wizyta PA dla Dandysa we Wrocławiu. Zobaczymy co z tego wyniknie. -
Malwinka sama juz wychodzi na dwór i sama wraca do domu. Zaczyna być troszkę niegrzeczna. Wyjada kotom jedzenie, powarkuje na nowo przybyłych gości hotelowych ale tylko na początku bo za dzień, dwa jak się zapozna to juz jest ok. Podkrada ze stołu i zrzuca z niego. Sama jeszcze nie podchodzi do szafirki ale jak szafirka do niej podchodzi to nie ucieka. Powoli ale coraz więcej otwiera się na człowieka. Powoli będziemy ją umawiać na sterylkę . Malwinka ma wydarzenie na FB, tu jest link : https://www.facebook.com/events/1745305259105062/?active_tab=discussion
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na smyczy całkiem fajnie, musiał ją znać wcześniej. Jak go coś zainteresuje to potrafi pociągnąć ale nie ma co się dziwić, chłopaka po odsiadce wszystko ciekawi no i jest dosyć silny. W domu też dobrze, taki ciapciuś z niego. Lubi bawić się miską, podrzucać do góry czym robi ogromny hałas, na szczęście nie podrzuca sobie misek z zawartością :). Załatwia się generalnie na dworze ale potrafi jeszcze coś tam w domu oznaczyć. Jest też trochę taki mało delikatny i potrafi popchnąć swoim "cielskiem" nie zdając sobie oczywiście z tego sprawy, więc raczej nie do maleńkich dzieci. -
Dziękuję hop! za wieści o Dolarku. Cudownie że waga idzie w dół, tak trzymać dalej :). Ciekawe dlaczego on tak omija posłania i kanapy szerokim łukiem? Biedaczek pewnie zawsze spał na jakimś twardym betonie albo gołej ziemi i nie wie do czego to służy. Ogłaszam go na kilka województw, póki co cisza jeśli chodzi o telefony chociaż odsłon i obserwowanych ma sporo, może komuś pewnego dnia mocniej zabije serce na widok Dolarka. Taką mam nadzieję a tymczasem cieszę się że ma ciepło, jest zaopiekowany i wiedzie życie domowego pieska :).
-
Również witam się u slicznej Malwinki. Konto to samo co dla Foksika. Ja w sumie nie ustaliłam z Havanką czy pieniązki będą zbierane na jej konto czy moje, to jeszcze do ustalenia. Gdyby jednak padło na moje to koniecznie z dopiskiem ze to za bazarek imienny :). Zapytam Havankę na czyje konto będziemy zbierać pieniązki :).