Jump to content
Dogomania

mila-ada

Members
  • Posts

    2930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mila-ada

  1. Mnie się niestety w wątróbkach robale zalęgły i musiałam wywalić :placz:
  2. [quote name='mila-ada']To może byśmy się wstępnie umówili na przyszłą sobotę?[/QUOTE] Wybacz Lilu, ale zapowiedziała nam się rodzina z Jeleniej Góry, więc musimy odwiedziny odłożyć na inny termin. Przepraszam, że dopiero dzisiaj piszę, ale wczoraj wieczorem zadzwonili, że będą i nie pomyślałam, żeby od razu napisać.
  3. Tak się fajnie czyta wątek o Pucku( bardzo podobną mordka do mojej Kaji), a tu nagle koniec...:crazyeye: Ja chcę więcej :placz:
  4. Bardzo, bardzo się cieszę, że na takich dobrych ludzi trafił. Maksiulku sprawuj się dobrze, bo większe szczęście nie mogło ci się przytrafić.
  5. Cudne wieści :multi:. Czarusiu, nawet nie wiesz jakie masz szczęście!!!
  6. Duuuuuuuuuuużo mizianek dla Brosika. Bieduś się nacierpiał, ale Ty tez przeżyłaś dużo. Trzymajcie się dzielnie, teraz już do przodu będzie.
  7. [quote name='LILUtosi']O taki śliczny: [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Hirus#5809277628787683250[/URL] Oba psy cudowne, grzeczne poprostu miodzio. Nie wiem czemu takie psy trafiaja do schronu. Jeszcze rozumiem, niszczące, szczekające itd ale takie anioły.[/QUOTE] Jaka słodka kulka do pieszczenia. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom.
  8. [quote name='ŚWIAT']Zawsze z radością czytam wieści o Kaji. Nie zapomnę o niej nigdy.[/QUOTE] OOOOOOOOOO witam serdecznie Kaja to ma chyba genetycznie przekazaną grzeczność, bo my jej właściwie nie szkolimy, tylko do niej mówimy a ona słucha uważnie. Chyba wszystko rozumie bo;) robi to czego od niej oczekujemy.
  9. To może byśmy się wstępnie umówili na przyszłą sobotę?
  10. Dzwoniłam, ale nikt nie odbierał. Numer mam ze strony internetowej, ale nie wiem, czy on jest aktualny. Tak przy okazji chcieliśmy podrzucić 2 śpiwory. Napisz proszę, kiedy moglibyśmy podjechać, żeby nie sprawić kłopotu i powiedz, czy ten numer 601 730 013 jest aktualny.
  11. [quote name='Hitoshi']A może ktoś się wybiera w tyg nad odre?[/QUOTE] To zależy w którym miejscu, bo parkiem zachodnim też się dochodzi do Odry.
  12. Dziś chętnie podjechalibyśmy na chwilę do Lilu z krótką wizytą:painting: i żeby trochę poganiała po łąkach, ale nie wiem czy nas nie pogoni :mad::-x
  13. [quote name='LadyS']Niestety ja przez tydzień jestem wyjęta z treningów. Wrocławianie, uważajcie - jesli macie osłabione psy, nie dawajcie im się kontaktować z niepewnymi czworonogami czy łazić po bardzo zapsionych terenach - panuje wirus (mój młody go właśnie złapał), ktory powoduje m.in. zapalenie układu górnych dróg oddechowych i nieżyt układu pokarmowego, nieraz to pierwsze zupełnie bez objawów - jak u nas.[/QUOTE] Dzięki za ostrzeżenie. Odpuszczę sobie chodzenie na psiową łąkę w zachodnim.
  14. Na początku chyba każdy psiak coś przeskrobie, ale widzę, że macie świetne zdroworozsądkowe podejście. Dzięki za wieści- dobre wieści. Taki domek to dla Maksia los na loterii a z kotami szybko się zaprzyjaźni. Moja kotka ,,Wredzia" przez 2 tygodnie była obrażona, że przyprowadziłam psa a potem żyć bez siebie nie mogły i na spółkę kradły jedzenie. Życzę powodzenia.
  15. Przepraszam, ale nie mogłam się oprzeć :oops: [url]http://bebzol.com/pl/najlepszy-przyjaciel.93336.html[/url]
  16. Ma ktoś jakieś wieści od Maksia? Ciekawe co to za przygody były?
  17. No nie wierzę!!!!! My tu z koleżanką molestujemy wszystkich znajomych o dom dla Maksia, ale bez efektu. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej wiadomości na koniec dnia:multi::multi::multi: Żeby tylko domek go pokochał. Trzymam wszystkie 4 kciuki(te u nóg też).
  18. Maksiu trzymaj się. Mam nadzieję, że zdążymy zebrać deklaracje przed mrozami.
  19. [quote name='kalthoom']W parku zachodnim bardzo chętnie, tylko ja mogę 2-go :>[/QUOTE] 2-go też jestem chętna na spacerowanie. Musimy się jakoś dogadać gdzie i o której, to później podam nr telefonu na PW
  20. [quote name='kalthoom']Jakiś spacerek w okolicach gądowa, jutro ok. 20?[/QUOTE] To może w parku zachodnim np. 3-go?
  21. [quote name='paula_t']Oooo mateńko, z dnia na dzień coraz gorsze wieści :( Ja Panno Marple też myślałam o hoteliku, bo ten pies siedzi już 9 lat (!!!!) za kratami, ale czy sobie poradzimy finansowo... A jest taka możliwość, żebyście to zaproponowały i żeby osoba decyzyjna się na to zgodziła?[/QUOTE] Jeżeli Maksio będzie mógł resztę życia spędzić w ciepłym hoteliku, to ja deklaruję 50zł miesięcznie.
  22. [quote name='paula_t']Na gumtree 20zł, na tablicy chyba też z tego co patrzyłam. Na razie mu nie wyróżniałam, bo Maxiu ma ogłoszenia na Kraków porobione i jak mu zrobię na Warszawę i wyróżnię, to jest ryzyko, że skasują niestety (tak wyczytałam w regulaminie), dlatego zapytałam czy wyróżniać teraz na Kraków czy się wstrzymać, skasować krakowskie i wyróżnić na Warszawę. Trzymamy mocno, mocno:kciuki: Napisz coś więcej Noelle, plizzzzzzzzz, bo jajko zniosę w końcu![/QUOTE] To ja opłacę ogłoszenie na gumtree i na tablicy. Proszę o nr konta na PW. Poślę normalnym przekazem, to może chwilę potrwać.
  23. [quote name='paula_t']Może i za tym sto którymś się wreszcie uda....musi... Ja mu w takim razie zrobię i wyróżnię gumtree. Sfinansuje ktoś wyróżnienie na tablicy? Kraków czy Warszawa?[/QUOTE] Ile kosztuje takie wyróznienie na gumtree?
×
×
  • Create New...