-
Posts
2930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mila-ada
-
Mnie się niestety w wątróbkach robale zalęgły i musiałam wywalić :placz:
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mila-ada']To może byśmy się wstępnie umówili na przyszłą sobotę?[/QUOTE] Wybacz Lilu, ale zapowiedziała nam się rodzina z Jeleniej Góry, więc musimy odwiedziny odłożyć na inny termin. Przepraszam, że dopiero dzisiaj piszę, ale wczoraj wieczorem zadzwonili, że będą i nie pomyślałam, żeby od razu napisać. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
mila-ada replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Tak się fajnie czyta wątek o Pucku( bardzo podobną mordka do mojej Kaji), a tu nagle koniec...:crazyeye: Ja chcę więcej :placz: -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo się cieszę, że na takich dobrych ludzi trafił. Maksiulku sprawuj się dobrze, bo większe szczęście nie mogło ci się przytrafić. -
Duuuuuuuuuuużo mizianek dla Brosika. Bieduś się nacierpiał, ale Ty tez przeżyłaś dużo. Trzymajcie się dzielnie, teraz już do przodu będzie.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']O taki śliczny: [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Hirus#5809277628787683250[/URL] Oba psy cudowne, grzeczne poprostu miodzio. Nie wiem czemu takie psy trafiaja do schronu. Jeszcze rozumiem, niszczące, szczekające itd ale takie anioły.[/QUOTE] Jaka słodka kulka do pieszczenia. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ŚWIAT']Zawsze z radością czytam wieści o Kaji. Nie zapomnę o niej nigdy.[/QUOTE] OOOOOOOOOO witam serdecznie Kaja to ma chyba genetycznie przekazaną grzeczność, bo my jej właściwie nie szkolimy, tylko do niej mówimy a ona słucha uważnie. Chyba wszystko rozumie bo;) robi to czego od niej oczekujemy. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To może byśmy się wstępnie umówili na przyszłą sobotę? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, ale nikt nie odbierał. Numer mam ze strony internetowej, ale nie wiem, czy on jest aktualny. Tak przy okazji chcieliśmy podrzucić 2 śpiwory. Napisz proszę, kiedy moglibyśmy podjechać, żeby nie sprawić kłopotu i powiedz, czy ten numer 601 730 013 jest aktualny. -
[quote name='Hitoshi']A może ktoś się wybiera w tyg nad odre?[/QUOTE] To zależy w którym miejscu, bo parkiem zachodnim też się dochodzi do Odry.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziś chętnie podjechalibyśmy na chwilę do Lilu z krótką wizytą:painting: i żeby trochę poganiała po łąkach, ale nie wiem czy nas nie pogoni :mad::-x -
[quote name='LadyS']Niestety ja przez tydzień jestem wyjęta z treningów. Wrocławianie, uważajcie - jesli macie osłabione psy, nie dawajcie im się kontaktować z niepewnymi czworonogami czy łazić po bardzo zapsionych terenach - panuje wirus (mój młody go właśnie złapał), ktory powoduje m.in. zapalenie układu górnych dróg oddechowych i nieżyt układu pokarmowego, nieraz to pierwsze zupełnie bez objawów - jak u nas.[/QUOTE] Dzięki za ostrzeżenie. Odpuszczę sobie chodzenie na psiową łąkę w zachodnim.
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Na początku chyba każdy psiak coś przeskrobie, ale widzę, że macie świetne zdroworozsądkowe podejście. Dzięki za wieści- dobre wieści. Taki domek to dla Maksia los na loterii a z kotami szybko się zaprzyjaźni. Moja kotka ,,Wredzia" przez 2 tygodnie była obrażona, że przyprowadziłam psa a potem żyć bez siebie nie mogły i na spółkę kradły jedzenie. Życzę powodzenia. -
Przepraszam, ale nie mogłam się oprzeć :oops: [url]http://bebzol.com/pl/najlepszy-przyjaciel.93336.html[/url]
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Ma ktoś jakieś wieści od Maksia? Ciekawe co to za przygody były? -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
No nie wierzę!!!!! My tu z koleżanką molestujemy wszystkich znajomych o dom dla Maksia, ale bez efektu. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej wiadomości na koniec dnia:multi::multi::multi: Żeby tylko domek go pokochał. Trzymam wszystkie 4 kciuki(te u nóg też). -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Maksiu trzymaj się. Mam nadzieję, że zdążymy zebrać deklaracje przed mrozami. -
[quote name='kalthoom']W parku zachodnim bardzo chętnie, tylko ja mogę 2-go :>[/QUOTE] 2-go też jestem chętna na spacerowanie. Musimy się jakoś dogadać gdzie i o której, to później podam nr telefonu na PW
-
[quote name='kalthoom']Jakiś spacerek w okolicach gądowa, jutro ok. 20?[/QUOTE] To może w parku zachodnim np. 3-go?
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Oooo mateńko, z dnia na dzień coraz gorsze wieści :( Ja Panno Marple też myślałam o hoteliku, bo ten pies siedzi już 9 lat (!!!!) za kratami, ale czy sobie poradzimy finansowo... A jest taka możliwość, żebyście to zaproponowały i żeby osoba decyzyjna się na to zgodziła?[/QUOTE] Jeżeli Maksio będzie mógł resztę życia spędzić w ciepłym hoteliku, to ja deklaruję 50zł miesięcznie. -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Na gumtree 20zł, na tablicy chyba też z tego co patrzyłam. Na razie mu nie wyróżniałam, bo Maxiu ma ogłoszenia na Kraków porobione i jak mu zrobię na Warszawę i wyróżnię, to jest ryzyko, że skasują niestety (tak wyczytałam w regulaminie), dlatego zapytałam czy wyróżniać teraz na Kraków czy się wstrzymać, skasować krakowskie i wyróżnić na Warszawę. Trzymamy mocno, mocno:kciuki: Napisz coś więcej Noelle, plizzzzzzzzz, bo jajko zniosę w końcu![/QUOTE] To ja opłacę ogłoszenie na gumtree i na tablicy. Proszę o nr konta na PW. Poślę normalnym przekazem, to może chwilę potrwać. -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
mila-ada replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Może i za tym sto którymś się wreszcie uda....musi... Ja mu w takim razie zrobię i wyróżnię gumtree. Sfinansuje ktoś wyróżnienie na tablicy? Kraków czy Warszawa?[/QUOTE] Ile kosztuje takie wyróznienie na gumtree? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witam, witam z radością!