Jump to content
Dogomania

mila-ada

Members
  • Posts

    2930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mila-ada

  1. [quote name='terierfanka']SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! [B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari23 ma nosówkę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/URL][/QUOTE] Bardzo mi przykro ale nie znam.
  2. Mam nadzieję, że Bros się nie pogniewa, ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie podkraść zdjęć z ostatniego naszego spaceru. Bros robi takie świetne zdjęcia. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FMsM-1CJGE4/Twh1AJcdtiI/AAAAAAAADwI/3ydY7gdC6oQ/s720/DSC_1674.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-48SXXlkJxOE/Twh13agwqrI/AAAAAAAADw4/NqtJE_0GXZc/s720/DSC_1680.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5TgvFI4Iw3k/Twh2ULIkVEI/AAAAAAAADxQ/A37fA64mV70/s720/DSC_1683.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u2OjkzDWHEY/Twh5Mtw3gcI/AAAAAAAADzw/buEvYrNsjG4/s720/DSC_1711.jpg[/IMG]
  3. ;)Zamówiłam
  4. [quote name='bros']ha kochana ta maszynka - ileż to moich wyrzeczeń , sama sobie te pasje spłacam, ale warto bylo :) pozwól meżowi na takie szaleństwo :)[/QUOTE] Lepiej, żeby mój tego nie przeczytał:evil_lol:
  5. [B]Nic nie przesadzam[/B]! Żeby tak uchwycić moment, to trzeba mieć tą iskrę bożą. A co do Uru, to bardzo się cieszę.( Ten aparat, to przedmiot zazdrości mojego męża:lol:) Pozdrawiam serdecznie
  6. Bros, Ty jesteś niesamowita! Foty po prostu cudne! Bardzo, bardzo dziękujemy. Zastanawiałaś się nad propozycją Uru? Wszystko zależy od Ciebie- autorki. Pozdrawiam serdecznie PS Dzisiaj już nie byłoby tak fajnie- błoto po kolana
  7. Jeżeli Kaja Wam pasuje to proszę bardzo- świetny pomysł. Pozdrawiam
  8. Mam pytanko: Czy Magda będzie dzisiaj na spacerze?
  9. My się meldujemy na 13.30 we Wschodnim
  10. [B]To jakkie jest ostateczne miejsce i godzina spotkania?[/B] Pogoda nawet fajna. Mogą ogony poszaleć.
  11. :painting:[quote name='bros']zastanawiam sie czy w aktualnych warunkach pogodowych ktoś z Was dotrze ? [SIZE=4][B]na chwilę obecną przekładamy spotkanie na 14-tą !!!!!![/B][/SIZE][/QUOTE] Bardzo chcieliśmy pojechać ale u nas leje. Może przełożymy na jutro?????????????????:painting::painting::niewiem::painting:
  12. Zapisuję sobie . Jak tylko będę mogła, to pomogę. O Berti mówię oczywiście Berti ma szansę jechać do hoteliku....potrzebne "tylko" fundusze...pomożecie? [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219591-BERTI_-benio-poraniony-zachudzony-lecz-nadal-otwarty-na-ludzi-i-rado%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia%21-DS_dt"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2195...-życia!-DS_dt[/COLOR][/URL]!
  13. [quote name='BUDRYSEK']Bolus pozdrawia :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/img3634g.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4918/img3634g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img3635g.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3578/img3635g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/img3649t.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3779/img3649t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] On jest po prostu cudny! Te oczy to sama mądrość. Aż się chce go przytulić .
  14. [quote name='LILUtosi']Tu będzie Pixela widac lepiej. [url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/FotyZwierzat#5691631893764623490[/url][/QUOTE] AAAAAAAAAAAAAAA, faktycznie, na samym końcu. Też nie mogłam się doliczyć. Pozdrawiam serdecznie
  15. :placz:Ja niestety dopiero w piątek mam wolne, a przydało by się Kaję przegonić po sylwestrowej telepawce w łazience. Na razie musi jej wystarczyć nasz przydomowy park zachodni.
  16. [quote name='terierfanka']no, wreszcie dotarłam na ten wątek :) bo Kaję już znamy osobiście z Emirem :) Pozdrawiamy noworocznie :hand: a we wrzucaniu filmików jestem zielona :oops:[/QUOTE] Witamy z radością. Mam pytanko. Jak odnaleźć wątek jakiegoś konkretnego psa? Pozdrawiam serdecznie
  17. Chcemy wrzucić filmik z sobotniego spacerku ale nie wiemy jak to zrobić. Pomóżcie cioteczki!
  18. Podpowiedzcie proszę, jak wrzucić filmik na stronę ,,spacer po Wrocławiu"?
  19. :buzi:[B]Ślicznie Wam wszystkim dziękujemy[/B]!!! Jedyne co mi przychodzi do głowy, to życzenia dla nas wszystkich, aby wreszcie ludzie zaczęli się zachowywać się po ludzku a zwierzęta traktowali jak swoich braci mniejszych
  20. A nie boisz się, że skorzystamy z zaproszenia?:lol::lol::lol: Jak się cieplej zrobi to czemu nie-dajesz hasło i już się wszyscy zjawiamy. Tylko czy Oleśnica przeżyje taki najazd wszelkiej maści czworonożnych cudaków?:cool3:
  21. Po tych trzech miesiącach poznawania Kaji, doszliśmy do wniosku, że ona ma bardzo wrażliwą psychikę. Chętnie podbiega do każdego psa w przyjaznych zamiarach ale jeżeli pies nie wyraża ochoty albo właściciel trzyma kurczowo na uwięzi, czy zostanie obszczekana, to spuszcza ogon i bez ,,słowa" odchodzi. Jeżeli dostanie ode mnie burę(słowną), bo np wywlecze śmieci z kosza i poszatkuje wszystkie papierki, to chowa się za męża i patrzy na niego, żeby ja ratował. Tak mnie to rozczula, że złość od razu przechodzi. Jeżeli w parku szaleje ze swoimi zaprzyjaźnionymi ogonami, to wystarczy jedno zawołanie i wraca. Jak zobaczy rękę uniesioną ze smyczą, od razu podbiega, siada i czeka na podpięcie. Jedyna sytuacja, kiedy Kaja jest ,,głucha" na nasze protesty, to kiedy znajdzie jakieś gówienko do zjedzenia. Tego niestety nie jesteśmy w stanie jej oduczyć. Nie zdarza się to często-dotychczas 3 razy,ale nie wiemy czemu to robi. Nie chcemy jej zakładać kagańca. A tak w ogóle, to ona jest raczej niejadkiem. Zdarza się że opuszcza w ogóle posiłki a dostaje dwa razy dziennie po kubku suchej karmy. Po południu tylko jakiś mięsny dodatek. Pije natomiast dużo. Przynajmniej 3 litry wody dziennie.( ostatnio zapomnieliśmy schować i poczęstowała się kanapką z pasztetem i duuuuuuuuuuuuuuużą ilością chrzanu:evil_lol:). Dziś ostatni dzień roku, więc życzę wszystkim pogody ducha, dużo radości i wiary w leprze jutro. Zaś wszystkim schroniskowym ogonom, żeby znalazły swój dom.
  22. Jak nie będzie padało, to przyjedziemy
  23. Bardzo mi przykro, ale po takiej ilości opadów w lasku osobowickim woda stoi. Nasze zwierzaki zapadałyby sie po brzuch w wodę i błoto. W tej sytuacji musimy sobie odpuścić dzisiejsze gonitwy- przynajmniej w tym miejscu.
  24. Pogoda trochę wredna ale jak nie będzie padać to podjedziemy do lasku( bo nie widzę innych propozycji) ok 14.00. Stajemy na drugim parkingu tym po lewej stronie. Za parkingiem jest zejście z wału i już łąka. Zapraszamy Na wszelki wypadek zostawiam tel: 792 31 01 59 Pozdrawiam
×
×
  • Create New...