-
Posts
2930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mila-ada
-
Bardzo chcę kupić orzechy włoskie. W ubiegłym oku kupowałam na bazarku, ale nie pamiętam u kogo.
-
Witam na wątku. Posłałam koleżance zdjęcia maleńkiej, bo szuka pieska terierkowatego, ale widzę, że już macie jakiś dom stały na widoku.
-
Ale fajnie! Moja psica niestety nie umie takich rzeczy, ale chętnie się stawimy na spacer.
-
[quote name='Makila'][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1800476_553252264797980_3905049284492798682_n.jpg?oh=c32f2e2c04d7c9e2bf3a11993bf2bd62&oe=5454B562&__gda__=1414088235_9299e1a242a60253e442f91b7b6f4a80[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10577125_553252208131319_3208992641904836995_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10341488_553252251464648_1707037599314624098_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Ten piesek jest niezwykłej urody.:loveu:
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Postaram się spotkać z koleżanką w realu i pogadać. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, strasznie mi głupio, ale koleżanka właśnie mi napisała, że jej mąż nie chce tego pieska. Mamrot jakiś :shake:. Dziwię się, że ona nie przeforsowała. Naprawdę bardzo mi przykro. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Koleżanka mi napisała, że jutro się tym zajmie, czyli chyba jutro sie skontaktuje -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Jakbyś mi podała maila, to skontaktuję Was ze sobą, albo telefon. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Taką wiadomośc dostałam" Psotka jest słodka - trwa dyskusja..... Czy sunia jest we Wrocławiu? Myślisz, że jeszcze urośnie? Pozdr i dzięki Aga -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Ona mówi, że od 40 lat zawsze w domu był pies, a wiem, ile robiła dla swojego poprzedniego, całkiem już ślepego psa i jak o niego dbała. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Dzięki, już wysłałam. Zobaczymy, czy któraś ją chwyci za serce. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo: [email][email protected][/email] -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
mila-ada replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Witajcie Cioteczki! Koleżanka szuka małej młodej suczki. Nie gwarantuję, że weźmie, ale warto spróbować. Warunki miałaby sunia świetne i wielka miłość. Koleżance niedawno zszedł pies staruszek i ona już nie może wytrzymać w pustym domu . Posłałabym jej link, ale jak nie jest zarejestrowana na Dogo, to go nie otworzy. -
Moje się zgadza. Przelew poszedł.
-
Ja też chętnie się podłączę. Poproszę [B]Jelita wieprzowe płaskie 0,5kg (cena 15zł), żwacze baranie 0,5kg (cena 17zł)[/B] Poproszę też dane do przelewu i kwotę za przesyłkę. dzieci mieszkają na łączności koło Ronda, więc mi bardzo pasuje:cool3:
-
[B][I](Czy Ktoś z Was byłby na tyle uczynny i pomógł nam w transporcie jedzenia dla zwierząt tymczasowych Ulv??? Do przewiezienia są 2 paczki z 2 lokalizacji (Hallera i Kozanow) docelowo na pl. Legionów.) [/I][/B] Jeżeli to jeszcze aktualne, to mogę jutro pomóc. Pracuję do 13.30 i potem jestem do dyspozycji Proszę o wiadomość na PW
-
[quote name='Jara']Psy są nadal do adopcji?[/QUOTE] Jutro postaram się dowiedzieć i dam znać na PW
-
Przejechał kołem samochodu po psie i pojechał sobie dalej. Pomóżmy !
mila-ada replied to Teksik's topic in Już w nowym domu
Podnoszę malutkiego -
Przejechał kołem samochodu po psie i pojechał sobie dalej. Pomóżmy !
mila-ada replied to Teksik's topic in Już w nowym domu
I ja się melduję u biedusia. -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mila-ada replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. niestety nie mogę pomóc finansowo. -
Kochane Cioteczki i Wujkowie! Jest do wzięcia 2-letnia czekoladowa labradorka z rodowodem. Sprawa pilna, bo właściciela policja zgarnęła i psy(były dwa ale jeden już wzięty) 4 dni były zamknięte w mieszkaniu bez opieki. Teraz ktoś grzecznościowo się nimi zajmuje, ale jak nikt nie weźmie, to pójdzie do schronu. Jakby ktoś chętny(dobre ręce) to podaję telefon do mnie. 792 31 01 59
-
[quote name='AMIGA']To rzeczywiście problem. Ale tak samo z siebie się tak porobiło?[/QUOTE] Przeczytałam cioteczki cały wątek i to co mi sie nasuwa, to to, że Henio jest typem Alfa i po zadomowieniu się przejmuje przywództwo. On najwyraźniej chce kontrolować otoczenie z opiekunami włącznie. Chyba trzeba sie zaopatrzyć w grube rękawice( które ochronią ręce) i w momencie agresji, po prosu położyć go na boku i nie pozwolić mu wstać, aż się uspokoi i zrelaksuje. On musi zrozumieć, że ma być uległy. Może się wymądrzam, ale wiele razy oglądałam to na filmach Sizara(nie wiem czy dobrze napisałam). Kilka razy też trzeba było położyć naszą suczkę, gdy atakowała inne psy. Teraz to najkochańszy pies, który potrafi sić dogadać ze wszystkimi psiakami na spacerze. Kładąc psa nie wyrządzamy mu żadnej krzywdy ani nie sprawiamy bólu. Może warto spróbować?
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
mila-ada replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Simek ma taki superaśny dom! Jeżeli więc pozwolicie, to swoją skromniutką deklarację przekażę tym panienkom [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252209-Daszka-i-Muszka-zbieraj%C4%85-na-%C5%BCycie!-do-20-04-2014[/url]