Jump to content
Dogomania

mila-ada

Members
  • Posts

    2930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mila-ada

  1. Jakby była jeszcze możliwość, to chętnie wezmę jeden albo dwa domki na działkę. Tam są 4 koty a zima się zbliża. Mam też dużą, suchą piwnicę, to mogę przechować, ewentualnie w wolnej chwili posegregować. Pracuję w różnych godzinach, to mogę ze dwa razy obrócić i przewieźć.
  2. Potrzebuję suszarkę do włosów z dyfuzorem.
  3. Wysłałam dzisiaj przelew za czerwiec i lipiec. Razem 40zł
  4. Ciocie kochane. Ja mogę dać 20zł stałej deklaracji, tylko mnie trzeba przypominać, jako żem wiekowa i mam sklerozę.
  5. Nie bedzie ktos zamawiał przypadkiem ,,śmierdziuchów" dla psiurów?
  6. Potrzebuję porady. Moja koleżanka dokarmia dzikie koty, które przychodzą do jej ogrodu. Dwa dni temu Pyrtek (bo tak nazwała samca) przyszedł z jakąś raną. Chcą spróbować go złapać do klatki i zawieźć do weta. Prosiła o polecenie jakiegoś w rejonie Krzyków. To są zupełne dzikusy, które siedzą na parapecie zewnętrznym, ale nie dadzą w ogóle do siebie podejść. Nie wiem czy sobie poradzą z odłowieniem kocurka i czy każdy wet przyjmie takiego strachulca.
  7. Napisałam do Suni 2000. To jeszcze Propalin syrop jest do wzięcia.
  8. To dajcie znać dziewczyny jam mam to przekazać
  9. cioteczki i wujkowie, Pani, której szukałam psa, podarowała mi, abym dała potrzebującym pieskom leki po jej suczce, która juz za TM. Leki są otworzone, ale są w lodówce i jest duża zawartość. Są to: Propalin Syrop, 40mg/g,psy Vetmedin 5 mg, kapsułki twarde dla psów Pimobendan GeriatiVet Dog Jeżeli ktoś ma na tymczasie psa potrzebującego takie leki, to proszę o wiadomość.
  10. Cioteczki i wujkowie, szukam kogoś działającego w Legnicy, albo znającego legnickie schronisko. Państwo, dla których szukałam pieska wypatrzyli sobie właśnie z tego schronu psinę i prosili mnie o pomoc w adopcji. Jakaś wolontariuszka rozmawiała z ta panią, ale ona nie spytała się o imię.
  11. Dziękuję za radę. Już wysłałam
  12. Dzięki. Oni nie maja FB, więc nie zobaczą tego wątku. Po wklejeniu na moją pocztę, nie mogę tego otworzyć
  13. Dzięki Agacia. Już zarezerwowałam polecony hotelik.
  14. Dzięki. Już posłałam link.
  15. Czy Drops ma tylko zdjęcia te co na FB? nie chciałabym przesyłać całej historii psa, ale jego stan obecny
  16. Cioteczki i wujkowie jest szansa na dom dla jakiegoś psiaka. dostałam list z prośba o znalezienie pieska. Wstawiam tu fragment listu, więc jakby ktoś coś... Obecnie nosimy się z zamiarem zaadoptowania pieska. Mieszkamy pod Wrocławiem w domu z dużą, 12 arową działką w pięknym miejscu blisko lasu. Wymarzone miejsce na spacery z psem. Chcielibyśmy niezbyt dużego (8-10 kg), mniej więcej dwuletniego pieska (pieska, nie suczkę), pewnie kundelka. Wszyscy bardzo lubimy psy z kłapciatymi uszkami, podobnymi do Pajdy, więc jeśli udałoby się znaleźć takiego, byłoby super. Zależałoby mi jedynie na tym, aby nie rozkopywał ogrodu, który właśnie urządzamy, więc powinien być względnie spokojny. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że trudno przewidzieć jego zachowanie za rok czy dwa, jak poczuje się bezpiecznie w nowym miejscu. Bardzo proszę o przesłanie informacji, czy uda się Pani znaleźć tego typu pieska. Proszę o krótki opis jego historii i oczywiście zdjęcia. Podeślijcie mi jakieś linki do stronek adopcyjnych to też będę szukać.
  17. Cioteczki i wujkowie jest szansa na dom dla jakiegoś psiaka. dostałam list z prośba o znalezienie pieska. Wstawiam tu fragment listu, więc jakby ktoś coś... Obecnie nosimy się z zamiarem zaadoptowania pieska. Mieszkamy pod Wrocławiem w domu z dużą, 12 arową działką w pięknym miejscu blisko lasu. Wymarzone miejsce na spacery z psem. Chcielibyśmy niezbyt dużego (8-10 kg), mniej więcej dwuletniego pieska (pieska, nie suczkę), pewnie kundelka. Wszyscy bardzo lubimy psy z kłapciatymi uszkami, podobnymi do Pajdy, więc jeśli udałoby się znaleźć takiego, byłoby super. Zależałoby mi jedynie na tym, aby nie rozkopywał ogrodu, który właśnie urządzamy, więc powinien być względnie spokojny. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że trudno przewidzieć jego zachowanie za rok czy dwa, jak poczuje się bezpiecznie w nowym miejscu. Bardzo proszę o przesłanie informacji, czy uda się Pani znaleźć tego typu pieska. Proszę o krótki opis jego historii i oczywiście zdjęcia. Podeślijcie mi jakieś linki do stronek adopcyjnych to też będę szukać.
  18. Kochane cioteczki, dziękuję za zaangażowanie w szukanie opieki dla Kajuni. Już znalazłam hotelik i zarezerwowałam miejsce. Buziaczki dla wszystkich
  19. Bardzo dziękuję. Mam też dostać jakiś namiar na hotelik za Leśnicą. Mam nadzieję, że jakoś się uda z tą opieką. Najchętniej bym ją podrzuciła komuś, kto ma samca, bo wtedy jest pewność, że nie będzie spięć tyko szaleństwo zabawy. Mamy zaprzyjaźniony dom z Goldenem, ale oni akurat wyjeżdżają, bo przed sezonem taniej.
  20. Też o tym myślałam, ale jak ktos obcy wejdzie do mieszkania, to nie wiem jak ona się zachowa
  21. Dziękuję za dobre chęci
  22. Cioteczki i wujkowie! Szukam jakiegoś hoteliku we Wrocławiu albo okolicach. Potrzebuję zapewnić opiekę naszej Kajuni na 13 i połowę 14 czerwca.
×
×
  • Create New...