Jump to content
Dogomania

mila-ada

Members
  • Posts

    2930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mila-ada

  1. Dobry wieczór, Przesłać już należność za biżutki?
  2. Poproszę nr 2, 7, 8, 16 wszystko za cw
  3. Poproszę 34. Ona jest bezcenna.
  4. Poproszę nr 15
  5. I ja ślę ciepełko i uściski. Medycyna robi postępy więc musi być dobrze.
  6. Piękna jest. Gdybym była trochę młodsza to bym wystartowała w wyścigu po nią. Niestety mam 63 lata i sunia może żyć dłużej niż ja i co z takim psiakiem potem? Te oczy powalają.
  7. Chętnie kupię książki z serii ,,Kot, który..." Brakuje mi numerów: 2,5,8,10,11,12,13,14,15, 16, 19, 20, 21, 27, i następne do numeru 36
  8. Ja kupowała od Tatankas haftowaną adresówkę.
  9. Tak sobie przemyślałam temat i sądzę, że póki sprawa Maksia definitywnie nie będzie zakończona, to niech pieniądze leżą u anica. Potem można je rozdysponować na inne bidy.
  10. Ta ,,zabawa w kotka i myszkę" trwa już ponad miesiąc. Zaczynam tracić nadzieję.
  11. U Maksia cisza? Jeżeli ci ludzie nie wychodzą z pieskiem na spacer, to co oni z nim zrobili? Aż się boję myśleć, że ,,pozbyli" się problemu.
  12. Chodzić zawsze można, ale żeby dali na spacer, to trzeba z wolontariuszką się umówić. Na Dogo jest kilka. Pewnie dziewczyny podpowiedzą, do której ,,uderzyć".
  13. Na wszelki wypadek podaję nr telefonu 792 31 01 59
  14. Można przywieźć do mnie. Mam jeszcze tydzień ferii.
×
×
  • Create New...