Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Czy ten pies jest teraz u Ciebie?? Może potrzebujesz pomocy w ogłaszaniu go gdzieś? przydałyby się 'papierowe' ogłoszenia w pobliżu miejsca gdzie go znalazłeś...ktoś powinien go szukać.
  2. Czas więc by zacisnąć ksiuki. Bardzo lubie Cezara. To mądry, ułożony piesek.
  3. Trzymam kciuki za Mikruska:)poza tym- zamawiam na jutro jedno Mikruskowe proszenie;)
  4. i ja jestem! uwielbiam tą sunie...a początku troszke bałam się do niej podejść, jednak szybko okazało się, że jest niezwykle przyjacielska!! bardzo lubi ludzi i inne psiaki:)
  5. Doskonale Cie rozumiem...poszukiwanie domu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością! Myślę sobie jednak, że wiele obaw jest wynikiem przywiązaniem. Czasem jesteśmy tak przywiązani, że w głowie pojawia się mnóstwo demonów...a przecież maleństwa są cudem uratowane! gdyby nie Ty i osoby, które teraz zabierają je do siebie ich życie mogłoby skończyć się bardzo smutno...w chwili gdy taksówkarz przywiózł je do schroniska... Te maluchy są w czepku urodzone!! Po prostu...nie mogą źle trafić:) \Powodzenia Suzi- moja ulubiona:) Czekam z niecierpliwością na relacje z wizyty poadopcyjej:)
  6. ja też jestem ciekawa!! gdzie jest cuda Suzi??
  7. Widziałam nowe zdjęcie Mikruska na schroniskowej stronie!! Łapie za serduszko!!! :) Cudny jest z tymi swoimi łapkami w górze. Może jutro uda mi się podglądnąć jak robi to na żywo...
  8. soboz- miałaś racje-też lisowaty maluch jest boski! Im dłużej oglądam jego zdjęcia tym bardziej się zakochuje! :D
  9. Podnosze maluszka! Do domu kochany:D
  10. I ja jestem:) zapisuje Grafiego i trzymam kciuki za domek:)
  11. Biedna Laura:( powrót do schroniska musiał być dla niej wyjątkowo bolesny...zawsze tak żałośnie patrzy zza krat...
  12. Na tym zdjęciu rzeczywiście wygląda jak lisek:)śliczny jest!!
  13. Gości:)? Brzmi ciekawie:) czyzby domek się szykował:)
  14. Nie znałam Mikruska od tej strony! Jak pięknie prosi, jak szybko się uczy:) Poza tym- aparat go uwielbia- zdjęcia cud!Wyjątkowy piesek!! znajdzie domek wśród wyjątkowych ludzi:) Powodzenia Mikrus! Trzymam kciuki!
  15. Nowe ogłoszenia Odiego: [url]http://tablica.pl/oferta/przygarnij-odiego-zyskaj-wiernego-przyjaciela-na-dlugo-IDrqy3.html[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przygarnij-Odiego-zyskaj-wiernego-przyjaciela-na-dlugo-W0QQAdIdZ326494893[/url] Trzymajcie kciuki:D
  16. Biedna Dumka...taka kochana, mądra sunia, a tyle musi znieść...
  17. jestem u Kulfona:) trzymam kciuki za domek:)
  18. Wczoraj widziałam Odiego...nadal bezdomny, tak samo kochany, jeszcze bardziej chudy... Piesek bardzo potrzebuje domu!
  19. ja też myślałam ze zdjęć że jest większy:) w rzeczywistości to prawdziwa kruszynka:)
  20. ja również jestem, zakochałam się dziś w tym psiaku! na żywo jest o niebo piękniejszy niż na zdjęciach:)
  21. Jamnisia poszła do bardzo sympatycznej Pani, na pewno będzie miała dobrze:) Złoty cocel-spaniel (1105/11) też znalazł domek- zabrała go rodzinka z małym dzieckiem. Wcześniej był u nich inny piesek, też z naszego schroniska. Spanielek był bardzo szczęśliwy- sczególnie gdy wsiadł do samochodu! Trafił na bardzo fajnych i przede wszystkim- kochających psy- ludzi.
  22. o jejku...ta malutka mnie rozbraja! uwielbiam ten jej słodki pyszczek- tylko brać i tulić:D
  23. Śliczne jest to maleństwo! Trzymam kciuki, by jak najszybciej znalazł dom.
  24. Ale grubasiątka!! Suzi najcudowniejsza:)
  25. w pełni popieram.....biedne pieski- przyzwyczajają się, kochają a potem znów trafiają na bruk...Śliczny jest ten Czaruś!
×
×
  • Create New...