Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. oby trafiła w dobre ręce... A na koncie Liwki znalazłam 10 zł od Nesiowatej :) dziękuje <3
  2. Dzięki Moli.... Teraz tylko myślę jak to załatw IC bo tamchyba tylko wybrane jadą na DT... Nie wiem zupelnie... Może być droga przez męke.... Ja teraz za bardzo nie mam głowy. Adopcja 10 szczeniaków bardzo pochłania każda chwilę...
  3. Nie ma pojęcia.... Chyba tak..? Faktycznie... Masakra :((((( Jakby ktoś chciał zostać PDT to możnaby jeszcze jakiemuś pomoc.... Moli- nie myślałas może?
  4. O jejku... Jakie bidy :( faktycznie bardzo adopcyjne.... Ja dostałam zdjęcia tylko ok 10ciu do wyboru... Takie śliczne, byle nie trafiły źle....
  5. Witaj. Nie wiem nic nie widziałam jej jeszcze. Zobaczymy na miejscu. Póki co jest w hoteliku Eryk pod Lodzia BARDZO. PRZYDAŁBY MI SIĘ!!!! PILNY!!! TRANSPORT STAMTĄD DO. KASI... może podpowiecie. Oczywiście płatny ale nie za fortunę...
  6. Bardzo bardzo dziękuję. Podeślę konto wieczorem Witaj Gabi. Dzieki że jesteś
  7. Wplatę 20 zł od Pani Irenki- z dopiskiem dla suniek- rozliczam tutaj i ślicznie dziękuje <3 Mam nadzieje, że Pani Irenka już tu zagląda :)
  8. Pomyślałam, że może 113 zł które tutaj zostały przekażemy jednak dla pieska z Ukrainy pod opieka Onaa? Dziś zobaczyłam apel na facebooku że piesio potrzebuje doagnostyki....kosztownej...ja już tych pieniązków nie potrzebuje a chciałabym mieć czystą sytuacje finansową :). Zgadzacie się? chodzi o tego pieska.
  9. ZAPRASZAM NA WĄTEK NOWEJ SUNI. Jęsli ktoś będzie dalej wpłacał to tam będe rozliczać wpłaty od dziś
  10. ROZLICZENIE : WPŁATY: 20 zł od Pani Irenki (07.07) 10 zł od Nesiowata (8.07) 10 zł od janka małpa (9.07) 866 zł spadek po wątku Żabki, Kropki, Muszki, Ivi i Efi (9.07) 20 zł od koja (12.07) 100 zł od annabarbara (20.07) 30 zł od bakusiowa (27.07) 10 zł od mdk8 (1.08) 20 zł od Ainana (2.08) 20 zł od Nesiowata 50 zł od Limonki (2.08) 20 zł od Pani Irenki (13.08) 40 zł od Pani Kasi z Zamościa (13.08) 40 zł od koja (17.08) 10 zł od jankamałpa (17.08) 100 zł od annabarbara (20.08) 100 zł z bazarku NADZIEJKI 30 zł od bakusiowa 50 zł od sybil (20.08) 10 zł od mdk8 (27.08) 100 zł od Limonki (31.08) 20 zł od Ainana (2.08) 20 zł od Nesiowata (6.09) 68 zł z bazarku Nadziejki (9.09) 20 zł od Pani Irenki (10.09) 10 zł od jankamałpa (13.09) 291 zł z bazarku kiyoshi (14.09) 100 zł od annabarbara (20.09) 10 zł od mdk8 (30.09) 30 zł od bakusiowa (30.09) 20 zł od Ainana 50 zł od Limonki (1.10) 100 zł od kiyoshi (4.10) 40 zł od Pani Kasi z Zamościa (4.10) 10 zł od jankamałpa (10.10) 20 zł od Pani Irenki (13.10) 40 zł od Nesiowata (13.10) 100 zł od annabarbara (19.10) 10 zł od mdk8 (26.10) 50 zł od Limonki, 20 zł od Ainana i 10 zł od Nesiowata (2.11) 25 zł bazarek Nadziejki (9.11) 20 zł od jankamałpa (9.11) 20 zł od Pani Irenki (17.11) 68 zł z bazarku Nadziejki (17.11) 100 zł od annabarbara (19.11) 60 zł od bakusiowa (24.11) 10 zł od mdk8 (27.11) 40 zł od Kasi z Zamościa (1.12) 20 zł od Ainana 50 zł od Limonka (1.12) 10 zł od nesiowata (4.12) 160 zł z bazarku kiyoshi i limonki (9.12) 20 zł od Pani Irenki (15.12) 40 zł od koja (15.12) 100 zł od annabarbara (18.12) 20 zł od Ainana (6.01) 10 zł od mdk8 (6.01) WYDATKI: 48 zł wyróznienia olx (27.07) 200 zł pobyt LIWKI lipiec (27.07) 24 zł wyróznienia olx Norki (2.08) 65 zł weterynarz (odrobaczenie i chip) (6.08) 45 zł rejestracja chipu NORKI (6.08) 100 zł pobyt NORKI (10.08) 500 zł pobyt Liwka i Norka sierpień (22.08) 36 zł wyrożnienia olx Norki (24.08) 250 zł leczenie LIWKI (27.08) 410 zł za sterylizacje Norki (2.08) 180 zł pobyt Norka wrzesień (20.09) 300 zł pobyt LIWKI wrzesień (25.09) 51 zł wyróznienie olx x 3 (4.10) 300 zł pobyt LIWKA październik (28.10) 51 zł wyróznienie olx x 3 (19.10) 300 zł pobyt LIWKI listopad (27.11) 45 zł rejestracja chip Liwka (16.12) 150 zł pobyt Liwka grudzień (6.01) BILANS: 3468 - 3065 = 403 zł na dzień 6.01 --- przekazane na konto Frezji z padaczką dnia 13.01.2022
  11. Zapraszam do kolejnej podopiecznej. Nieduża, troszkę niepozorna, ale tak pięknie uśmiechnięta, z taką nadzieja w oczach. Opuściła kilka godzin temu smutne, duże, nieciekawe schronisko na podlasiu. Jutro/ w piatek dotrze do Kasiainat. Odmienimy jej los. Dostała na imie LIWIA. Prosimy o pomoc- kibicowanie, wpłaty, deklaracje
  12. rewelacja. Pasztet chyba lepiej z jakiejś psiej mokrej karmy...ludzki może spowodować rewelacje żołądkowe- tak mysle. Ale Ivi radzi sobie naprawde coraz lepiej- brawo :) A dziś wyjechała z GH nowa sunia. Będzie gdzies nocować i dopiero w czwartek lub piątek dojedzie do kasi. Postaram się dziś założyc jej wątek i tam już wpisywac nowe wpłaty :) za które jak zawsze DZIEKUJE
  13. Chipy sie rejestrują. Na konto Marioli przelewa 2 x 45 zł (podrozała rejestracja jak wszystko). A na plus jest wpłata 20 zł od Ainana. Zaraz to rozlicze. Wkrótce założe watek naszej nowej suni :) fajnie, że jej się uda, zobaczcie jakie ma zabki....jak ktos wymysli imie to proszę dać znac ;)
  14. Ola była z sunia u weta, nasza kochana Pani Ania oczyściła te kulki i kazała smarowac maścią z antybiotykiem. To nic groźnego, jakiś taki stan zapalny. Pani Ania- jak to ona- nic nie wzięla gdy usłyszała, że to bezdomniak...serce na dłoni <3
  15. Dziś poproszę o rejestrację chipów Efi i Kropci. Coś mi wszystko powoli idzie ale to z powodu bazaru dla Kubusia no i tych adopcji szczeniaków... W każdym razie dobra wiadomość jest taka że Kasiainat jedna zgodziła się przyjąć nowa sunie z GH...bedzie jednak ale niech ma szansę na normalność
  16. Na brzuszki jednej z malutkich suniek zrobiły się takie guzki... Nie wiem już zupełnie co to jest. Nie chcę też żeby wet schronisko wy dotykał. Jutro Ola ma pojechać z nią do Pani Ani naszej wetki zaufane. Czy będę mogła z tych zbiorowych pieniędzy opłacić wizytę? Martwię się bo akurat na tą sunie czeka rodzina już prawie miesiąc... Nie wyobrażam sobie by teraz zachorowała. W niedzielę ma jechać do adopcji. Zdjęcie poniżej. Szczepienia oplacila gmina :)
  17. ciesze się, że tak dobrze ja oceniacie :) miło czytać jak o niej opowiadasz. troszke pracy trzeba, ale idzie Wam naprawde dobrze, są postępy, sunia jest mądra i łapie o co chodzi. Jeszcze troszke i sie wszystko poukłada. Na pewno zrozumie, że jest bezpieczna nawet gdy jest sama...jeszcze jest troszkę tego czasu wakacyjnego, więc w sumie wszystko się korzystnie poukładało... Nie wiem czy moge juz rejestrowac jej chip na Was? jeszcze tego nie zrobiłam (tzn musze poprosić o to Mariole ;))
  18. Kochane moje. Ola niestety nie zrobiła zdjęcia karmy mokrej :( zamówiłam 30 saszetek po 500 g DOliny Noteci...nie była generalnie zbyt zadowolona bo na saszetkach jest napis "dla psów dorosłych"...jakoś zupełnie o tym nie pomyślałam, daje DOline Noteci KAŻDYM psom bez względu na wiek....no w każdym razie więcej już nic nie kupuje bo za tydzień ruszają adopcje.... Zostało 113 zł z naszej zbiórki- piszcie ciotki na co je przeznaczyć, komu przelać? proponuje może jakiemuś innemu szczeniakowi z dogo w potrzebie????? CO do Kubusia to właśnie rozliczam bazarek i z moich wyliczeń wynika że 3200 zł uzbierany :D juupi ! chciałam zrobić liste co od kogo poszło ale na chwile obecną nie dam rady :( wystawiłam ponad 200 fantów. Wczoraj cały dzień pakowałam a i tak jestem gdzieś w połowie....ale nic- wazne że cel praktycznie osiągnięty :D Ewa do mnie pisała chyba w piątek, że byli z Kubą na kontroli i łapka pooperacyjna jest NA PEWNO dobra. Wszystko jest ok. to co tam wyczuwany to naturalny etap gojenia/ rozpuszczania szwów i do pół roku od operacji tak będzie. Ale łapka jest ok i ----- uwaga--- jest w obecnej chwili LEPSZA niż ta druga nieoperowana. Wet powiedział Ewie żeby się naprawde streszczała i umawiała psiaka na druga operacje. Prosiłam ją po raz kolejny by umawiała termin na końcwóke sierpnia. W przytulisku mamy teraz 4 pieski. Nowego- Reksia- którego Pani oddała bo już nie miała siły sie nim zajmować...Wójt z nia rozmawiał i się zgodził, urzędnicy poparli...no więc Pani będzie odpoczywać....a psem kto się zajmie??? ano dwie takie głupie wolontariuszki co i czas mają i kase i w ogóle ..... (nie wiem czemu wójt nie może przyjśc się zajmowac psem właścicielskim którego przyjął...skoro osobiście chciał odciążyć zdrową, dorosłą, LENIWĄ babe)....Pies zagubiony skrajnie :(
  19. dzisiaj doszła karma :) odebrałam też kilka telefonów o szczeniaki...już wysiadam...dzwonią bez przerwy, gadam, przesyłam ankiety, myśle....brakuje mi sił. Dopiero dwie wizyty PA umówione...dwa domy nie będą sprawdzane, bo na moje wyczucie nie ma się czego czepić. Jeszcze 6 do sprawdzenia....jejku....już czekam końca :( Za chwile koniec bazarku :) już jest ponad 3000 zł jeśli wszyscy wpłacą :)
  20. o rany !! daj znać proszę jak wygląda leczenie i co wet powiedział.... kurcze...i skąd to sie wzięlo?
  21. Uff uff to naprawdę cudowna wiadomość :))))) Tak się ciesze Hurrra Udanych wakacji :)
×
×
  • Create New...