[quote name='elik'][CENTER][B][IMG]http://img.webme.com/pic/f/foresta5/kwiaty8.gif[/IMG][/B]
[SIZE=3][B] To dla Ciebie Kasiu[/B][/SIZE]
[/CENTER][/QUOTE]
Podpisuję się pod tym obiema rękami:)
[quote name='elik']
Ale powiedz Pani, że newsy na dogo koniecznie muszą być :loveu:[/QUOTE]
Newsy za tak szybką procedurę adopcyjna i dużo zdjęć muszę być:)