Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. ja ogłoszenia mu zrobię jak już tam będzie na 100% i będzie miał lepsze zdjęcia:) Finansowo dokładam deklarację miesięczną, niedużą bo niedużą, ale 10zł Powodzenia podczas podróży Ewu:)
  2. widać, że lubi wszystkie zwierzaczki Twoje bora1:)
  3. Lobaria trzymaj się, mam nadzieję, że dziś już lepiej będzie!! A Smutkowi coś znajdziemy!!
  4. ewidentnie nie wygląda to jak miejsce gdzie miałby stałą opiekę:( a takiej szukamy przeciez dla Smutka
  5. Przypominam Kiare z drobnym prezentem;) [url]http://tablica.pl/oferta/nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare-IDBQ31.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=102177&title=nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/645484-nowy_rok_nowy_domownik_przygarnij_kiare.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20264393_nowy_rok_nowy_domownik_przygarnij_kiare.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=342864806&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ342864806MXGuidMZ134a48f0-70c0-a20b-26b6-a8e9fffc7990&secev=AQAAATSZI%2F4AAM0AAAABACIxMzRhNDkxNzc0OS5hMjBiMjY1LjVhODdjLmZmZjhmNGQyAAAAAQAAAAAUb7OmAPaiCeI3FcpqXWzTWWMXNHkU8nO5&wmid=342864806[/url] [url]http://warszawa.lento.pl/nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare,246762.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/87692/Nowy-Rok-nowy-domownik-przygarnij-Kiare/[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24445,nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nowy-Rok-nowy-domownik-przygarnij-Kiare-id33622.html[/url]
  6. jesli swietlica bedzie sprawdzona to jak najbardziej w piatek moge jechac :)
  7. ja nie mam obecnie dostępu stałego do neta więc mogłabym dopiero po niedzieli zrobić ogłoszenia... jak szybciej to tu jest bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%2830-za-6-z%C5%82-40-za-7z%C5%82-60-za-10-z%C5%82%29-na-tymczasy-do-25.01.2012[/url] (kilka wolnych) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220078-Bazarek-z-og%C5%82oszeniami-do-08.01.2012r-do-godz-18.59[/url]. (pakiety po 10 ogloszen)
  8. Ponieważ dostałam odpowiedź od Pani ze świetlicy, że najlepiej dostarczyć Smutka w godzinach 10-13 lub 17-18 i żeby dać dzień wcześniej znać...więc moja podróż z siostrą odpada, ewentualnie piątek rano, bo wtedy święto i wolne jest. No właśnie chyba, że ktoś kto może ze mną jechać się znajdzie... Klaudus jak wejdziesz to skontaktuj się ze mną na PW albo telefonicznie, może cos ustalimy
  9. a wiec u mnie sprawa z transportem wyglada tak: tz nie da rady jechac, moge jechac z siostra (najprawdopodobniej sroda) tylko, ze wyjazd bylby dopiero przez 15 ode mnie, w Pszczynie bylybysmy ok 16 a w Łodzi pewnie 19-20. Napisalam do Pani Magdy w jakich godzinach przyjmie Smutka. Czekam na odp. Jeśli to bylyby za pozne godziny dla niej to moglabym jechac rano w piatek dopiero. No chyba ze sie znajdzie chetna do jazdy ze mna jako opiekun Smutka??:)
  10. Chciałam wysłać PW do Ewu ale ma Pani pełną skrzynkę...
  11. to trzeba zmienić tytuł że zbieramy deklarację na DT!
  12. [quote name='Klaudus__'][I]A to już pewne,że moglibyście z Nim pojechać "jakby coś" ? Bo nie wiem czy mam szukać transportu w dalszym ciągu?? Byłoby wspaniale. 31.12/1.01 to fatalna dla mnie noc... Jak myślę o tych psiakach w schroniskach, przerażonych, skulonych w budach, zrozpaczonych... Serce pęka.[/I][/QUOTE] Na 100% Klaudus odpowiem wieczorem tylko musiałabym wiedzieć do której Pani Magda jest w świetlicy bo my byśmy dopiero pewnie ok 16 od Ciebie z Pszczyny wyjechały no i musiałabym wiedzieć czy dacie radę mi przesłać pieniądze na paliwo zanim wyjadę bo nie miałabym nawet jak do Pszczyny dojechać :(
  13. [quote name='Cleo2008']No to w koncu jaka decyzja? Swietlica? Hotelik? Ktory?[/QUOTE] Świetlica Pani Magdy Matciak w Łodzi tylko jeszcze przydałoby się sprawdzenie jej...szukamy kogoś do "wizyty"??
  14. ladna sumka sie zebrala:) teraz administrator na fb niech napisze:)
  15. dziewczyny ja próbuję namówić mojego tz żeby pojechał ze mną do Łodzi za zwrot kosztów (bo sama nie dam rady, za daleka trasa jak na jedną osobę z psem)...tylko problemem mam z kasą bo jestem przed 10tym i nie mam jak nawet założyć za paliwo a jest to gaz więc koszt transportu byłby ok 200zł tylko sprawdźcie tę świetlicę i napiszcie czy jest ok!! Pani Magda z tej świetlicy podała na fb swój drugi nr jakby była niedostepna przez te święta do wtorku " [B]nr tel 535 588 574 jutro i pojutrze nieczynny podaję dui nr.888 414 921 lub kontakt e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozdrawiam"[/B]
  16. super że jedna suczka ma domek i ręczysz za niego:) juz pisze aktualizacje na fb:)
  17. mam nadzieję, że jej śmierć zostanie pomszczona wysoką kara dla oprawcy!! Oda biegaj szczęśliwa za TM [*]
  18. Lobaria jak dostaniesz przelewy, rowniez z facebook'a to zapisz to wszystko to dziewczyny umieszcza na fb rozliczenie:) bo pewnie niedlugo wplacajacy sie beda pytac czy dotara kaska;) szukajmy teraz transportu:)
  19. co do cieczki to sie nie wypowiem bo sie nie znam... obiecalam ogloszenia ale czasu jak zwykle brak, zrobie choc 10 najbardziej znanych, moze ktos malenka wypatrzy:)
  20. Jakby mial bude ocieplana albo mogl spac w domu to by mogl byc pieskiem podworkowym;-)
  21. Tak, sa 2suczki, te brazowe, bo czarnuszek niestety zmarl...sa na dt u Asi (bora1) dodawala zdjecia wczoraj, pisala co nieco o maluchcach I podala tam dane do siebie, telefon:-) to co robimy ten bazarek na imiona, powiedzmy po 5zl za imie a glosowac bedzie mogl kazdy z watku, uzbieramy cos na start, moja propozycja to Kaja;-)
  22. [quote name='Mysza2']Ja tej pani też wysłałam. Prywatnego konta nie można podawać w treści wydarzenia 2 post jest cioci Tofikowa, musiałaby napisać do moda o przepisanie[/QUOTE] Tylko cos pisala ze nie dostala:/ dlatego wyslalam jej:) jak 2 razy dostanie to nie szkodzi... Nie wiedzialam ze prywatnego nie mozna umieszczac...
  23. Nie wiem kogo jest 2 czy 3 wpis ale mozna poprosic moda o przypisanie go skarbnikowi Smutka czyli Lobarii:) Na fb sa ciagle pytania o konto, ja przed chwila jednej Pani wyslalam, moze umiescic konto w opisie wydarzenia- to juz prosba do administratora wydarzenia:)
×
×
  • Create New...