-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
Przypominam Kiare z drobnym prezentem;) [url]http://tablica.pl/oferta/nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare-IDBQ31.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=102177&title=nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/645484-nowy_rok_nowy_domownik_przygarnij_kiare.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20264393_nowy_rok_nowy_domownik_przygarnij_kiare.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=342864806&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ342864806MXGuidMZ134a48f0-70c0-a20b-26b6-a8e9fffc7990&secev=AQAAATSZI%2F4AAM0AAAABACIxMzRhNDkxNzc0OS5hMjBiMjY1LjVhODdjLmZmZjhmNGQyAAAAAQAAAAAUb7OmAPaiCeI3FcpqXWzTWWMXNHkU8nO5&wmid=342864806[/url] [url]http://warszawa.lento.pl/nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare,246762.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/87692/Nowy-Rok-nowy-domownik-przygarnij-Kiare/[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24445,nowy-rok-nowy-domownik-przygarnij-kiare.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nowy-Rok-nowy-domownik-przygarnij-Kiare-id33622.html[/url]
-
ja nie mam obecnie dostępu stałego do neta więc mogłabym dopiero po niedzieli zrobić ogłoszenia... jak szybciej to tu jest bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%2830-za-6-z%C5%82-40-za-7z%C5%82-60-za-10-z%C5%82%29-na-tymczasy-do-25.01.2012[/url] (kilka wolnych) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220078-Bazarek-z-og%C5%82oszeniami-do-08.01.2012r-do-godz-18.59[/url]. (pakiety po 10 ogloszen)
-
Ponieważ dostałam odpowiedź od Pani ze świetlicy, że najlepiej dostarczyć Smutka w godzinach 10-13 lub 17-18 i żeby dać dzień wcześniej znać...więc moja podróż z siostrą odpada, ewentualnie piątek rano, bo wtedy święto i wolne jest. No właśnie chyba, że ktoś kto może ze mną jechać się znajdzie... Klaudus jak wejdziesz to skontaktuj się ze mną na PW albo telefonicznie, może cos ustalimy
-
a wiec u mnie sprawa z transportem wyglada tak: tz nie da rady jechac, moge jechac z siostra (najprawdopodobniej sroda) tylko, ze wyjazd bylby dopiero przez 15 ode mnie, w Pszczynie bylybysmy ok 16 a w Łodzi pewnie 19-20. Napisalam do Pani Magdy w jakich godzinach przyjmie Smutka. Czekam na odp. Jeśli to bylyby za pozne godziny dla niej to moglabym jechac rano w piatek dopiero. No chyba ze sie znajdzie chetna do jazdy ze mna jako opiekun Smutka??:)
-
7-miesięczna Królewna Śnieżka po wypadku - już w swoim domku :)
Justyna Lipicka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
śliczna Śnieżynka:) -
[quote name='Klaudus__'][I]A to już pewne,że moglibyście z Nim pojechać "jakby coś" ? Bo nie wiem czy mam szukać transportu w dalszym ciągu?? Byłoby wspaniale. 31.12/1.01 to fatalna dla mnie noc... Jak myślę o tych psiakach w schroniskach, przerażonych, skulonych w budach, zrozpaczonych... Serce pęka.[/I][/QUOTE] Na 100% Klaudus odpowiem wieczorem tylko musiałabym wiedzieć do której Pani Magda jest w świetlicy bo my byśmy dopiero pewnie ok 16 od Ciebie z Pszczyny wyjechały no i musiałabym wiedzieć czy dacie radę mi przesłać pieniądze na paliwo zanim wyjadę bo nie miałabym nawet jak do Pszczyny dojechać :(
-
dziewczyny ja próbuję namówić mojego tz żeby pojechał ze mną do Łodzi za zwrot kosztów (bo sama nie dam rady, za daleka trasa jak na jedną osobę z psem)...tylko problemem mam z kasą bo jestem przed 10tym i nie mam jak nawet założyć za paliwo a jest to gaz więc koszt transportu byłby ok 200zł tylko sprawdźcie tę świetlicę i napiszcie czy jest ok!! Pani Magda z tej świetlicy podała na fb swój drugi nr jakby była niedostepna przez te święta do wtorku " [B]nr tel 535 588 574 jutro i pojutrze nieczynny podaję dui nr.888 414 921 lub kontakt e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pozdrawiam"[/B]
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Justyna Lipicka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam nadzieję, że jej śmierć zostanie pomszczona wysoką kara dla oprawcy!! Oda biegaj szczęśliwa za TM [*] -
Tak, sa 2suczki, te brazowe, bo czarnuszek niestety zmarl...sa na dt u Asi (bora1) dodawala zdjecia wczoraj, pisala co nieco o maluchcach I podala tam dane do siebie, telefon:-) to co robimy ten bazarek na imiona, powiedzmy po 5zl za imie a glosowac bedzie mogl kazdy z watku, uzbieramy cos na start, moja propozycja to Kaja;-)
-
[quote name='Mysza2']Ja tej pani też wysłałam. Prywatnego konta nie można podawać w treści wydarzenia 2 post jest cioci Tofikowa, musiałaby napisać do moda o przepisanie[/QUOTE] Tylko cos pisala ze nie dostala:/ dlatego wyslalam jej:) jak 2 razy dostanie to nie szkodzi... Nie wiedzialam ze prywatnego nie mozna umieszczac...