-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justyna Lipicka
-
zaraz uzupelniam wszystko na fb, ogloszenia zrobie juz po Nowym Roku bo z kompem mam problem Bazarek/glosowanie na imiona mozna zrobic to cos kaski na szczepienia wpadnie:) Przypominam link do wydarzenia: [url]http://www.facebook.com/events/310317678999554/[/url] Dobrze by tez bylo udostepnic konta dla maluszek:)
-
10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM
Justyna Lipicka replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
moja suczka, jeszcze szczeniaczek tez uwielbia spacery i siedziec na polku:) szczesliwego Nowego dla wszystkich pieskow i ich wlascicieli:) -
Jak jestes jednym z administratorow to wchodzisz w edytuj wydarzenie I tam wpisujesz nr konta plus osobny post mozesz dodac ze konto dodane do opisu:-) jesli jestes ze tak powiem odwiedzajacym to najpierw musisz dolaczyc do wydarzenia, udostepnoc, wejsc w osoby ktore biora udzial w wydarzeniu, odszukac te ktore zadeklarowaly pomoc I wyslac im wiadomosc z nr konta. z tablicy ttez mozesz wchodzic na profil danej osoby I jej pisac wiadomosc;-) mam nadzieje ze cos pomoglam
-
Widze ze dziewczyny sprawnie dzialacie:-) ja tez myslalam o Figu...ona tylu biedom juz pomogla. Ide zaraz na fb udostepniac I czekam razem z Wami na ujawnienie sie skarbnika bo im szybciej tym lepiej, trzeba zebrac kase na podstawowe wydatki a co do tego bdt w Lodzi to po miesiacu jaki bylby ewentualny koszt utrzymania??
-
ogłoszenia ja robiłam takie(wczesniej ktos tez zrobil, patrzcie 1strona)- [INDENT] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=101745&title=trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie"]http://www.pineska.pl/?do=view&id=10...one-w-kartonie[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie/41606"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...kartonie/41606[/URL] [URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/642455-trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie.html"]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp..._kartonie.html[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19845821_trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1984..._kartonie.html[/URL] [URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24263,trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie-.html"]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...kartonie-.html[/URL] [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/1691/Trzy_szczeniaczki_porzucone_w_kartonie"]http://www.123info.pl/ogloszenia/169...one_w_kartonie[/URL] [URL="http://pszczyna.lento.pl/trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie--,236143.html"]http://pszczyna.lento.pl/trzy-szczen...--,236143.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=124548[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=90036[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/86144/Trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie...-/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/861...-kartonie...-/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Trzy-szczeniaczki-porzucone-w-kartonie-id33010.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...e-id33010.html[/URL] Faktycznie wiek ani docelowy wzrost nie był podany, ponieważ ogłoszenia były na szybko robione, no i nawet tych danych nie miałam i dalej nie wiem ile one mają... Jak malce będą w Jaworznie to im zrobię ogłoszenia na śląskie z uwzględnieniem Jaworzna i uzupełnie o te dane tekst!! [/INDENT]
-
Oskarek - dzięki Budryskowi znalazł DS! Dziękuję!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
kociaki są boskie:) szkoda że ja już mam u rodziców;/ a na wynajmowanym nie mogę mieć więcej niż jednego psa... -
Oskarek - dzięki Budryskowi znalazł DS! Dziękuję!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']no ale niestety nic za darmo nie ma....Oscarek miał szczęście bo załapał sie na promocję :)[/QUOTE] No niestety wiem, że nic za darmo...a normalnie ile taka sesja?? -
Oskarek - dzięki Budryskowi znalazł DS! Dziękuję!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']byliśmy u profesjonalisty w Bielsku Białej :)[/QUOTE] super:):) jakby wszystkie Twoje psiaki takie sesje miały to by w mig znalazły domki;) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Justyna Lipicka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście że to jest najważniejsze :) -
Oskarek - dzięki Budryskowi znalazł DS! Dziękuję!
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kto mu takie piękne zdjęcia robi Budrysku??:cool3: -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Justyna Lipicka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malagos']Powiedzieli, że pan, który ją odkopał, zawiadomił policję, dał psu wody. A teraz sunia jest w schronisku, "jej stan jest cieżki" A to nie ten co odkopał zawiadomił policję... A jej ciężki stan to chyba wiadomość zaraz po znalezieniu... ...bo chwile postów wcześniej abero skopiowala z fb wpis -
Maleńki Kazio za TM... [*]
Justyna Lipicka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W punkcie parwo złapał:( -
a jaki szybki:):)
-
Frodo z łojotokowym zapaleniem skóry już w DS
Justyna Lipicka replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
ale cudowne wieści tutaj się czyta:)