ja wyklikałam znowu dużo aukcji (+-50) na śląskim allegro, a dopiero co w sobotę zgłaszałam...te pseuduchy są straszne...ale najbardziej wkurza mnie tablica...ogłoszenia powiązane z allegro, na tablicy za darmo, a ta sama oferta powiązana z ceną...zgłaszam, ale czy usuną??!! bo tablica coś wolno działa...
A najbardziej irytują mnie tacy pseudo co to niby piszą, szczeniaki za darmo, podają nr telefonu, a na 99% jestem pewna, że chcą za nie kasę...jak takich się pozbyć??!!