Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Te uszka to ma swietne:-)i faktycznie duzy piesio z niego;-)
  2. zgłosiłam razem z wyjaśnieniem ok 30 ogłoszeń na śląskie (głównie allegro, ale tablica tez się zdarzała jeśli była powiązana oferta z allegro) w rozpiętości cen 1500-50zł!! Z tablicą faktycznie strasznie się "współpracuje"...umieszcza ktoś że za darmo, a faktycznie w ogłoszeniu jest cena, albo z rodowodem, a w treści ogłoszenia, że bez rodowodu...wszystko oczywiście zgłoszone jako oszustwo...
  3. [quote name='Laura_112']Zglaszamy wszystko, nawet psy rodowodowe - w ustawie ejst bezposrednio sprzedaz TYLKO w miejscu chowu, allegro kochani to na pewno nie miejsce chowu tych zwierzat ;)[/QUOTE] A jeśli zaznaczony jest tylko odbiór osobisty?
  4. a co z psami po rodowodowych rodzicach??
  5. bardzo się cieszę że nasz wesołeczek pokazał jakim jest wspaniałym psem:) to teraz czekamy na zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami dla chłopaka:razz:
  6. ja mogę się zająć allegro na śląskie A tak przy okazji powiedzcie mi, bo akurat wczoraj znalazłam ofertę Goldenów gdzie niby było napisane że z rodowodem, hodowla spod Torunia ale ani nazwy hodowli, ani konkretnej lokalizacji, ani rodzice szczeniaków nie są wymienieni...czy taką ofertę można zgłosić??czy najpierw np napisać do oferującego o np podanie nazwy hodowli??
  7. [quote name='Iljova']To nie czytaj wszystkiego tylko po trochę co jakiś czas dozuj odpowiednią dawkę ;-)[/QUOTE] następne komplementy przy następnej podróży z psią biedą;)
  8. szybkiego znalezienia transportu życzę, ja niestety nie z tamtych terenów...
  9. [quote name='roma_121']szukamy transportu dla Kini na trasie Warszawa- Wrocław ;)[/QUOTE] czyżby domek?? super:)
  10. mężczyźni są łasi na komplementy to na pewno by się ucieszył, że się Go tak chwali
  11. Pani Basiu pozazdroscic takiego meza;-)jak bedzie miec Pani jakies informacje o radosnym Smutku to czekamy na wiadomosc:-)
  12. Pokochaliscie juz Ruda, super:-) a imie juz ma?? Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:-)
  13. Bardzo sie ciesze ze Smutek jest wesoly grzecznie sie zachowal i mu sie udalo wydostac z Punktu. Wielkie uklony w kierunku Kaudus i Ewu!
  14. Na pewno dobrze jej bedzie. Moze popros kiedys o zdjecia Rudaski. Mojej adoptowanej suczki wczesniejsza opiekunka tez od czasu do czasu pyta o nia i z checia przesylam jej fotki, mimo ze sie nie znalysmy wczesniej. Moze Pani Rudaski tez bedzie chciala?:-)
  15. dobrze by była to osoba aktywna to i Alfik się wyszaleje:) a dom z ogrodem i nuda...wszystko zależy od psa...moja młoda może cały dzień siedzieć i to sama bo tak lubi:) patyk czy kopiec kreta do kopania zawsze sobie znajdzie;)
  16. super że obie dziewczynki mają domek!! dobrze że tak szybko, bo jakby był dłużej u Ciebie to jeszcze gorzej byś to przeżyła:) a jak Ci Państwo dowiedzieli się o rudasce:) od Ciebie/Twoich znajomych??
  17. chyba szczęśliwa jest Bellunia:)
  18. trzymam kciuki za dzisiejszą drogę i pobyt Smutka w domu tymczasowym!
×
×
  • Create New...