Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. jutro juz Smutkowi nie będzie kołnierz przeszkadzać jak się przyzwyczai:)
  2. ale fajnie się z Lili bawi:) aż myslałam że to pluszak;)
  3. Ewu pisałaś o dt w Jaworznie? On chce tylko szczeniaka czy np takiego podrostka z Olkusza też by wziął?? to by już jeden z tych co Iwonia z Wojtusiem zabierają mógł być...
  4. a może zaznaczać cała Polska a nie województwa? wtedy w każdym województwie będzie widziany
  5. i byś go tak z czystym sercem oddała?? ;>
  6. tak po cichu to liczymy na bdt;) ale dzięki za deklarację pomocy:)
  7. _Lara dobrze, że w ogóle jakieś lubi;) bo moja każde nieznane obszczekuje...
  8. Witaj Lusieńko:) Ziutka-udanych poszukiwań żółwia:)
  9. trzymam kciuki za domek:) a co do transportu, to najlepiej chyba kombinować z Katowic z Figu, a z Warszawy następny, no chyba, że np Państwo by do W-wy podjechali;)
  10. cioteczki a co do przelewów to myślę, że najlepiej jakby był dogo-skarbnik i to co uzbieramy przesyłał do Pani na maluchy... jak stoimy z finansami? ofiarował coś już ktoś na malce? Ewu podeślij nr konta to choć "dyszkę" podeslę, na odrobaczanie choć będzie;)
  11. oby szybko doszedł do siebie i znalazł domek!! taki olbrzym do przytulania:)
  12. [IMG]http://http://naforum.zapodaj.net/85a2d3aef8f4.jpg.html[/IMG][IMG]http://naforum.zapodaj.net/85a2d3aef8f4.jpg.html[/IMG]ja to na tym wstawianiu zdjęć się nie znam :/ ale Miodka pooglądałam i widać że jest pieścioszkiem:)
  13. ja słyszałam że krwotok może się pojawić i wtedy operacja jest cięższa...ale poczekajmy na opinię doświadczonych psiarzy!!
  14. [quote name='ewu'][URL]http://zapodaj.net/d8f30ae7a643.jpg.html[/URL][/QUOTE] jak król ;)
  15. zmianiłam w wydarzeniu fb ze te brodawczaki zarazliwe sa dla mało odpornych psów by to "zaraźliwe" nie wystraszyło ewentualnego DT :)
  16. Bora1 a on musi być odizolowany od innych zwierząt?zaraża?
  17. [quote name='Lobaria']Wcale nie jest pewne, że ci ludzie będą leki podawać...[/QUOTE] no właśnie... dlaczego tych tymczasów zawsze jest za mało :(
  18. leczenie rozpoczęło się, Bora1 była z nim u weta dostał na tydzień antybiotyk...tylko, że do leczenia potrzeba mu innych warunków dlatego szukamy tymczasu...
  19. taki piękny On z tymi oczkami, że wiedziałam, że ludzie będą się o niego bić;) trzymam kciukasy:)
  20. śpij spokojnie Reksiu [*]
  21. wystarczy, że psiak opuści schron i już tak się zmienia:)
×
×
  • Create New...