Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. super że się jej udało!!
  2. przyszłam od PONków...nie mam żadnych znanych wolnych BDT, a to jest potrzebne...podrzucam!!
  3. śliczna jest ta mała:) powodzenia z wyciąganiem mamy!!
  4. w weekend ciężko z czasem...ale odwiedzam Smuteczka Wesołeczka:)
  5. zakochuje się w nim z każdym zdjęciem coraz bardziej:) a Klaudus skąd Ci Państwo o Smutku wiedzą, z facebook'a??
  6. ale super Lili, że Alfik już się pakuje;) pakietowe ogłoszenia się spóźniły:P
  7. [quote name='ewu']Właśnie rozmawiałam z Panią Karoliną. Smutek wel Mały;) najlepiej czuje się na dworze. Uwielbia biegać, więc mile widziany byłby dom z ogrodem. Jest to psiak domowy (żadne kojce)ale jednak musi się wyszaleć:lol: Jest bardzo cichym psem, od początku pobytu w dt może raz w czasie zabawy szczeknął na podwórku na Florkę. Natomiast jego przyjazna natura wyklucza go z funkcji psa "wartowniczego":eviltong::lol: [B]Jednym słowem kanapon , którego należy wybiegać:lol:[/B] Nie wiem czemu jak patrzę na jego pyszczek , to zaraz przypomina mi się Alf z serialu:)))[/QUOTE] Albo aktywny opiekun (z bloku) z którym by chodził na długie spacery:)
  8. ok, to jak będzie wiadomo to zamówię ogłoszenia:) żeby Smutek jak najszybciej był w swoim domku:)
  9. jakbym dowiedziała się o jakimś dobrym domku to dam znać:)
  10. podajcie mi namiary na kogo ogłoszenia:) zamówie ślicznemu NieSmutkowi pakiecik ogłoszeń:)
  11. niestety sama nic nie pomogę w tej sprawie ale podniosę, może doświadczone cioteczki dojrzą!! a stan piesków straszny:( pod tą kupą sierści pewnie jeszcze wychudzone;/
  12. nareszcie sie doczekalismy domku:) super!!
  13. Ewu przeciez tekst nie jest "do luftu"... albo to godzina juz nie ta, albo cos dogo miesza...bo nic z tych wpisow nie rozumiem;)
  14. bardzo fajny tekst:) a imię Smutek już dostał nowe?? P.S. skrzynka wyczyszczona;)
  15. [quote name='Nat - Mare']Całe śląskie na allegro też ogarnięte. Na tablicy wszyscy zaznaczają, iż pies ma rodowód, ale w opisie tego nie podają - podejrzewam, że nie ma. Nie mam pojęcia, co teraz robić.[/QUOTE] Ja wczoraj całe śląskie na allegro zgłaszałam, dużo dziś było?? Wezmę się później za małopolskie bo widzę, że chyba nikt nie zgłasza...
  16. ja wyklikałam znowu dużo aukcji (+-50) na śląskim allegro, a dopiero co w sobotę zgłaszałam...te pseuduchy są straszne...ale najbardziej wkurza mnie tablica...ogłoszenia powiązane z allegro, na tablicy za darmo, a ta sama oferta powiązana z ceną...zgłaszam, ale czy usuną??!! bo tablica coś wolno działa... A najbardziej irytują mnie tacy pseudo co to niby piszą, szczeniaki za darmo, podają nr telefonu, a na 99% jestem pewna, że chcą za nie kasę...jak takich się pozbyć??!!
×
×
  • Create New...