Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. zaglądam z rana do Smutka:) jak tylko się ogarnę w pracy to idę bazarku ogłoszeniowego szukać;)
  2. Jak jak obiecalam kupie mu pakiet ogloszen. Te zdjecia co mamy z domu moga byc??tylko jak dostane sie do normalnego neta to kupie bo teraz z komorki korzystam
  3. Plalakam ze szczescia razem z wami czytajac realcje z ostatniego dnia. Bedzcie szczesliwe obie-Marto i Milko:-)
  4. Ale wiecie cioteczki jak to jest...czasami tyle jest spraw ze zapomina siwe oddzwonic... Ale jak nie ten to inny-lepszy:-)
  5. niestety na allegro teraz nie można już wystawiać ogłoszeń o adopcji:( usuwają:(
  6. [quote name='diana79']a to super :) jakoś za szybko czytałam wątek i nie dotarło do mnie ;)[/QUOTE] Cioteczka Ewu się chyba tym nie chwaliła :P a kiedy jeśli można wiedzieć??
  7. bora1 tylko tyle na chwilę obecną mogę pomóc:( Zeruszko a jak uczyć zostawać samą?wychodzić nagle w czasie dnia do drugiego pokoju/za drzwi?
  8. teraz trzymam kciuki za Romusia!!:) A Rysio niech będzie szczęśliwy:)
  9. allegro wprowadziło nowe zasady...zakaz wystawiania zwierząt do adopcji, polecają tablicę...ja wystawiam na tablicy i morusku głównie
  10. ja w domu nie mam neta tylko facebook'a w komórce i tam udostępniam małą... teraz na szybko w przerwie w pracy zrobiłam jej moruska, tam więcej osób wchodzi, może akurat się uda [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/89797/Mala-Kaja-szuka-domku%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/89797/Mala-Kaja-szuka-domku!/[/URL] i na gratce też [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20472303_mala_kaja_szuka_domku.html[/url]
  11. to dobrze:) trzeba zmienić tytuł by nie straszył już;)
  12. pyszczek ma jak piesio moich rodziców:):)piekna:) a jak długowłosa będzie to już w ogóle:) a to PONy latem maja mieć "grzywkę" na oczy a zimą już nie koniecznie?? bo się nie znam...
  13. ja też czkam na wieści, dlatego wstrzymałam się z wykupieniem ogłoszeń
  14. To pseuduchy robią nam na złość...my usuwamy im/oni nam:(
  15. a nikt ze znajomych nie może ją przetrzymać?? ja niestety nie dam rady bo też w bloku mieszkam i to wynajmowane mieszkanie:(
  16. [quote name='Wia']LUDKI, JESTEM U KIARY MA SIĘ CUDOWNIE! :) Zrobiłam pare zdjęć, jeste mega szczęśliwa zresztą ciocia też! ;) Umowa podpisana jutro wyslę. KIARA MA NAJSUPEROWSZY DOMEK NA CAŁYM ŚWIATKU!!!!![/QUOTE] To super!! Cieszę się razem z Tobą, ciocią i Kiarą pewnie też:)
  17. tylko pies sąsiada jest, On przyjazny jest, chce się bawić tylko zawsze "samopas" biega... no i tak średnio raz na tydzień ma kontakt z psem rodziców... a jak ją przekonać by się ludzi nie bała i nie szczekała na nich...mój TZ mówi, że jak przytrzymuje jej smycz jak mijają przechodnia to nie szczeka mimo, że się przymierza...
  18. Witajcie!! Myślę, że piszę w dobrym temacie... a więc mam problem z moją suczką...ma 9miesięcy, mix pekińczyka. Jest ogromnie szczekliwa na inne psy i na ludzi na spacerach...wydaje mi się, że to objaw strachu, ponieważ gdy pies sąsiada chciał podejść zapoznać się to niby chciała ale bała się uciekała i szczekała. W obecnym miejscu mieszkamy od miesiąca. Jest to blok. Spacery ma w pobliskim lesie i parku. I kogo by nie spotkała to szczeka...wcześniej mieszkaliśmy w domu to nie miała tak kontaktu z psami więc nie mogłam tej reakcji zaobserwować. Ze znanym psem-moich rodziców, nie ma takich problemów... Skupianie uwagi na sobie/zabawce/smakołyku gdy szczeka pomoże czy coś innego?? Pomóżcie!!
  19. Na chwilę obecną na szybko zrobiłam jej tablicę, [url]http://tablica.pl/oferta/mala-kaja-szuka-domku-IDElWn.html[/url] jak będę mieć więcej czasu to porobię ogłoszenia... Udostępniać będę dalej ją na facebook'u na razie tylko tyle mogę pomóc :(
×
×
  • Create New...