jak nikt się nie odezwie z ogłoszeń to może poprosić którąś z cioteczek o ogłoszenie w DZ? wiem ze któraś dziewczyna z Krakowa zgłasza...allegro też potrzebne, jak cioteczko Lobaria nie zrobisz to ja poprosze cioteczke Bora1 ;)
swoja wplate po 10tym wysle