Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. jak naprawdę chcesz mu szukać domu to podeślij tekst i zdjęcia, zrobię mu ogłoszenia
  2. a co się stało?
  3. dawno mnie tu nie było ale z wielka przyjemnością oglądam zdjęcia "świętej trójcy";):loveu:
  4. Lobario a może poogłaszać go np na W-wę albo Kraków? fakt że to dość kawałek, ale może i domek fajny by się znalazł?
  5. na fb nazwa wydarzenia zmieniona że szukamy deklaracji na dt już jakiś czas temu ale odzewu zero... tu też trzeba zmienić;)
  6. 1/4 z bazarków na długi to dobry pomysł, reszta na bieżące potrzeby. A stałe deklaracje też wg mnie na bieżące typu transport, leki, sterylki
  7. też jestem ciekawa co u ASika:) z tego co wiem to najszybciej dowiedzieć się news'ów dzwoniąc do Klaudii
  8. przy leczeniu dalas pytajnik przy kwocie, moze zaznaczyc ze ustalane indywidualnie po rozmowie na watku?
  9. właśnie jakbym miała taką osobę to bym już dawno Bingusia "tam" podrzuciła. Można zmienić opis że zbieramy deklaracje i spisać ile wyjdzie...ale wszędzie gdzie dt z domowymi warunkami to również z innymi psami...
  10. jak tylko powstanie watek to tez poprosze o link:) w miare mozliwosci sluze pomoca psiakom:)
  11. na drugim wątku napisane było, że nie widzieli wyżlicy:(
  12. dobrze że to tylko chwilowe niedomaganie!!
  13. obiecałam ogłoszenia to je zrobię!! fakt pusto tutaj:( zaraz idę pisać tekst a wieczorem w pracy zrobię ogłoszenia. Poproszę na PW tel do siebie i mail
  14. Nutusiu czekam na wątek Twoich nowych tymczasowiczek:) powodzenia i wielki szacun dla Iwoni i reszty!!
  15. może ktoś z ogłoszeń sie odezwie...
  16. [URL]http://tablica.pl/oferta/bingo-mial-wygrac-los-na-loterii-niestety-do-tej-pory-mu-sie-nie-udalo-IDM7Pb.html[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=356443062&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ356443062MXGuidMZ13598c93-a0a0-a20b-2711-51ecffff724aMXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0AAAABACExMzU5OGM5YWFjYy5hMjBiMjc0LjkzYmMuZmZmZWYyOGQAAAABAAAAABU%2B47YA3mDZCkvnYYfZPG7BTc8xnFwsFsw*&wmid=356443062"]http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=356443062&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ356443062MXGuidMZ13598c93-a0a0-a20b-2711-51ecffff724aMXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0AAAABACExMzU5OGM5YWFjYy5hMjBiMjc0LjkzYmMuZmZmZWYyOGQAAAABAAAAABU%2B47YA3mDZCkvnYYfZPG7BTc8xnFwsFsw*&wmid=356443062[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20714593_bingo_mial_wygrac_los_na_loterii.html[/URL] [URL]http://sloniu.pl//9/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/24839-Bingo_mial_wygrac_los_na_loterii_wciaz_czeka_.html[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/657698-bingo_mial_wygrac_los_na_loterii_wciaz_czeka.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=104807&title=bingo-mial-wygrac-los-na-loterii-wciaz-czeka[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/94715/Bingo-mial-wygrac-los-na-loterii-niestety-do-tej-pory-mu-sie-nie-udalo.../[/URL] [URL]http://katowice.lento.pl/bingo-mial-wygrac-los-na-loterii--wciaz,300762.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bingo-mial-wygrac-los-na-loteriiwciaz-czeka-id36656.html[/URL] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25341,bingo-mial-wygrac-los-na-loterii-wciaz-czeka-.html[/url]
  17. jakie ona ma smutne te oczęta ;(
  18. trzymam kciuki, z takiej ilości musi być odzew!!
  19. a Mila rozchorowała sie po sterylce czy to z czegoś innego? Zdrowiej kochana!!
  20. ze łzami wzruszenia sie czyta takie wspaniałe wieści:) Gratuluję nowej rodzinie slicznej Emi;)
  21. jaka ona śliczna:loveu: i jaka zarośnięta:cool3:
  22. trzeba się zapytać Pana czy poczeka ale te kilka dni to przeciez niedużo dla kogoś komu się psiak spodoba;)
×
×
  • Create New...