Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='Klaudus__'][I]Nie wiem czy Państwo się nie uduszą - bo to taki brudas jest,że masakra.[/I][/QUOTE] Biorąc psa ze schroniska ludzie chyba się z tym liczą;) wykąpią i będzie piękniejszy niż teraz:)
  2. jakie smutne oczy ma:( tacy ludzie powinni mieć zakaz posiadania zwierząt jak mu juz jedne odebrali!!!!
  3. Zaglądając do Rafcia zapytam się Ciebie Maciu o finanse. Z bazarku przepisowego brakuje 2 wpłat, dziewczyny pisały, że będą później, przesłać Ci teraz to co mam czy czekamy na całość (nie jestem w stanie powiedzieć ile...)
  4. nie chce mysleć co ona przeszła że tak się boi... Porównując wiekszy strachulec z niej od Pchły?
  5. To teraz juz wiem jak będzie wyglądać pies moich rodziców po strzyżeniu;)
  6. [quote name='Anula']Ach,nie wiedziałam,że to jest gazik,na fotkach wygląda jakby miał zwiniętą skórę i zszytą na okrętkę.Dzięki za wyjaśnienie. No a muchy to przecież musi coś chłopak robić.[B]Moja tymczasowiczka też uwielbia wszelkiego rodzaju owady a więc muchy w chałupie nie uświadczysz.[/B][/QUOTE] Moja sucz osobista tak ma, coś zabzyczy a ona juz lata po całym mieszkaniu szukając:D tylko prawie nigdy nie upoluje bo za mała jest, mix pekina;)
  7. Iwoniu a dlaczego Sznufi u Ciebie? myślałam że ten DT na dłużej... Nawet nie chce myśleć o wakacjach i ogromie porzuconych psiaków:( najgorsza jest bezsilność, tym bardziej moja, nic nie dam rady pomóc, a tak bardzo bym chciała...
  8. taaak jak się poznał na Maci to nie będzie chciał uciekać;)
  9. Rana po amputacji chyba nigdy ładnie nie wygląda, ale ważne, żeby chłopak szybko doszedł do siebie!
  10. [quote name='Avilia']Z wieści od Elik oczywiście jesteśmy jak najbardziej za;) Państwo zrobilii na nas dobre wrażenie już przez telefon,a wizyta tylko to potwierdziła:) Także DONek może pakować walizki.[B]Państwo wyrazili także chęć przyjechania po chłopaka osobiście[/B]-co nam wiele ułatwia:)[/QUOTE] To dobrze świadczy o domku:)
  11. śliczny zwierzyniec:) Dinka ma zawsze takie wystraszone oczka?
  12. Przepraszam, że teraz mało zaglądam i mało pomagam ale mam sajgon w pracy a w domu pracy dobrego neta:( Idę na bazarek póki mam minutkę;)
  13. Dziękujemy Elik za sprawdzenie domku:) czekam na więcej informacji od Avilli:)
  14. wydoroślała Sarenka:) a Gucio co taki wystraszony?;)
×
×
  • Create New...