Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. trzymma kciuki za Sznufi i Korcię:) idę na bazarek popatrzeć:)
  2. jak nie to trzeba będzie zrobić ogłoszenia na inne województwo np, teraz robiłam na Wrocław, na jakie jeszcze tam blisko i adopcyjne można robić?
  3. Tytul trzeba zmienic ze w DT i ze zbieramy na karme i weta
  4. [quote name='Gosiapk']Proponuję zdjęcie Adusia i Neli przsyłane droga elektroniczną :)[/QUOTE] te z rancza:)
  5. Myślę że Sarenka już po cieczce lub końcówka i można by było ją ogłaszać ale to musisz sie Krakowianko zapytać Iwoni:)
  6. z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226662[/url] dla Rafa uzbierałam dzięki fantom od b-b i sylwija 266,80zł, przelałam 267zł:) jak dojdzie (a dopiero 11tego bo tak bank puści przelew;/) to potwierdźcie na bazarku:) Co tam u Raficzka? dalej zazdrośnik pilnujący Pani?;)
  7. [quote name='Klaudus__'][I] Miałam o chłopaka obiecujący telefon. Trzeba kogoś konkretnego na wizytę z miejscowości Inwald między Wadowicami ,a Andrychowem. DOŚĆ PILNA SPRAWA[/I][/QUOTE] miałam na bazarku kiedyś osobę z tamtych okolic...tylko nie wiem czy ona robi p/a... black sheep z Suchej Beskidzkiej [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/9022-black_sheep[/url]
  8. Niech Iwonia teraz jak najwięcej odpoczywa!! jakby tylko ten domek dla Sznufi wypalił to byłoby super super:) Czekam z niecierpliwością na bazarki, dla piesków wojtusia i Iwoniam, szczególnie firanki;) tylko, że ja w czerwcu ni złotówki nie wysupłam...ale może kogoś namówię na sponsoring;)
  9. to jest aż niebywałe że Mufka tak szybko doszła do siebie!! super Doktorzy i super Nutusia:)
  10. teraz juz trochę opanowana bestyjka:) na zdjęciach jak anioł wygląda:) dobrze że trafił do Karilki:)
  11. Ja niestety tez mam problemy z netem i kompem, zasilacz padl, internet tylko w komorce wiec na razie ogloszeniowo nie dam rady pomoc:-( Lu gosiak super ze labek tak szybko znalazl domek Misiek nad tym dobermanem i tym drugim brazowym(jest jeszcze on w Olkuszu?)myslalam od samego poczatku ale nie wiem czy sa jakies dobermanowe fundacje,fora?bo jak tak to trzeba go tam wrzucic
  12. [quote name='ewu']On zachorował na polu. Oby nie od kleszczy... Może coś zjadł. Jejku żeby ktoś go jurto zawiózł.... Jak będzie zdrowy , to go zatargam na plecach do tego Wrocławia.[/QUOTE] Ja raczej skojarzyłam, że "życzliwi ludzie" mu coś nie do zjedzenia podrzucili... Ja niestety też nie na miejscu jestem a do tego non stop problemy z samochodem mam...
  13. ja nie wpłaciłam za maj ale mam totalny dołek, dopiero lepiej będzie w sierpniu wtedy wpłacę zaległe ok? bo na razie nie dam rady:( idę podrzucać bazarek!
  14. trzymam kciuki za wyciągnięcie z tamtego miejsca wszystkich!! Przy okazji po znajomości ;) zaproszę na bazarek na Smutka z Pszczyny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/url]
  15. Jak chciała obejrzeć to mógł się wybrać na wycieczkę do Łodzi;) Przy okazji po znajomości ;) zaproszę na bazarek na Smutka z Pszczyny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/url]
  16. Trzymam teraz kciuki za domek:) Przy okazji po znajomości ;) zaproszę na bazarek na Smutka z Pszczyny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/url]
  17. Mam nadzieję że w moczu wszystko ok u Marianka wyjdzie:) Przy okazji zaproszę na bazarek dla Smutka wyciągniętego z Pszczyny, teraz we wspaniałym DT, na opłacenie jego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/URL]
  18. ona jest faktycznie maleńka:) Przy okazji po znajomości zaproszę na bazarek dla Smutka wyciągniętego z Pszczyny, teraz we wspaniałym DT, na opłacenie jego: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867
  19. to teraz dużo sił dla Iw życzę, na pewno Natalka jej osłodzi życie:) o przepraszam- Wam Maćku:) Przy okazji po znajomości zaproszę na bazarek dla Smutka wyciągniętego z Pszczyny, teraz we wspaniałym DT, na opłacenie jego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227867[/URL]
  20. Witam na swiecie nowego dogomaniaka:-) pozdrowienia dla rodzicow i zdrowka dla dzieciaczka:-)
×
×
  • Create New...