Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='Avilia']Jeszcze nie.Jeżeli o niego chodzi to musimy zaopatrzyć się w kaganiec i dopiero spróbujemy z nim podejść do psów.Może uda nam się jutro.[/QUOTE] To na razie w tekście do ogłoszeń nic na temat innych zwierząt nie piszę, jak coś to telefonicznie lub mailowo odpowiecie na pytania:) pamiętajcie by aktywować ogłoszenia popołudniu;)
  2. Wstępny tekst jest taki, jak coś trzeba zmienić, dodać to piszcie, ja popołudniu będę ogłaszać: [B] Owczarek długowłosy Argos szuka domu na zawsze![/B] Argos to 1,5 roczny DON (długowłosy owczarek niemiecki) po rodowodowych rodzicach. Jest grzeczny i ułożony, doskonale chodzi na smyczy. Wychowany w domu, został oddany do schroniska ponieważ "capnął" dziecko. Nie wiemy czy tak było na prawdę, szukamy jednak domu bez dzieci. Argos zaszczepiony i wykastrowany czeka na swoją nową rodzinę w schronisku na Śląsku. Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna. Nie wydajemy psów na łańcuch. Kontakt: tel. 785 549 189 mail: [email][email protected][/email]
  3. czy wiadomo już coś o stosunku do innych psów/suczek bo klecę tekst do ogłoszeń... Imienia DON-ek nasz nie ma...wstępnie Argos go nazwę do ogłoszeń (w mitologii greckiej pies Odyseusza; symbol psiej wierności)
  4. dobrze że jest mu lepiej niż było!
  5. trzeba rozgłaszać to na jakichś lokalnych stronach...bo tu z Jaworzna aktywne tylko my jestesmy...a całe dogo i tak zapsione...
  6. już zmieniam ten post;) trzymam kciuki, mam nadzieję, że była to wizyta jakiejś dziewczynki:)
  7. Powodzenia dziś na drogach dla Rafiego i osoby przewożącej:)
  8. [quote name='mmd']Wysłałam przed chwilą przelew z tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226035-ZAKO%C5%83CZONY-liczymy-i-dzi%C4%99kujemy-%29-Pr%C3%B3bki-perfum-na-sterylk%C4%99-Tuni"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226035-ZAKOŃCZONY-liczymy-i-dziękujemy-)-Próbki-perfum-na-sterylkę-Tuni[/URL] 330 zł na Tunię :) [B]Po niedzieli nowy bazar[/B] :diabloti:[/QUOTE] Czekam, chyba się już uzależniam;)
  9. Baloniarki i Skarbonka-To wspaniała pomoc:) Idę na bazarek:)
  10. ja w onkach słaba jestem ale na wszelki wypadek wkleiłam, a nóż widelec... a spojrzał ktoś na podobieństwo wyżła? Z Olkusza [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7217/7133245171_808a2e98a6.jpg[/IMG] Poszukiwana: [IMG]http://srvimg15.tablica.pl/images_tablicapl/14545059_2_644x461/zaginela-suczka-wyzel.jpg[/IMG] Ogłoszenie dodane 14kwietnia ale nie wiem kiedy zaginęła...bo ta w Olkuszu długo dość chyba była i to z młodymi;/ mało prawdopodobne podobieństwo ale też wkleiłam... P.S. Iwonia dopiero teraz zauważyłam, że mój post 9 "przeszkadza" w redagowaniu pierwszej strony, może poprosić moda o przepisanie na Ciebie?
  11. a czy to nie ta sama wyżełka? [URL]http://tablica.pl/oferta/zaginela-suczka-wyzel-IDZ1PJ.html#d10c8d2c;r:4;s:[/URL] Patrzę czy ktoś dobków albo bernardynki nie szuka a znalazłam jeszcze takie coś: [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,16226,Zaginiony,Miedziana_Gora,Silny.html[/url] [IMG]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/mini/16226_1_1335203963.jpg[/IMG] czy ten owczarek nie jest podobny do tego po prawej [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7261/6987146340_700a69972e.jpg[/IMG]
  12. ten ponton do spania uwielbiają wszystkie "Twoje" psy:) Śliczne zdjęcia:) Pchełka wzruszająca:)
  13. Javena stałe są stąd czy z fcb? trzeba głośno krzyczeć że nie ma jeszcze wszystkich wpłat stałych na Śnieżka, może po prostu ludzie zapomnieli?
  14. rozsyłałaś wątek? czego oprócz dt potrzebujemy?
  15. [quote name='Malgoska']tą bernardynkę może by zgłosić do fundacji bernardyny?[/QUOTE] czytałam że Bernardyny mają straszne przepełnienie i ani jednego wolnego dt, raczej ogłaszać ją trzeba... Znowu tyle psiaków w Olkuszu...łzy się w oku kręcą...a ten doberman to zadbany, niedawno pewnie miał dom, nie szuka go nikt? sprawdzę!! brązowego nie ma zdjęcia?
  16. Gufiś jest kapitalny!! a jaki duuuży już:) Tunia przesłodka:) A Mikrus to się juz chyba zadomowił na szkoleniu...
  17. śliczne nieporadne kociątko Ikusiu:) Fiord na pewno załapie że Pani wraca, tym bardziej, że w DT się tego uczył:)
  18. ja też uważam że jest piękny:) dziś mam gości ale jutro zabieram się za ogłoszenia!! napiszę że kastrowany żeby nie dzwonili pseudo!
  19. Czytałam na olkuskim wątku, że Tunia mimo sterylizacji przechodzi ciążę urojoną- biedactwo:shake:
  20. [quote name='Macia']Bardzo dziękujemy! Mamy propozycję transportu do Poznania jutro. Koszt ok. 270 zł. Zaproponowała go Abrakadabra i dodała, że na pieniądze może poczekać do końca maja. Myślę, że jest to bardzo dobra propozycja.[/QUOTE] Ja też myślę, że to dobra propozycja:)
  21. Bardzo dziękuje za allegro:) ide podnosić bazarek ale proszę też o pomoc przy rozsyłaniu, bo dziś mam gości i sama muszę coś przygotować więc i czasu mało;/
×
×
  • Create New...