Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Iwoniu to poczekam na sesję Seji i jutro w nocy zrobię ogłoszenia:) jak np dla Sarenki albo Kory potrzebujesz to też mów:) A tak się nieśmiało zapytam rozmawiałaś z Panią od Kostki dla której robiłam PA w Mysłowicach? jak jej tam jest? ;) Sznufi i Seja to ślicznotki:) sama był takiego pieska chciała, ale na razie na 2giego pozwolić sobie nie mogę...choć muszę Ci się Iwoniu pochwalić, że Twoje rady pomogły i moja szkodniczka Luna już tylko czasami i to na wielkie psy szczeka ze strachu!! A Twojemu dzidziusiowi się nie spieszy na świat co?
  2. [quote name='tobciu']To jak z gotowością do poprowadzenia bazarku ? :) To może Justyna Ty :) Zanim fanty dojdą do Ciebie, akurat minie tydzień :) To jak ?[/QUOTE] to ok:) na PW wysyłam adres:) myślę że na początku czerwca z nowym transferem jak najbardziej mogę zrobić:)
  3. ja niestety odległość za dużą od Olkusza mam by ktoś zainteresował się byc tam wolontariuszem...pomijając fakt że u mnie w mieście bezdomnymi nie ma się kto opiekować, TOZ działa jakby nie działał, schroniska/przytuliska brak... Ogłoszenia Seji zrobię:) poczekam na zdjęcia:) a tekst wezmę ten wczesniejszy, może jest akurat na 1 stronie?
  4. [quote name='Ellig']Justyna, Muszka byla na DT u Nutusi razem z Pchełką, u mnie tylko nie caly jeden dzien spedzila, teraz jest na DT u pani Danusi:)[/QUOTE] chodziło mi o tymczasowiczów Nutusi:) bo Bobisia tak jakby tez tymczasowała;)
  5. A ta zmiana Seji to na gorsze?:( Iwoniu czy można ponownie ogłaszać Seje? mam od niedzieli nocki więc moge pomóc:) niesmiało też zapytam, jeśli to nie tajemnica, z jakiego powodu wróciła do Ciebie?
  6. ja mogę zrobić ale też dopiero jak kończe obecny, czyli za ok tydzień... a może Mazowszanka? ona robiła wcześniej Czarusiowi 2 bazarki i duzo kasy z tego było:)
  7. takie obrazki/filmy Twoich byłych tymczasowiczów to miód na serce!!
  8. faktycznie niedużo policzyli:) dobrzy doktorzy:loveu:
  9. mam teraz nawał pracy w pracy ale do końca tygodnia na pewno ogłoszenia Pumki zrobię!! obiecuję:) biedny smutasek:(
  10. [quote name='Gosiapk']Jesteś niesamowita Basiu. :loveu:[/QUOTE] podpisuję się pod tym:)
  11. [quote name='iwoniam']Chyba już jesteś w pracy, bo nie odbierasz :( O uwadze nie wiem, miejmy nadzieję, że ostatnia interwencja coś pomoże. Zdjęć mamy szczeniaczków na razie nie załączamy, bo jest ona nadal bardzo wystraszona i zdjęcia nie nadają się i tak na wiele. Mama także została odrobaczona. Szczęściara robi ogromne postępy. Jest nadal mocno przerażona, ale jesteśmy dobrej myśli. Czy ktoś ma informacje o jakimś DT w Krakowie i/lub okolicy?? Dziś sporo zwierzaków przyjechało z Ostrowca do mordowni.. Dramat, który nigdy się nie kończy..[/QUOTE] Już poprawiam swoją gafę...pomyliłam TVN z TV Kraków;/
  12. przeklejam z fcb [h=6][SIZE=2][URL]http://www.telewizjaleszno.pl/film.php?id=5709&str=2[/URL][/SIZE][/h]
  13. ale sliczna Pchła:) czytałam że Muszka tez dobrze znosi rekonwalescencję po operacji:) tak trzymać zwierzaki;)
  14. [quote name='Alojzyna']nie wiedziaam, że może być miejsce gorsze od Olkusza i na dodatek działające pod szyldem fundacji [URL="http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.470411989640972.128346.167663849915789&type=3"]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.470411989640972.128346.167663849915789&type=3[/URL] :([/QUOTE] ostatnio o tym miejscu była UWAGA w tvn i chyba nic nie pomogło:( upsss widziałam to jednak w TVP Kraków a nie w TVN-ie, ale jeśli ta kontrola nic nie pomoże to może warto zgłosić do Uwagi?
  15. mi też film sie podobał:) może tu też wkleić link?
  16. witajcie:) ja cierpię teraz na brak neta:/ chwilowo w pracy mogę korzystać... rozliczenia bazarku zrobione:) jak wszystko dobrze pójdzie to z obu bazarków Macia podeślę dla Rafa ~400zł:loveu: a za operację amputację masz już z lecznicy rachunek?
  17. [quote name='Gosiapk']Szanowne dogociocie, Bardzo proszę o przelanie zaległych grosików za transport Władzia na konto Basi na rzecz szczepień Jedyneczki/Dineczki, która wraz z Władziem dojechała do Basi :)[/QUOTE] Napisz dokładnie ile to było:)
  18. To teraz siedzę jak na szpilkach i czekam co Wojtuś napisze...
  19. mam nadzieję, że u Iwonki wszystko ok!! Cieszę się również z wyciągnięcia Lisi, domku dla Pchełci:) A co do sterylki Adelki i Staruszki to może finanse uzyskać z jakiegoś bazarku?
×
×
  • Create New...