Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Predzej bym wyrzucila tesciowa niz psa!Biedny Toficzek. Wspolczuje tez problemow zdrowotnych Gizy I Diabelka I trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia(w takich momentach strasznie zaluje ze nie mam milionow na kponcie...)
  2. Dobrze zmieniony ten tekst:-)zmozna zwiekszac szanse na domek Czoko ogloszeniami tatankas;-)
  3. Slodki jak czekolada Czoko szuka domu Czoko to dostojny pies w kwiecie wieku(7-8lat). Jest bezproblemowy-spokojny i bardzo grzeczny, nie niszczy, nie ciagnie na smyczy oraz zalatwia sie na zewnatrz. Sam sobie znajduje miejsce i odpoczywa. Przyjacielsko wita sie z wszystkimi suczkami, na psy i koty nie zostal sprawdzony. Czoko to 20kg czekoladowego szczescia, ktory czeka ma odpowiedzialnego wlasciela. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Pies nie zostanie wydany do budy ani na lancuch. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Krakow Kontakt: Iwona 515192985 [email][email protected][/email] NIE WIEM JAKI ma stosunek do kotow i samcow wiec jak ktos wie wiecej to mozna dopisac;-)
  4. [quote name='tatankas']Dawaj tekst i zdjęcia to też mu zrobię,tyle ogłoszeń robiłam dla was płatnych,że jak zrobię kilka bezpłatnych to się nic nie stanie ;)[/QUOTE] Na tej stronie troche wyzej sa zdjecia Czoko, tekst musze sklecic bo Iwonka tylko maly opis dala. Zaraz zbiore to w calosc:-)
  5. Dawno nie bylam na watku insektow, biedna Pchelka. A Czoko jak nie dam rady zrobic ogloszen sama to zamowie mu gdzies;-)
  6. odnowiłam Pumie ogłoszenia na: olx.pl lento.pl swistek.pl tablica.pl gumtree.pl alegratka.pl sloniu.pl dorobiłam na: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58212,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/58847.html[/URL] Potrzebuje adres mailowy na nowe ogłoszenia bo na swoim robić już/dublować nie mogę...
  7. to ja Iwoniu poczekam na instrukcje kogo ogłaszać, bo dziś, teraz jestem u rodziców, ale może jakiś jeden dzień też sie wymsknę do nich porobić ogłoszenia;)
  8. Ja tez nie wiedzialam ze az tyle psiaczkow jest i to nieogloszonych...komp moj dalej niezdatny do uzytku, w pracy nie bardzo moge robic ale moze choc w jeden dzien podjade do rodzicow i cos porobie ogloszen. Iwoniu oprocz Erysia kto pilnie do oglaszania?podaj mi choc posty gdzie opis i zdjecia sa to latwiej mi besdzie niz przekopywac sie przez caly watek...
  9. Moze trzeba od razu w ogloaszeniach pisac ze preferowany dom z ogrodem bo Czarus jest energicznym psem?
  10. Wrocilam z urlopu i liczylam na jakies adopcje...a tu niestety i jeszcze ta informacja o Mufce, az sie poplakalam...niestety dalej komp nie naprawiony i nie mam jak pomagac:-( Iwoniu choc woirtualnie trzymam za Ciebie i Twoj zwierzyniec kciuki
  11. Wyrazy wspolczucia dla Ani i Pawla oraz dla Nutusi. Straszna tragedia...badz szczesliwa Mufciu tam za TM [*]
  12. Witajcie. Dopiero teraz mialam czas wejsc na zaproszenie. Sliczny on jest na swoj sposob:-) na razie finansowo nie pomoge, moze po wyplacie cos na bazarku wypatrze;-)
  13. Doczytalam o tym ze collie zlapany tylko troche pozniej, trzymam kciuki za jego zdrowie Iwoniu tylko ze na firmowym komputerze pokazywalo mi jak wchodzilam na forum file not found:-/na komorce dziala
  14. Bardzo sie ciesze ze Sniezek znalazl swojego ludzia:-)to dzieki Karilce i jej pracy z Bialasem, dzieki:-)
  15. Po pierwsze bardzo sie ciesze ze Mikrus MA DOM:-)Po drugie trzymalam kciuki za poszukiwania OC ale nie moglam tu wczesniej wejsc, cos dogo nie pozwalalo:-(po trzecie strasznie mi przykro Ikusiu ze nie znalazlas szczeniaczka, tez mam nadzieje ze jest bezpiecznyI po czwarte to tak juz na marginesie jak piszecie o kotach to Iwoniu pisalam tu kiedys o kotce z mlodymi u mnie w pracy i zaraz po tym znijnela i juz sie nie pokazala:-( tez mam nadzieje ze nic jej nie jest bo odkad pracuje tam tj 5lat ona zawsze na jedzenie czy w zimie wracala...Iwoniu jak tylko bede mogla robic ogloszenia to pomoge!!
  16. ja tez powiadomiłam PH ode mnie z pracy który tam jeździ, jak tylko go zobaczy to da mi znać
  17. no właśnie, też bym chciała wiedzieć jak pa, można na pw jak to tajne...
  18. [quote name='Alojzyna']kociaki są na działkach w Chrzanowie (Kąty) złapanie ich teraz jest absolutnie niemożliwe. One mieszkają na stryszku w altanie u sąsiada a tam nie ma wejścia (na strych). Ja na działkę sąsiada przechodzę przez ogrodzenie - on o kotach nic nie wie, bo przyjeżdża tam raz na miesiąc z całą rodzinką i psem a wtedy kociaki się chowają. Staram się je przyzwyczaić do siebie - mówię do nich, wtedy na mnie patrzą, ale jak zbyt gwałtownie się ruszam lub przechodzę przez ogrodzenie to zmykają na stryszek. Zupełnie nie mam pomysłu jak je oswoić i złapać :( Jutro na działki pojedzie ze mną Diana, która zajmuje się kotami - może coś wymyśli...[/QUOTE] Jakbyś potrzebowała pomocy w złapaniu czy czymś podobnym to pomogę bo ja z Jaworzna:) tylko przetrzymać w ramach dt nie mogę:(
  19. ja i tak Cie podziwiam Nutusiu że dopiero dwudziestymktóryś tymczas "został/zostanie" u Ciebie, ja bym chyba nie mogła być dt, pomijając wszystkie inne przeszkody...
  20. [quote name='Lobaria']A nie wysłałam???? Wydawało mnie się, że tak, pieniażki dotarły, Czarek pięknie dziękuje :) Sprawdziłam - potwierdziłam na bazarku 26.06, tylko tu nie wpisłam...[/QUOTE] wiesz że mi tego nie pokazywało tylko że ostatni wpis od poprzedniej osoby...ech:( nieważne, ważne że potwierdzone, sorki za kłopot
  21. Małgosiu ja też poczekam, nie martw się, nie popędzam:):) tylko się doczekać nie mogę;)
  22. Loxi to starsza wieksza siostra Saruni, a Gaja bardzo ujela mnie za serce<3 Pani od sobowtora Sarenki sie nie odezwala i niiestety ja nie licze juz na odzew:-/ Iwoniu slicznie wygladasz:-) ja czekam na bazarek z firankami;-)
  23. przypominam się że musze mieć potwierdzenie dotarcia pieniążków na bazarku Lobario:)
×
×
  • Create New...