Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='Kama83']jesli nie jest to schron nalezacydo osoby prywatnej i finansowany ze srodkow tej osoby, to jest to miejsce publiczne, a wiec kazdy moze wejsc, nagrac film, zrobic zdjecia... Anetta, skorzystam z rady na pw[/QUOTE] to jest prywatne schronisko...:( ale nie o tym tutaj...Saba najważniejsza u Michelle wiem że jest (a przynajmniej niedawno było) wolne miejsce tylko czy weźmie ją? Do Amoka dzwoniłaś, wiem, że tam za 300-400 zł psa z dogo można umieścić
  2. niestety finansowo nie pomogę... ale co schroniska to jest dużo wiele miejsc i pseudoschronisk gorszych od Sosnowca, tam są przynajmniej wolontariusze którzy wyprowadzają psy na spacery!! w M-cach nawet tego nie ma, a pseudo-schron w Olkuszu-tam nawet wejść zdjęć zrobić nie można...
  3. [quote name='Malgoska']dziękuje bardzo, wszystko mam.[/QUOTE] trzymam kciuki za Twoją Sonieczkę!
  4. Malgosia wysłałam w końcu paczkę dzisiaj:) Iwoniu a co z Leonem od Bergi? masz jakieś zdjęcia by poogłaszać?
  5. dziś ogłoszę bernardyna i Sonie, może i tego pekińczyka z Olkusza mi się uda, bo z plaskatych nie ma odzewu. Może dzięki ogłoszeniom znajdzie dom!! Napiszę że nic o nim nie wiemy bo "tam" siedzi...
  6. Kociaki: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja sloniu.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajenczyna.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kocieta-do-wyboru-do-koloru-adopcja-id48042.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/kocieta-do-wyboru-do-koloru-adopcja.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/kocieta-do-wyboru-do-koloru-adopcja-21147461.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/122146/Kocieta-do-wyboru-do-koloru-adopcja/[/url]
  7. a nie będzie dla niego traumą zmiana miejsca znowu?
  8. [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/553923_140551206086712_958174652_n.jpg[/IMG] Pisałam już na facebook'u, ale i tu nie zaszkodzi. W jaworznie znaleziono, młodą suczkę, nie wydawaliście takiej do adopcji? Ma chip-939000010291917
  9. Alma, Astra i Apis: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/122094/3miesieczne-szczeniaczki-do-adopcji./[/URL] tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,60359,Lw==.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/3miesieczne-szczeniaczki-do-adopcji-21146223.html[/URL] sloniu.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajenczyna.pl-aktywacja [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/3miesieczne-szczeniaczki-do-adopcji-id48022.html[/url] kokosy.pl-aktywacja [url]http://krakow.lento.pl/3miesieczne-szczeniaczki-do-adopcji-,536721.html[/url] tlenek.pl-aktywacja petsy.pl-aktywacja olx.pl-moderacja
  10. dobrze że mu zostały zaskórniaki:)
  11. Iwoniu dużo czarnego u Ciebie:) Te kotki też do adopcji? Bernardyna i Sonie też ogłoszę tylko muszę chwilę czasu znaleźć z którym strasznie ciężko teraz jest...
  12. Iwoniu ja mam słabość do pekinów...jak bym tylko mogła to bym wzięła drugiego pieska...ale niestety:( Goldena z Olkusza wrzuciłam na fundacyjne strony!
  13. rozmazane ale widać że już nie taki chudy:) TOZ daje im karme?
  14. Zdrówka dla psiaczków Malgosia!! Paczka jeszcze nie wyszła bo jestem unieruchomiona, samochód się zepsuł i nie wiadomo kiedy na chodzie będzie:(
  15. czytałam właśnie o tym!! to jest karygodne!! gdzie jest Korczyńskiego w J-nie>? jaka dzielnica>?
  16. [quote name='bora1'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fe6dd6630e45528.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1746/3fe6dd6630e45528m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/793bc9c98f5e73ee.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/267/793bc9c98f5e73eem.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0897bc10bd8faa8d.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1740/0897bc10bd8faa8dm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dt od poniedziałku, potrzebny 3dniowy tymczas!!
  17. Mecka cały czas myślałam o tym biednym psie:(;( ale nie miałam do Ciebie numeru żeby zadzwonić i zapytać czy coś wiadomo:( Póki nie zaczniemy walczyć o schronisko lub choćby tę ewidencję psów z Jaworzna nic się nie zmieni:( tylko ja nawet nie wiem jak się za to zabrać;/ Bora1 to ta sunia co ma 6m-cy?
  18. Iwonko tego pekińczyka z Olkusza rozgłosiłam na plaskatej strone fb, mam nadzieję, że coś się załatwi. Na zdjęcia "Twojej" pekinki poczekam i ogłoszę, póki co wezmę się za kociaki i szczeniaki, tylko nie wiem czy dziś zdąże bo znowu świece w samochodzie mi urwało i do mechanika muszę jechać... Malgosia juz na bank dzis wysyłam paczkę:)
  19. ale nie każda SM jest taka sama...w końcu to "tylko ludzie"...
  20. [quote name='togaa']Właśnie o tym samym myslałam. [SIZE=3]Kto chętny na weekend z[B] Leonkiem [/B]?.[/SIZE] Prośba też o przemyślane decyzje i mierzenie sił na zamiary...[/QUOTE] Ja jestem blisko Sosnowsca ale właśnie te siły...nigdy nie opiekowałam się niepełnosprawnym psem i boję się że sobie nie poradzę albo mu krzywdę zrobię...druga sprawa musiałabym zapoznać go z moją suczką która nie wszystkie pieski akceptuje bo sie po prostu boi...i po trzecie czy weekend w bloku nie będzie uciążliwy dla takiego psiaka:(
  21. Dostałam informacje od TOZ-u w Jaworznie, że domów tymczasowych poszukują kociaki, 12kociąt, najmłodsze 3tygodniowe...nie znacie kogoś kto może pomóc. U mnie niestety nie ma gdzie, Luna nie "przepada" za kotami:( w razie potrzeby przetransportuje je!!
  22. jest tylko informacja na fcb ze straz miejska zawiozla go gdzies do hoteliku...do d... z takim czyms...wstyd mi za to miasto!
  23. [quote name='Malgoska'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231220-Przygarn%C4%99-m%C5%82od%C4%85-spokojn%C4%85-suczk%C4%99-%28pieska%29-z-Krakowa"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231220-Przygarnę-młodą-spokojną-suczkę-(pieska)-z-Krakowa[/URL] pani chce przygarnąc pieska:)[/QUOTE] Korusie albo szczeniaki z domowego zoo Iwoni bym tam wkleila
  24. Potrzebuje wiedziec jakiej wielkosci jest en mix pekinczyka i ile mniej wiecej wazy, tyle co normalny pekin ok 5kg czy wiecej?
×
×
  • Create New...