Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. No to Jokera postaram się dziś ogłosić popołudniu:) Informuję że bazarek dla Rubika uzupełniony i otwarty:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233305[/url]
  2. Iwoniu ja zaglądam, ale nie mam teraz za bardzo czasu pisać:( szybko odrobię się i wrócę tutaj na dłużej z ogłoszeniami:)
  3. [quote name='krakowianka.fr']rozsylalam wlasnie bazarki... ale niekt maja wpisy w profilach.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/35617-Unbelievable[/URL] a ja myslalam ze to jest pro psie forum ;([/QUOTE] bo ta osoba ma cos takiego wpisane na samym początku: "NIE ŻYCZĘ SOBIE wstawiania na moim profilu ogłoszeń dotyczących bazarków, umierających piesków w potrzebie i innych takich, w żaden sposób mnie to NIE INTERESUJE a jak będę chciała dać pieniądze na jakąś "bidę" to do jasnej cholery sama potrafię znaleźć drogę na dział PwP i bazarki."
  4. kto chce to może podglądać mój bazarek na sparaliżowanego szczeniaka Rubika, prawie same duże rozmiary (skończę w nocy:)): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233305-ROBIĘ!!-Butik-małe-i-duże-rozmiary-biżuteria-dla-Rubika-i-Piesków-z-lasu-do-15-X[/URL]
  5. Iwoniu to Nukę chyba w pierwszej kolejności muszę ogłosić... tylko się z bazarkiem na Rubika odrobię!!
  6. [quote name='Malgoska']też jestem ciekawa co przywiózł...[/QUOTE] ja też, ja też:):)
  7. ide w wolnym czasie na bazarki:) Wszystko inne napisałam na domowym wątku;) tu powtórzę tylko, że jesli ktoś chce ogłaszać to niech mi powie to oddam jakiegoś psiaka a póki co wszystkie które mi przesłała Iwonia na maila biorę do ogłaszania:)
  8. czyli Czokuś i Apis razem adoptowane:) Iwoniu w domu po pracy na spokojnie napiszę kogo na pewno ogłoszę:) myślę że wszystkie po kolei, a jak ktos będzie chciał pomóc to niech daje znać, oddam trochę;) szczeniaczki Foki rosną jak na drożdżach:) Kora z Sarcia to zdjęcia z odwiedzin?
  9. Ale super wiesci z domu Kudlatki Torri:-) trzymam kciuki za reszte maluchow
  10. Iwoniu mam czekać na fotki jak Twój tz zamieści, czy szukać na flickr'ze? Cieszę się z domków:) i trzymam za Czokusia kciuki:) to tez sam domek co miał iść z Apisem czy inny?
  11. ja tez zapiszę:) widzę że z ogłoszeniami już działacie, śliczna ma kolorystykę:)
  12. tak jak mówiłam, mogę odciążyć Malgosie i zrobić bazarek z rzeczy Marty ale trzeba by sie zastanowić jak to logicznie zrobić:) a duże ciuszki będą na moim bazarku na sparaliżowanego szczeniaka Rubika tylko jeszcze paczka nie doszła...
  13. to czekam na zdjęcia i zabieram się za ogłoszenia:)
  14. Marta72 a zajęłabyś się wysyłką? bo jakbyś zrobiła zdjęcia i opisy a Ty byś zajęła wysyłką to ja mogłabym zrobić:) albo mogłabys do mnie wysłać to ja bym się tym zajęła tylko że juz jeden bazar w kolejce mam, więc gdzieś za tydzień to by prawie paczka doszła:)
  15. tak na zdrowy rozsądek!! po co "handlarzom" (wg opini [B]wellington) [/B]niepełnosprawny pies??!! I ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, krakowianka.fr tylko tu wstawia prośbę, adopcją psa zajmuje się nie ona tylko Fundacja AUREA, najpierw przeczytajcie wszystko a później bluźnijcie!
  16. Iwoniu nie płakałam tym razem;) tylko się usmiechałam, że krakowianka taka dobra kobieta:) Daisy tez trzeba pomóc:) maleństwa cudowne:):) a co finansów...to idę choć bazarek Malgosi podnieść by więcej dla Twoich piesków było!! Jutro dodam zdjęcia do ogłoszeń Gizy:)
  17. ogłoszenia Sabrinki: tablica.pl-aktywacja na maila krakow.gumtree.pl-aktywacja [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/czarnulka-sabrinka-szuka-domu-21248255.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126929/Czarnulka-Sabrinka-szuka-domu!!/[/url] lento.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61830,Lw==.html[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44468/czarnulka-sabrinka-szuka-domu__/[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5656/name/oddam-do-adopcji-czarnulka-sabrinka-szuka-domu-krakow.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czarnulka-Sabrinka-szuka-domu-id50054.html[/url] krakow.cwirek.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/czarnulka-sabrinka-szuka-domu.html[/url]
  18. [quote name='masza44']Iwoniam , może podeślesz którąś z twoich tymczasowiczek? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232864-Przygarnę-sunię-ok-półroczną-okolice-Krakowa[/URL][/QUOTE] Iwoniam może Mika?
  19. [quote name='Figunia']Iwonko, mam polecenie od Córki przekazania Ci pieniążków (niedużo, ale zawsze jakąś dziurkę może się załata). Podaj proszę nr konta i dane do przelewu. Serdeczności[/QUOTE] Prześlę Ci ja na PW bo nie wiem kiedy Iwonia będzie:)
  20. Zanim Iwonka poinformuje kogo od niej to oglosze Sarbinke:-)
  21. skąd Ci usunęli ogłoszenia Atosa? zrobię nowe:):)
×
×
  • Create New...