Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. Dziś już więcej nie dam rady, jutro kolejne pieski:) Przygotowałam sobie teksty i zdjęcia:) Czyli w kolejności Czoko, Giza i Kora, a potem Eryś? Diabełek? A mam Tuni też jest u Iwoni na dt?
  2. Ponieważ Iwonia mówiła, że szczeniaczki ogłosiła na tablicy, gumtree i morusku to ja pomijam te portale: Alma: [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61563,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/zywiolowy-szczeniaczek-szuka-domu-21228333.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zywiolowy-szczeniaczek-szuka-domu-id49698.html[/url] lento.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajeczyna.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/zywiolowy-szczeniaczek-szuka-domu.html[/url] kokosy.pl-aktywacja [url]http://krakow.swistek.pl/zywiolowy-szczeniaczek-szuka-domu-_168351.html[/url] cwirek.pl-aktywacja Astra: [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczna-astra-prosi-o-domek-21228345.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61565,Lw==.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczna-Astra-prosi-o-domek-id49701.html[/url] lento.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajeczyna.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/sliczna-astra-prosi-o-domek.html[/url] kokosy.pl-aktywacja cwirek.pl-aktywacja [url]http://krakow.swistek.pl/sliczna-astra-prosi-o-domek_168354.html[/url] Apis: [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61564,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/biszkoptowy-apis-do-adopcji-21228341.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Biszkoptowy-Apis-do-adopcji-id49700.html[/url] lento.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajenczyna.pl-aktywacja [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/biszkoptowy-apis-do-adopcji.html[/url] kokosy.pl-aktywacja [url]http://krakow.swistek.pl/biszkoptowy-apis-do-adopcji_168353.html[/url] cwirek.pl-aktywacja
  3. [quote name='Marta72']Jaki piękny CHŁOPCZYK!!!!! cudny!!!![/QUOTE] to Natalka;)
  4. Krakowianko kochana, dziękuję Ci bardzo bardzo:loveu: nie musiałaś tego robić a zrobiłaś!! wielki buziak dla Ciebie i synusia!!:) wrócę do domu i się zabieram do ogłoszeń, właśnie w tym celu kawę piję :)
  5. Tak więc na spokojnie jak wrócę z pracy przeglądnę wątek i ogłoszę:) najtrudniej wśród tylu stron jest szukać zdjęć ale poradzę sobie;) Ikusiu i Fiordzie też nie zapomnę:) a najmłodsze szczeniaczki ogłoszę jak tylko zdjęcie z mamą, choć jedno będę miała:)
  6. ja się zobowiązywałam do ogłoszeń tylko nie wiem których... Alma, Astra i Aspis osobno? Kora? Czoko? Giza?
  7. [quote name='iwoniam']u nas.... powiększyła się rodzina Foka się dziś oszczeniła, jest 7 maluszków + podstawione do karmienia 2 kocięta naszej przyjaciółki Ikusi. Na razie wszystko idzie dobrze. Zdjęcia będą, ale później, Teraz zajmujemy się wielką rodziną i teraz... raczej będziemy tu sporadycznie, bo w naszym maleńkim mieszkaniu mamy już łącznie ponad 20 zwierząt. :([/QUOTE] oooo matko, ile zwierząt...zadzwonię w któryś dzień bys mi powiedziała kogo ogłaszać!
  8. coś te szczeniaczki szczęścia nie mają:(
  9. [quote name='iwoniam']dostałam na PW ten watek od kilku osób jakby ktos dał mu DT to można działać dalej ale... czy jest taki ktoś?[/QUOTE] DT zaoferowała Justa z Tychów i z tego co wiem dojdzie on do skutku
  10. Iwonko gdzies na jakimś bazarku widziałam pakę pluszaków, jak znowu znajdę albo skojarzę kto wystawiał to kupię dla Twoich piesków:)
  11. ooo nie było mnie trochę a tu Aszuni domek sie szykuje, trzymam kciuki za transport:)
  12. Iwoniu mam nadzieję, że mnie nie wyrzucisz za spam, ale dostałam zaproszenie na wątek sparaliżowanego szczeniaka z okolic Krakowa, może ktoś ma pomysły na DT lub coś innego podpowie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALI%C5%BBOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-U%C5%9APIONY[/url]!!
  13. Iwoniu mam nadzieję, że mnie nie wyrzucisz tu ani na olkuskim, ale dostałam zaproszenie na wątek sparaliżowanego szczeniaka z okolic Krakowa, może ktoś ma pomysły na DT lub coś innego podpowie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALI%C5%BBOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-U%C5%9APIONY[/url]!!
  14. widzę że skóra Jokerka szybko zdrowieje, można go już ogłaszać czy tym się "wyżłowaci" zajmują?? Fajna historyjka, czekały na Ciebie?:) Kotki nakarmiłam:) noo jednego;) bo z tego co zrozumiałam po czesku to jeden na dzień?!
  15. [quote name='missiaa']A tak przy okazji, proszę was o nie rozsyłanie zdjęć z Racławic za bardzo na innych wątkach. Bo były robione "bez zgody". a widziałyście tego psiaka? Coś ma z uchem :( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AKlZOdBcW4o/UFY2jJx88wI/AAAAAAAAEXU/CLvjERwUa6w/s512/DSC03293.JPG?gl=PL[/IMG][/QUOTE] a czy Racławice są prywatnym schroniskiem? bo jeśli nie to każdy ma prawo wejść i zrobic zdjęcia... aaa już doczytałam, że to prywatne schronisko...
  16. ja też jej odświeżam te co ja robiłam, z nadzieją, że to pomoże
  17. a ona gdzieś na dogo "funkcjonuje"? skąd ma aż takie poparcie? ja zaraz idę na fcb rozgłosić.
  18. szkoda że adopcja Almy nie wyszła:(
  19. [quote name='missiaa']Słuchajcie, może faktycznie pomóżmy BP..bo wygra ta kobieta..zamiast kandydat z dogo. A wtedy nikt nie pomoże nam gdybyśmy startowali drugi raz. Bo teraz nie mamy szans wygrać...nawet BP które ma już tyle głosów ma coraz mniejsze szanse przy tej kobiecie[/QUOTE] teraz już za późno, ja zagłosowałam, mogę ewentualnie zmienić na facebook'u prośbę o głosy na BP... na mojej tablicy na fcb [url]http://www.facebook.com/justyna.lipicka[/url] wstawiłam na razie prośbę o głosy dla mamy misieek
  20. już mamy 6 ale idę nas zareklamować na fcb :)
  21. Może to głupio zabrzmi ale...Iwoniu zgubiłam się już które pieski mam ogłaszać...wiem, że nie masz czasu, ale jakbyś go choć troszkę (albo ktoś inny obeznany lepiej ode mnie) znalazła to poproszę o spis, samo imię, resztę znajdę:) Współczuję Ci tego wypadku!! Powinni Ci drogowcy za to zapłacić ale oczywiście nie mam co marzyć... P.S. Rzadko piszę ale cały czas czytam
  22. Iwoniu podaj mi link do flickra gdzie masz zdęjcia Arona albo tutaj bo nie umiem znaleźć:(
  23. Szczęściarz: krakow.gumtree.pl-aktywacja pineska.pl-aktywacja pajenczyna.pl-aktywacja [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/duzy-szczesciarz-szuka-szczescia-21197015.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/124492/Duzy-Szczesciarz-szuka-szczescia!/[/url] sloniu.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61111,Lw==.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Duzy-Szczesciarz-szuka-szczescia-id49051.html[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/duzy-szczesciarz-szuka-szczescia.html[/url] lento.pl-aktywacja
  24. [quote name='missiaa']:oops: nie chcę się ludziom aż tak narzucać:( tym bardziej jak ich nie znam.[/QUOTE] ja dostałam od kogoś kogo nie znam na schronisko w BP, ale nie zareagowałam z wiadomych powodów:) dlatego uważam, że warto wysyłać przez PW, jak ktoś nie będzie chciał głosować to że tak brzydko powiem oleje wiadomość...:(
  25. Jak jakaś gmina zgłasza że ma psa po wypadku to chyba licy na to że hycel zawiezie go do normalnego schroniska z wetem... Zaraz dam do podpisu głosowanie na Magdę Szkoda że ja tak daleko bo bym wszystkie warzywa i owoce kupiła :) Coś marnie ostatnio z adopcjami, Kora słodko wygląda, nie była bardziej smutna po spotkaniu?
×
×
  • Create New...