Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. ode mnie tez Misio mam kciuki:)
  2. jakie przerażone maleństwo!! mam nadzieję, że sam wyjdzie i nie trzeba go/ją będzie wyciągać...
  3. co tu takie pustki u naszej piękności??!! do góry Bella!!:*
  4. na razie tylko zaglądam:) postaram sie jakoś pomóc banerek podlinkowany jest?? bo ja inaczej nie umiem wklejać;/
  5. czy On ma jakieś ogłoszenia?? jak nie to mogę zrobić, może choć to mu troche pomoże??
  6. ja tez jestem ciekawa co to za potencjalny domek w Polsce:)
  7. [quote name='ANETTTA']a nie szukaja nowej beniutki[/QUOTE] właśnie mówili coś , że jakby brali pieska to tylko benka:) ale konkretnie z nimi nie rozmawiałam, masz jakąś do adopcji? Cieszę się, że Strunka powoli wychodzi na prostą:)
  8. dziwne to nieodbieranie komórek...ale, nie będę tylko po tym ludzi osądzać:) dalej trzymam kciuki:)
  9. to teraz czekamy na wizytę Emilki i opinię o rodzince:)
  10. śrut to pewnie któryś "mądry" chciał ją przepędzić bo się bał... to czekam na wieści!! dobre:) Ja mam sentyment do benków bo znajomi mieli a niedawno im zmarła staruszka:(
  11. to może niech zostanie Misiek?? jak nowy dom będzie chciał to mu zmieni imię:)
  12. kliknęłam w 1st Choice Wiadomo jak dziś się czuje??
  13. Jeśli by miała tam kochający dom to ja jestem jak najbardziej za:)
  14. Bellusiu na pewno znajdziesz super domek!! tylko niestety na to trzena czasu, ale ja wierzę, że taka piękność kogoś zauroczy:)
  15. Caragh musi Ci być bardzo ciężko, ale zobaczysz, będzie lepiej!! trzymaj się!! a może uda się jeszcze jakoś tych *** namierzyć!!
  16. wydarzenie udostępnione biedna Struna...ile ona musiała się błąkać, że jest w takim stanie:( mocno trzymam kciuki!!
  17. Vlk wiesz może czy koleżanka miała jakieś zapytania z ogłoszeń o maleństwie naszym??
  18. jakbym nie wiedziała że ta Pani pisze do wielu ludzi o adopcję to bym się chyba nabrała...ale ja to świeża jestem...dobrze że inni czuwają!
  19. jestem u Misia!! niech nam szybko nabiera ciałka:)
  20. super że maluch tak szybko znalazł dom:)
×
×
  • Create New...