Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='bric-a-brac']Aniu, aniele...... Dziękuję Ci już po raz enty! Jesteś psim aniołem! Z tym baniem się, to pewnie chodzi o to co skopiowałam w opisie bazarku :evil_lol: Jak yuma otworzyła boks i powiedziała żebym wchodziła śmiało, to miałam mieszane uczucia :lol::lol::lol: Ja cykor jestem. Ale kazała wchodzić i się nie bać, to posłuchałam. A Biały skoczył, oparł mi łapiska na ramiona i był gotowy do pocałunków :evil_lol: Wszelkie obawy prysły. On jest cudowny! Szczerze nie rozumiem czemu tak długo nie ma domu...[/QUOTE] A nie, miałam na myśli fakt że latam za Tobą po wątkach hehe :D I nie jestem żadnym aniołem- nie mam skrzydeł tylko duży brzuch hehe :D
  2. Witam. Śledząc Bric wpadłam do psiaka :) (Bric nie bój się hyhy :D) Na razie tylko podrzucę po 20.01 stycznia wpłacę 200zł i część bazarku jaki będę robiła przeznaczę dla Białego.
  3. Tak właśnie myślałam o Rudym :)) Jak zdrowie jeszcze dopisze to będzie super, i tego mu życzę :)
  4. [quote name='kaja69']Krecio zawsze bardzo się spieszy i wtedy tylko przedniego napędu uzywa...jak się zamyśli i nie ma co robic wtedy włacza tylny napęd,mości sie np na posłaniu,próbuje zrobic pare kroków,pije wode tez na stojaco(czasem).Nigdy natomiast nie je na stojąco,bo on zawsze sie spieszy niesamowicie,zeby swoje zjeśc i zdąrzyc jeszcze przejrzeć i podebrac cos innym psom...[/QUOTE] No nie mogę ale z niego Gość hehe :)))
  5. Witam :)))))
  6. Z tego co wyczytałam schroniska w pobliżu nie ma a inne go nie weźmie ? Lepsze to już niż robienie "porządku" przez ludzi.
  7. Cześć. Podajcie mi proszę konto na które mam wpłacać pieniądze to już sobie przelew ustawie :)
  8. Od lutego bardzo proszę dopiszcie moją deklaracje 20zł.
  9. Podrzucam :))
  10. dzięki za info :)
  11. Co tam u Reksia ?:))
  12. Fajnie przynajmniej o karmę nie będzie się trzeba martwić :))) A ten preparat na ile starczy Ptysiowi ?
  13. Podrzucam :)) I jak ta Fara się miewa ?:)
  14. Oby nie :))) Pewnie to przejściowe trudno się dziwić :)))
  15. [quote name='Merys']Ania zamówi karmę, także jeśli cioteczka mogłaby zakupić ten preparat, to bylibyśmy bardzo wdzięczni http://www.sklep.veterynaria.pl/?18,arthroflex-500-ml-upominek-gratis Na fb jedna osoba deklarowała, że prześle pieniążki na niego, ale nie wiem czy doszły, (taki ostatnio jest sajgon, tyle intererwencji, że szkoda gadać...) Madi poda adres do opiekuna u którego jest Dziadzio. A zapomniałam napisać Dziadzia, to już w kojcu nie usiedzi, tak się rozigrał, że jak zacznie iść, to nie ma siły żeby go zatrzymać. Przeżywa chyba drugą młodość :D Trzeba się tylko cieszyć :)))
  16. Bidula :-/ Ale teraz będzie już jej tylko lepiej :)
  17. Podrzucam i zapraszam ;) A jak z karmą ?? jaką zamówić.
  18. [quote name='kaja69']ha ha ,usuwać posta nie będę :) Krecio jedzenia nigdy nie odmawia...no raz tylko jak mu pęcherz mocno dokuczył:evil_lol: Aniu,na razie jeszcze mam ...a małe opakowanie starczyło chyba coś koło tygodnia,nie pamietam juz dokładnie...[/QUOTE] No to 14 kg będzie git hehe :D Daj proszę znać jak się będzie kończyć.
  19. [quote name='kaja69']Aniu,dzięki bardzo :) ale to zbyt drogi prezent byłby :) jak już to dorzutkę na karme przyjmę :) Krecio cały czas wcina Royal Urinary ,a to bardzo droga karma:)[/QUOTE] Uznam że tego nie napisałaś hehe :D Zresztą to dla Krecika a z tego co piszesz Krecik jedzenia nie odmawia :D. Wracając do rozmowy wcześniej była mowa o tym mniejszym opakowaniu na ile mu starcza ?
  20. Dobry. Przelałam właśnie pieniądze z bazarku 300zł, bardzo proszę o potwierdzenie tutaj: http://www.dogomania.pl/threads/219284-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-nie-tylko-dla-Bambo-i-Reksia-do-17.12-trwa-rozliczanie!/page12
×
×
  • Create New...