Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='tobciu']To zrobie wieczorem i link tutaj wstawie.[/QUOTE] Oj, Nestor ma juz wydarzenie na FB. Zobaczylam jak zaczelam robi mu nowe i czytac watek od poczatku. patrze, a [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marznąć-w-schroniskowej-budzie.../members/106750-yolanovi"][B][COLOR=#4444ff]yolanovi[/COLOR][/B][/URL] juz zrobila wczesniej. Yolanovi - wyslaalm Ci waidomosc na FB, moze dodasz mnie rowniez jako organizatora ? Troche wiecej wiadomosci dodalam o Nestorze z watku i poprosilam o deklaracje. Dopisalabym do Twojego wydarzenia i to zrobione przeze mnie zamknela. Oki?
  2. dobry banerek. A mozna by jeszcze moze taki mniejszy zrobic ? Mam dwoch chlopakow w podpisie. Trzeci mi sie nie zmiesci. :( obecnych chlopakow tak mysle zamienic na mniejsze banerki - tak by ten 3 tez sie dal wcisnac..
  3. To zrobie wieczorem i link tutaj wstawie.
  4. Jestem na zaproszenie Akrum. Dziewczyny.. 10 zl jestem w stanie zadeklarowac.. wiecej nie dam rady. Narazie na pol roku, moze uda mi sie wiecej, albo dluzej jesli bedzie trzeba. Na ta chwile moge tyle..
  5. [quote name='tamb']Tobciu, Brego się znalazł?[/QUOTE] Niestety nie... :( Jutro przyjda z drukarni ulotki. Rozeslemy po okolicy do domow. Pewna cioteczka podpowiedziala mi, ze jest cos takiego jak druki bezadresowe. Licze cichutko, ze to pomoze..
  6. ja tez sie zapytuje jak sytuacja Plutka. Wszystko ok ? Bazarek z zdjeciami chcialayscie zrobic. Udziergalam kilka, cos jeszcze wymyslec ?
  7. A DT co mial byc 29/12 nie wypalil ? Nie zbieralysmy jeszcze pieniazkow dla chlopaka ? Tak na teraz, juz - 30 zl moge przeslac, tylko podajcie prosze gdzie. I chyba wydarzenie na FB by sie przydalo, co.. Dajcie prosze znac jesli ok, to zrobie.
  8. Agnieszka/Ania, dzieki dziewczyny :Rose: Obyscie mialy szczesliwa reke :)
  9. Przepraszam za wtracenie : Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG]
  10. Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG]
  11. Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL]
  12. Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG]
  13. Czesc, wrocilam po tygodniu na watek chlopaka, a tu takie wiesci :) Na FB wydarzenie sie zakonczylo ?
  14. Hallo ! dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego. http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12
  15. [INDENT][B]Hallo ! Dobry wieczor ! [/B] [B]Jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. [/B] [B]Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ?[/B] [B]Dla Nutka i Adiego. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9990/doreklamyend1.jpg[/IMG] [/INDENT]
  16. Hej, jestem na zaproszenie cioteczki daga. zapoznam sie wieczorem z watkiem.
  17. [quote name='Lobaria']Już utajniłam darczyńców - dzięki za zwrócenie uwagi.[/QUOTE] A Laboria, mam dodac rozliczenia w opis wydarzenia taj jak tu na dogo jest (z inicjalami rzecz jasna ) :) ?
  18. Witam w nowym 2012. Oby byl to dla nas wszystkich spokojny, dobry rok ! Dziewczyny wpisze na FB w opis wydarzenia : We wplatach lepiej raczej wpisac pierwsze litery imienia/nazwiska. Zainteresowana osoba sie i tak odnajdzie, a caly ogol nie musi znac imienia/nazwiska. Finanse Smutka : DEKLARACJE STAŁE paulina0409 - 30 zł MWo - 50 zł kaskadaffik - 10 zł tobciu - 15 zł renatka_s - 50 zł agusiazet - 25 zł przez rok Cleo2008 - 10 euro DEKLARACJE JEDNORAZOWE agusiazet cos si_bcw coś rencia42 - 30 zł daga31081980 - 20 zł tobciu - 26 zł paulinken - coś ewu - ewentualny transport do chwilowego dt w okolicach Pszczyny / zanim będzie transport do Łodzi / plus koszty pobytu / tak zrozumiałam / pokryje sama kabaja coś WPŁATY (podajemy inicialy osob Pani/Pan Imie.Nazwisko.) 02.01.2012 Pani I. M. - 15 zł plus 26 zł = 41 zł Pani P. S. - 30 zł Pani M.A. B. - 60 zł Pani M.A. W. - 50 zł Pani J. M. - 50 zł kabaja - 50 zł Pani J. D. - 23 zł
  19. [quote name='Foksia i Dżekuś']Odwiedziłam Nutka widac ,ze jest poprawa w jego zachowaniu ,jak weszlam do budynku i podeszlam do kojca to tylko patrzył z zaciekawieniemna mnie ale absolutnie ni trząsł sie ze starchu ani nie próbował wcisnac sie w swój kacik ,leżal spokojnie .Nie robiłam zdjec zeby go nie stresowac.[/QUOTE] O.. to swietna wiadomosc. :) Uffff.. Foksia jak bys byla nastepnym razem, to o ile to mozliwe sprobuj prosze zrobic jakas fotke. Moze uda Ci sie byc tam za dnia, to bez lampy byloby mnie stresujace dla Niego. Oczywiscie - jak sie uda. Wazne jest, by skoro sie Ciebie nie wystraszyl, to by nie zepsuc tego teraz.
  20. I jak sytuacja ? bo sie pogubilam.
  21. Misiowa deklaracje przekierowuje na Smutka z watku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219974-On-kowaty-Smutek-niewiele-ma-czasu.-A-bardzo-proszę-o-pomoc-dla-Niego...-PROSZĘ[/URL]...
  22. Brunowa styczniowa deklaracja oplacona.
×
×
  • Create New...