-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']To zrobie wieczorem i link tutaj wstawie.[/QUOTE] Oj, Nestor ma juz wydarzenie na FB. Zobaczylam jak zaczelam robi mu nowe i czytac watek od poczatku. patrze, a [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marznąć-w-schroniskowej-budzie.../members/106750-yolanovi"][B][COLOR=#4444ff]yolanovi[/COLOR][/B][/URL] juz zrobila wczesniej. Yolanovi - wyslaalm Ci waidomosc na FB, moze dodasz mnie rowniez jako organizatora ? Troche wiecej wiadomosci dodalam o Nestorze z watku i poprosilam o deklaracje. Dopisalabym do Twojego wydarzenia i to zrobione przeze mnie zamknela. Oki? -
dobry banerek. A mozna by jeszcze moze taki mniejszy zrobic ? Mam dwoch chlopakow w podpisie. Trzeci mi sie nie zmiesci. :( obecnych chlopakow tak mysle zamienic na mniejsze banerki - tak by ten 3 tez sie dal wcisnac..
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To zrobie wieczorem i link tutaj wstawie. -
Jestem na zaproszenie Akrum. Dziewczyny.. 10 zl jestem w stanie zadeklarowac.. wiecej nie dam rady. Narazie na pol roku, moze uda mi sie wiecej, albo dluzej jesli bedzie trzeba. Na ta chwile moge tyle..
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A DT co mial byc 29/12 nie wypalil ? Nie zbieralysmy jeszcze pieniazkow dla chlopaka ? Tak na teraz, juz - 30 zl moge przeslac, tylko podajcie prosze gdzie. I chyba wydarzenie na FB by sie przydalo, co.. Dajcie prosze znac jesli ok, to zrobie. -
Lęk przet petardami - czy warto podać środek uspokajający?
tobciu replied to baffi2's topic in Strachliwość
Przepraszam za wtracenie : Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG] -
Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG]
-
Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL]
-
Dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=doreklamyend2.jpg&res=medium[/IMG]
-
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
tobciu replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
Czesc, wrocilam po tygodniu na watek chlopaka, a tu takie wiesci :) Na FB wydarzenie sie zakonczylo ? -
Hallo ! dobry wieczor, jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ? Dla Nutka i Adiego. http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12
-
[INDENT][B]Hallo ! Dobry wieczor ! [/B] [B]Jeszcze tylko dzis i jutro i koniec bazarku. [/B] [B]Moze jeszcze jaks mala licytacja w tym czasie ?[/B] [B]Dla Nutka i Adiego. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9990/doreklamyend1.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.
tobciu replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
I co z sunia ??? -
Witam w nowym 2012. Oby byl to dla nas wszystkich spokojny, dobry rok ! Dziewczyny wpisze na FB w opis wydarzenia : We wplatach lepiej raczej wpisac pierwsze litery imienia/nazwiska. Zainteresowana osoba sie i tak odnajdzie, a caly ogol nie musi znac imienia/nazwiska. Finanse Smutka : DEKLARACJE STAŁE paulina0409 - 30 zł MWo - 50 zł kaskadaffik - 10 zł tobciu - 15 zł renatka_s - 50 zł agusiazet - 25 zł przez rok Cleo2008 - 10 euro DEKLARACJE JEDNORAZOWE agusiazet cos si_bcw coś rencia42 - 30 zł daga31081980 - 20 zł tobciu - 26 zł paulinken - coś ewu - ewentualny transport do chwilowego dt w okolicach Pszczyny / zanim będzie transport do Łodzi / plus koszty pobytu / tak zrozumiałam / pokryje sama kabaja coś WPŁATY (podajemy inicialy osob Pani/Pan Imie.Nazwisko.) 02.01.2012 Pani I. M. - 15 zł plus 26 zł = 41 zł Pani P. S. - 30 zł Pani M.A. B. - 60 zł Pani M.A. W. - 50 zł Pani J. M. - 50 zł kabaja - 50 zł Pani J. D. - 23 zł
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Odwiedziłam Nutka widac ,ze jest poprawa w jego zachowaniu ,jak weszlam do budynku i podeszlam do kojca to tylko patrzył z zaciekawieniemna mnie ale absolutnie ni trząsł sie ze starchu ani nie próbował wcisnac sie w swój kacik ,leżal spokojnie .Nie robiłam zdjec zeby go nie stresowac.[/QUOTE] O.. to swietna wiadomosc. :) Uffff.. Foksia jak bys byla nastepnym razem, to o ile to mozliwe sprobuj prosze zrobic jakas fotke. Moze uda Ci sie byc tam za dnia, to bez lampy byloby mnie stresujace dla Niego. Oczywiscie - jak sie uda. Wazne jest, by skoro sie Ciebie nie wystraszyl, to by nie zepsuc tego teraz.
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I jak sytuacja ? bo sie pogubilam. -
Brunowa styczniowa deklaracja oplacona.